Дрова (деревина твердих порід)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2024-03-28-009462-a
  • 03410000-7 - Деревина
  • Завершена
Найменування замовника:
КЕВ м. Херсона
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Мальченко Андрій Олександрович, +380552322655 , rp0048.xe@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Херсон, 73000, Херсонська область, сел. Чкалова, 37
Дата укладення договору
29.04.24
Переможець
ФОП Євшина С.А.
Очікувана вартість
3 261 662 UAH з ПДВ
Сума договору
3 256 341 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 29.04.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 04.04.2024 00:00

Оскарження умов:

до 04.04.2024 00:00

Подання пропозицій:

07.04.2024 00:00

Початок аукціону:

08.04.2024 13:31

Очікувана вартість
3 261 662 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
65 233.24 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
32 617 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

977 метри кубічні
Дрова (деревина твердих порід)
ДК 021:2015: 03410000-7 — Деревина

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Забезпечення тендерної пропозиції

Дата подання: 30.03.2024 19:22
Дата відповіді: 01.04.2024 10:34
Доброго дня. Поясніть будьласка чи потрібне забезпечення тендерної пропозиції в даній закупівлі як вказано в ТД? Бо в самій системі Прозорро забезпечення тендерної пропозиції за даною закупівлею відсутнє.

відповідь:

Доброго дня, забезпечення тендерної пропозиції вимагається згідно пункту 1 статті 25 Закону України від 25.12.2015 №922 "Про публічні закупівлі" (зі змінами)

Порушення вимог законодавства.

Дата подання: 01.04.2024 17:01
Дата відповіді: 02.04.2024 14:05
Замовнику, в тендерній документації, вами вимагається забезпечення тендерної пропозиції, однак Оголошення не містить таких вимог, хоча п. 9 ст. 21 Закону вимагає зазначення такої інформації в Оголошенні.

відповідь:

Шановний Учаснику, КЕВ м. Херсон за результатами розгляду Вашого звернення, повідомляємо наступне.
Відповідно до положень пункту 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням цих особливостей.
Так, положення Закону та Особливостей вимагають від Замовника оприлюднити Оголошення та Тендерну документацію, як елемент Оголошення, які надають можливість усім заінтересованим особам вільно ознайомитися з їх вимогами.
За результатами аналізу змісту Вашого звернення можна дійти висновку, що Ви без будь-яких перешкод мали можливість ознайомитися із вимогами опублікованого Оголошення та Тендерної документації, зокрема, із вимогами щодо надання забезпечення тендерної пропозиції, тобто Ваше право, у статусі потенційного Учасника, щодо вільного доступу до інформації про процедуру закупівлі, не було порушено, а отже можливі негативні наслідки відсутні.
Дякуємо за звернення. Технічна помилка, яка відбулась під час публікації оголошення буде виправлена.

Дискримінаційна вимога

Дата подання: 01.04.2024 17:15
Дата відповіді: 02.04.2024 14:26
Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про загальну вартість пропозиції, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), шляхом завантаження необхідних документів через електронну систему закупівель, що підтверджують відповідність вимогам, визначеним замовником: 6)- звітом/сертифікатом/висновком/протоколом випробувань або іншим офіційним документом акредитованої лабораторії на деревину про позитивні результати дослідження на радіологічні показники та санітарним нормам щодо предмету закупівлі. 7) Офіційно зареєстровані технічні умови на деревину, оформлені на продавця деревини або на учасника та висновок наукової санітарно-епідеміологічної експертизи на відповідність технічних умов санітарному законодавству. Дана вимога є незаконною, виходячи з наступного: Товар, що є предметом даних торгів – є твердим паливом за своєю суттю і буде використаний Замовником як тверде паливо (для опалення), тож у даних торгах Замовник повинен враховувати п. 29 Особливостей. Відповідно до положень п. 29 Особливостей, У разі проведення відкритих торгів згідно з цими особливостями для закупівлі твердого палива, замовники не можуть установлювати вимоги до предмета закупівлі, що не передбачені відповідним національним стандартом (за наявності національного стандарту для відповідного предмета закупівлі). Зауважимо, що Особливості не містять окремих вимог щодо застосування даної норми з прив’язкою до коду ДК, а містить посилання на групи товарів (виду) – тверде паливо. Для даного виду товару наразі наявні наступні національні стандарти: -ДСТУ EN 1316-1:2019 Лісоматеріали круглі листяні. Класифікація за якістю. Частина 1. Дуб та бук -ДСТУ EN 1315-1-2001 Класифікація за розмірами. Частина 1. Лісоматеріали круглі листяні - ДСТУ EN 15234-5:2018 Біопаливо тверде. Контролювання якості палива. Частина 5. Дрова для непромислового використання. Жоден з перелічених стандартів не містить вимог щодо надання документів, що вимагає замовник (перелічені вище у вимозі). Вбачається, що Замовником штучно обмежено конкуренцію незаконними вимогами, що є порушенням порядку проведення торгів Замовником. Крім того, зауважимо, що З 1 жовтня 2023 року набрали чинності окремі положення нового Закону про систему громадського здоров'я №2573-IX, які скасовують необхідність отримувати Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи виробниками та імпортерами нехарчової продукції. Доводимо до вашого відомості, що дрова (деревина, тверде паливо) не є харчовою продукцією. Приберіть незаконні вимоги та внесіть зміни, у іншому випадку звернемось до ДАСУ та АМКУ.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику, КЕВ м. Херсон за результатами розгляду Вашого звернення, повідомляємо наступне.
Відповідно до положень пункту 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням цих особливостей.
Так, положеннями пунктів 3, 4 частини 2 ст. 22 Закону встановлено, що у тендерній документації, зокрема, зазначаються інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також інформація про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі встановленим замовником вимогам.
Окрім цього, частина 3 статті 22 Закону надає Замовнику право включати у Тендерну документацію іншу інформацію, яку Замовник вважає за необхідне включити.
Варто зауважити, що положеннями частин 3, 5, 6 статті 23 Закону, Замовникам надано право вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації.
При формуванні вимоги щодо надання Учасниками у складі своїх тендерних пропозицій результатів дослідження на радіологічні показники та санітарні норми щодо предмету закупівлі, Замовник керувався, в тому числі, вимогами Законів України «Про систему громадського здоров’я», «Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції», «Про загальну безпечність нехарчової продукції», «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» положення яких зобов’язують як споживача так і виробника/розповсюджувача такої продукції виконувати вимоги та здійснювати медико-санітарні заходи. Окрім цього, на Замовника покладається обов’язок щодо забезпечення дотримання медико-санітарних вимог, в тому числі, й у галузі охорони атмосферного повітря у місцях тривалого чи тимчасового перебування людей.
Звертаємо увагу, що методологія проведення акредитованими лабораторіями досліджень на радіологічні показники та відповідність продукції санітарним нормам передбачає дослідження наданих зразків продукції на відