Фарба для розмітки доріг білого кольору за кодом ДК 021:2015 44810000-1 - Фарби

  • Ідентифікатор тендеру UA-2024-03-27-011120-a
  • 44811000-8 - Фарби для дорожньої розмітки
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Віта Криштоф, +380680384400 , avtodorogi_zakypivli@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Черкаси, 18003, Черкаська область, вул. Бидгощська, буд. 13
Дата укладення договору
16.04.24
Переможець
ФОП "ГЛАДУН ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ "
Очікувана вартість
381 411 UAH з ПДВ
Сума договору
380 700 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 16.04.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 01.04.2024 00:00

Оскарження умов:

до 01.04.2024 00:00

Подання пропозицій:

04.04.2024 01:00

Очікувана вартість
381 411 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
3 814 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2700 кілограм
Фарба для розмітки доріг білого кольору
ДК 021:2015: 44811000-8 — Фарби для дорожньої розмітки

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

проєкт

Дата подання: 30.03.2024 14:57
Дата відповіді: 01.04.2024 10:03
Прошу підтвердити наявність фінансування для оплати товару за оголошеною закупівлею.

відповідь:

Шановний Учасник, фінансування для оплати фарби для розмітки доріг білого кольору передбачено рішенням Про бюджет Черкаської міської територіальної громади на 2024 рік № 51-41 від 22.12.2023 року та планом використання бюджетних коштів, погодженого директором депертаменту дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Черкаської міської ради та затвердженого директором КП "ЧЕЛУАШ". Також, звертаю вашу увагу, що в період воєнного стану діє перелік почергових платежів, які здійснюють Казначейство та органи Казначейства за дорученнями клієнтів з урахуванням ресурсної забезпеченості єдиного казначейського рахунку відповідно до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 № 590. Платежі з рахунків замовників проводяться тільки за напрямами та в черговості та обов’язково з урахуванням ресурсної забезпеченості єдиного казначейського рахунку.

проєкт

Дата подання: 30.03.2024 15:00
Дата відповіді: 01.04.2024 12:39
пунктом 3.2. вказано,що Якість товару повинна відповідати технічним умовам (ТУ) заводу виробника, державним стандартам (ГОСТ), діючим на території України та іншим документам, які необхідні для товару даного виду, згідно законодавства України. В Україні існують різні ДСТУ щодо ЛФМ, проте жодний з них не визначає конкретні якісні показники фарби. До прикладу, ДСТУ ISO 4618:2014 Фарби та лаки. Терміни та визначення понять визначають основні дефініції у сфері, ДСТУ EN 13300:2012 Фарби та лаки. Водно-дисперсійні лакофарбові матеріали та системи покриттів для внутрішніх стін і стель. Класифікація. установлює загальну систему класифікації водно-дисперсійних матеріалів та систем покриттів, призначених для декорування та захисту нових і старих, раніше пофарбованих і нефарбованих поверхонь внутрішніх стін і стель, тощо. Тобто, діючі ДСТУ визначають дефініції, класифікації, методи дослідження, тощо. ТУ розробляється та затверджується виробниками з урахуванням ДСТУ. Кожен виробник має власне ТУ. Саме ТУ, крім іншого, містить конкретні переліки фізико-хімічних показників конкретного продукту виробника. Відповідно, виробники після виготовлення фарби перевіряють та підтверджують відповідність продукції вимогам ТУ, за результатами чого вони (після лабораторних досліджень) видають відповідні документи, що, як правило, містять. серед іншого, фізико-хімічні (якісні) показники за нормою (ТУ) та фактичні показники конкретної партії, що має бути в межах норми, визначеної ТУ. При цьому, назва таких документів у виробників різна: паспорт якості або сертифікат якості або посвідчення якості або інший аналогічний документ. Виробник, що посвідчує якість продукції документом, наприклад "сертифікат якості", як правило, не може видати документ з назвою, до прикладу, "паспорт якості", хоча за змістом це ідентичні документи; як і видати одночасно декілька ідентичних документів з різними назвами. ГОСТ на лакофарбові матеріали в Україні скасований. Враховуючи вище викладене, прошу внести зміни у пункт договору та викласти у наступній редакціЇ: 3.2. Якість товару повинна відповідати технічним умовам (ТУ) заводу виробника, та підтверджуватись документам, які необхідні для товару даного виду, згідно ТУ виробника (паспорт/сертифікат якості).
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Щановний Учаснику, згідно пункту 3 частини другої  статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі», у тендерній документації зазначаються такі відомості: інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону.
Згідно з ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, а також вимог щодо документального підтвердження інформації про відповідність вимогам тендерної документації, якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.
Виходячи зі змісту положень статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» можна дійти висновку, що цей  Закон  обмежує умови щодо визначення у тендерній документації конкретної торговельної марки, фірми, патенту, конструкції або типу предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, проте не забороняє визначати в тендерній документації необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі.
Більше того, детальний опис технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі є обов`язком замовника.
Замовник не вчиняє будь-яких дій, що обмежують конкуренцію, не здійснює дискримінацію учасників та не обмежує їх у поданні в пропозиції еквівалентних товарів, якщо такі товари є аналогічні по своїм технічним та якісним характеристикам і можуть бути використані Замовником у своїй діяльності.
Замовник має право вибору конкретної специфікації предмета закупівлі та не обмежений у можливості встановлювати вимоги, які спрямовані на забезпечення задоволення його потреб у продукції з відповідними технічними, якісними та кількісними характеристиками.
Враховуючи вищенаведене, звертаємо Вашу увагу, на те що в тендерній документації відсутні дискримінаційні вимоги. Тендерна документація не містить обмежень щодо надання учасником торгів пропозиції з еквівалентом товару (не гіршого), що зазначений в технічних умовах, державних стандартах (ГОСТ), діючим на території України у зав’язку з чим немає потреби у внесенні змін до тендерної документації.

проєкт

Дата подання: 30.03.2024 15:14
Дата відповіді: 01.04.2024 13:39
Пунктами 4.4. та 4.5. вказано,що Постачальник несе всі витрати по втраті або ушкодженні Товару до моменту переходу права власності до Замовника. Право власності на Товар, купівля-продаж якого здійснюється відповідно до цього Договору, переходить від Постачальника до Замовника після повної оплати Товару. Умовами договору передбачено відтермінування оплати товару протягом 30 днів. Постачальник не має змоги здійснювати охорону та нагляд за товаром після факту поставки його на склад замовника протягом такого тривалого терміну. Відповідно умови, вказані у пункті договору щодо несення відповідальності за товар Постачальником до моменту оплати товару, є абсурдними та такими що не відповідають законодавству. Прошу внести зміни у пункт 4.4. та викласти у наступній редакції: 4.4. Постачальник несе всі витрати по втраті або ушкодженні Товару до моменту поставки товару до Замовника.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день, шановний Учаснику. Розглянувши Ваше питання повідомляємо, що внесення змін до тендерної документації в цій частині є недоцільним.

проєкт

Дата подання: 30.03.2024 21:24
Дата відповіді: 01.04.2024 13:13
Пунктом 5.6.1. вказано, що Постачальник зобов`язаний своєчасно надати Замовнику зареєстровану в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну, складену в електронній формі із дотриманням умов щодо реєстрації електронного підпису уповноваженої Постачальником особи у визначеному законодавством порядку. Згідно п. 201.1. ст.201 ПК України на дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, кваліфікованого електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін. Згідно абз.6 п. 201.10 ст. 201 ПК України з метою отримання податкової накладної/розрахунку коригування, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, покупець надсилає в електронному вигляді запит до Єдиного реєстру податкових накладних, за яким отримує в електронному вигляді повідомлення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та податкову накладну/розрахунок коригування в електронному вигляді. Такі податкова накладна/розрахунок коригування вважаються зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних та отриманими покупцем. Таким чином, 1.До обов'язків постачальника згідно ПК України належить оформлення та реєстрація ПН у порядку та строки визначені податковим законодавством. 2. Отримання ПН з ЄРПН є обов'язком покупця, що прямо передбачено ПК України. Враховуючи вище викладене, прошу привести пункт договору у відповідність до ПК України та виключити обов’язок надання податкової накладної Замовнику. Пропоную викласти у наступній редакцїі: 5.6.1. Постачальник зобов`язаний своєчасно реєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну, складену в електронній формі із дотриманням умов щодо електронного підпису уповноваженої Постачальником особи у визначеному законодавством порядку.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Відповідно до абзацу першого пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України, при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов’язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.
Відповідно до абзацу сьомого пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України, покупцю товарів/послуг податкова накладна/розрахунок коригування можуть бути надані продавцем таких товарів/послуг в електронній формі з дотриманням вимог законодавства щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.
Враховуючи вищевикладене, вносити зміни до пункту 5.6.1. проекту договору вважаємо недоцільним.

проєкт

Дата подання: 30.03.2024 21:29
Дата відповіді: 01.04.2024 14:19
Пунктом 5.6.2. вказано, що У випадку порушення Порядку заповнення податкової накладної, Замовник має право затримати оплату вартості отриманих Товарів та/або не підписувати видаткову накладну, акт приймання-передачі Товарів, доки Постачальником не буде надана належним чином оформлена, згідно вимог чинного законодавства, податкова накладна, про що письмово повідомляє Замовника. Сторони погодили, що затримка оплати вартості отриманих Товарів у випадках, передбачених цим пунктом Договору, не є порушенням Замовником своїх зобов’язань за Договором. Відповідно до п.187.1. ст.187 ПК України датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на рахунок платника податку в банку/небанківському надавачу платіжних послуг як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг, оплата яких здійснюється електронними грошима, - дата зарахування електронних грошей платнику податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, на електронний гаманець, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку; б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку. Для документів, складених в електронній формі, датою оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку, вважається дата, зазначена у самому документі як дата його складення відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", незалежно від дати накладення електронного підпису. Відповідно до п. 187.7. ст.187 датою виникнення податкових зобов'язань у разі постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів є дата зарахування таких коштів на рахунок платника податку в банку/небанківському надавачу платіжних послуг або дата отримання відповідної компенсації у будь-якій іншій формі, включаючи зменшення заборгованості такого платника податку за його зобов'язаннями перед бюджетом. Відповідно, Замовник не може оформити податкову накладну до моменту поставки товару, адже відсутні підстави для такого оформлення відповідно до умов договору, адже договором передбачено відтермінування оплати товару та розрахунок за бюджетні кошти. Враховуючи вище викладене прошу відкоригувати пункт договору відповідно до законодавства та викласти у наступній редації: 5.6.2. У випадку порушення Порядку заповнення податкової накладної, Постачальник несе відповідальність відповідно до чинного законодавства.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Відповідно до абзацу першого пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України, при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов’язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.
Відповідно до абзацу сьомого пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України, покупцю товарів/послуг податкова накладна/розрахунок коригування можуть бути надані продавцем таких товарів/послуг в електронній формі з дотриманням вимог законодавства щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.
Враховуючи вищевикладене, вносити зміни до пункту 5.6.2. проекту договору вважаємо недоцільним.

проєкт

Дата подання: 30.03.2024 21:33
Дата відповіді: 01.04.2024 13:51
Пунктом 8.3. вказано, що Сторона, для якої виникла неможливість виконання зобов'язань за даним Договором, повинна сповістити про це іншу Сторону. Якщо про вищезазначені події не буде повідомлено протягом 10 (десяти) днів, Сторона, зачеплена подією непереборної сили, не може на нього посилатися, крім випадку, коли ця подія перешкоджає відправці такого повідомлення. Належним повідомленням про форс-мажорні обставини є документ Торговельно-промислової палати України. ТПП не є єдиним уповноваженим органом, що може підтверджувати настання обставин форс-мажору. Відповідно до ч.1. ст.14-1 ЗУ «Про торгово-промислові палати в Україні» Торгово-промислова палата України та уповноважені нею регіональні торгово-промислові палати засвідчують форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) та видають сертифікат про такі обставини. Отже, Закон визначає не лише право ТПП видавати подібні документи. При цьому, жоден нормативно-правовий акт України не встановлює, що документи ТПП (регіональних ТПП) є єдиними та виключними документами, що можуть засвідчувати такі обставини, такі обставини можуть засвідчуватися будь-якими доказами. Аналогічна правова позиція наведена у Постанові Верховного Суду у складі колегій судів Касаційного господарського суду від 21 липня 2021 року, справа N 912/3323/20. Враховуючи вище викладене, прошу внести зміни у пунктта викласти у наступній редакції: 8.3. Сторона, для якої виникла неможливість виконання зобов'язань за даним Договором, повинна сповістити про це іншу Сторону. Якщо про вищезазначені події не буде повідомлено протягом 10 (десяти) днів, Сторона, зачеплена подією непереборної сили, не може на нього посилатися, крім випадку, коли ця подія перешкоджає відправці такого повідомлення. Належним повідомленням про форс-мажорні обставини є документ Торговельно-промислової палати України або іншого компетентного органу.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день, шановний Учаснику. Розглянувши Ваше питання повідомляємо, що в Розділі 8 проекту договору визначено дії Сторін при настанні форс мажорних обставин наступного змісту:
8. ФОРС МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ
8.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання узятих на себе зобов'язань, за даним Договором, якщо таке невиконання виявилося наслідком обставин непереборної сили, а саме: пожежі, стихійних лих, війни, блокади, новації законодавства України (постанов, указів і так далі, що обмежують силу цього Договору) або інших, не залежних від Сторін обставин, і якщо такі обставини перешкоджали виконанню цього Договору.
8.2. Термін виконання зобов'язань за даним Договором відстрочується пропорційно часу, протягом якого діятимуть такі обставини. Якщо такі обставини триватимуть більше місяця, то Сторони повинні погоджувати подальше виконання зобов'язань за даним Договором або прийняти рішення, про його розірвання.
8.3. Сторона, для якої виникла неможливість виконання зобов'язань за даним Договором, повинна сповістити про це іншу Сторону. Якщо про вищезазначені події не буде повідомлено протягом 10 (десяти) днів, Сторона, зачеплена подією непереборної сили, не може на нього посилатися, крім випадку, коли ця подія перешкоджає відправці такого повідомлення. Належним повідомленням про форс-мажорні обставини є документ Торговельно-промислової палати України.
На підставі вищенаведеного відсутні підстави для внесення змін до проекту договору.

проєкт

Дата подання: 30.03.2024 21:56
Дата відповіді: 01.04.2024 14:06
Пунктом 12.3. вказано, що Сторони домовились, що у випадку збільшення ціни за одиницю Товару, Постачальником надається довідка компетентного органу (зокрема, Торгово-промислової палати) про зростання цін на конкретний товар, видана на дату настання відповідної події (юридичного факту), та сторонами укладається додаткова угода, яка є невід’ємною частиною даного Договору. Документи видані торгово-промисловою палатою коштують значну суму грошей. Учасник не має змоги включити ці витрати у ціну товару. Законодавство у сфері публічних закупівель дозволяє використовувати документи від інших органів,що можуть надавати таку інформацію. Одним з них є документи Державної служби статистики України, що можуть надавати інформацію про цінові коливання на фарбу за різні періоди безкоштовно. Прошу включити державну службу статистики до пункту 12.3. як один з компетентних органів, що уповноважений надавати документи щодо зміни цін на фарбу.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник, умови проекту Договору про закупівлю відповідають особливостям здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету міністрів України №1178 від 12.10.2022р. та Закону України "Про публічні закупівлі"(далі — Закон).
Відповідно до пункту 8 частини 2 статті 22 Закону у тендерній документації зазначаються такі відомості, як проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов.
Проект Договору про закупівлю та його умови викладено Замовником відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексів України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.
Зазначаємо, що діючи з дотриманням вимог ч.3 ст.22 Закону проект Договору містить інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку Замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації, а отже зміни до проекту договору вноситись не будуть.

проєкт

Дата подання: 30.03.2024 21:57
Дата відповіді: 01.04.2024 12:42
В Україні продовжує діяти довідка ТПП України, яка визначає воєнний стан, введений через військову агресію рф проти України з 24.02.2022 форс-мажором до припинення воєнного стану. Через наведене, пропонуємо деталізувати умови форс-мажору (підтвердити таку можливість при укладанні договору з переможцем) в контексті триваючої військової агресії рф проти України як такі, що визнаються сторонами форс-мажором виключно за умов, що: такі обставини настали після укладання договору, прямо (безпосередньо) впливають на можливість сторони виконувати зобов'язання за договором та підтверджені відповідними доказами.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику, Форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили) є надзвичайні та невідворотні обставини, що об`єктивно унеможливлюють виконання зобов`язань, передбачених умовами договору (контракту, угоди тощо), обов`язків згідно із законодавчими та іншими нормативними актами (ч.1 ст.617 ЦК, ч.2 ст.218 Господарського кодексу та ст.14-1 Закону «Про ТПП в Україні»).
Надзвичайними є ті обставини, настання яких не очікується сторонами при звичайному перебігу справ. Під надзвичайними можуть розумітися такі обставини, настання яких добросовісний та розумний учасник правовідносин не міг очікувати та передбачити при прояві ним достатнього ступеня обачливості.
Невідворотними є обставини, настанню яких учасник правовідносин не міг запобігти, а також не міг запобігти наслідкам таких обставин навіть за умови прояву належного ступеня обачливості та застосуванню розумних заходів із запобігання таким наслідкам. Ключовим є те, що непереборна сила робить неможливим виконання зобов`язання в принципі, незалежно від тих зусиль та матеріальних витрат, які сторона понесла чи могла понести (п.38 постанови Верховного Суду від 21.07.2021 у справі №912/3323/20), а не лише таким, що викликає складнощі, або є економічно невигідним.
24.02.2022 у зв`язку з військовою агресією російської федерації проти України, Президент України видав Указ №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», на підставі якого в Україні з 05 год. 30 хв. 24.02.2022 введено воєнний стан.
ТПП України листом від 28.02.2022 №2024/02.0-7.1 засвідчила, що військова агресія російської федерації проти України стала підставою для введення воєнного стану та є форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили).
Вказаний лист ТПП України адресований «Всім, кого це стосується», тобто необмеженому колу суб`єктів, його зміст носить загальний інформаційний характер та констатує абстрактний факт наявності форс-мажорних обставин без доведення причинно-наслідкового зв`язку у конкретному зобов`язанні.
Верховний Суд у постанові від 07.06.2023 у справі №906/540/22 зазначив, що лист ТПП від 28.02.2022 №2024/02.0-7.1 не є безумовною підставою вважати, що форс-мажорні обставини настали для всіх без виключення суб`єктів. Кожен суб`єкт, який в силу певних обставин не може виконати свої зобов`язання за окремо визначеним договором, має доводити наявність в нього форс-мажорних обставин.
Враховуючи вищенаведене, пропозиція деталізувати умови форс-мажору не узгоджується з вимогами чинного законодавства, та не обмежує права та законні інтереси учасників закупівлі .

проєкт

Дата подання: 30.03.2024 21:58
Дата відповіді: 01.04.2024 13:03
В Україні діє Постанова КМ України №187 від 03.03.2022 року "Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації" (далі - Постанова). Недотримання мораторію будь-якою із сторін має наслідок: нікчемність договору. Просимо доповнити проєкт договору пунктом: Сторони підтверджують та гарантують, що на них не розповсюджується дія мораторію, визначеного Постановою КМ України №187 від 03.03.2022 року "Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації", а у випадку змін наведених гарантій, зобов'язані невідкладно, але не пізніше 3 днів інформувати письмово іншу сторону про такі зміни, що дає право для розірвання договору іншою стороною в односторонньому порядку без застосування будь-яких санкцій за це.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Дане питання регулюється нормами чинного Законодавства України. З огляду на вищевикладене додаткове ругулювання нормами договору не вбачається доцільним.
Розгорнути: 9 Згорнути

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 04.04.2024 01:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП "ГЛАДУН ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ "
Пошук по цьому учаснику
380 700 UAH з ПДВ 380 700 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

09.04.2024 10:07
sign.p7s
09.04.2024 10:03
Витяг- МВС.pdf
03.04.2024 11:13
sign.p7s
03.04.2024 11:13
sign.p7s
03.04.2024 10:17
відгук.pdf
03.04.2024 10:17
Витяг ЕДРПОУ.pdf
03.04.2024 10:17
Паспорт.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП "ГЛАДУН ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ "
#2759010990
Пошук по цьому переможцю
Переможець 380 700 UAH з ПДВ 05.04.2024 13:14

Документи

04.04.2024 01:00
edr_identification.yaml
05.04.2024 13:14
Протокол 72.pdf
05.04.2024 13:14
sign.p7s
05.04.2024 13:15
napc

Переможець

Дата і час публікації: 05.04.2024 13:14

Учасник Пропозиція Документи
ФОП "ГЛАДУН ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ "
Пошук по цьому переможцю
#2759010990
380 700 UAH з ПДВ Документи

Документи

04.04.2024 01:00
edr_identification.yaml
05.04.2024 13:14
Протокол 72.pdf
05.04.2024 13:14
sign.p7s
05.04.2024 13:15
napc

Укладений договір


Строк дії 16.04.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Номер 53
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір 53.pdf Укладений
380 700
16.04.2024 14:36
16.04.2024
sign.p7s Укладений
16.04.2024 14:37

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання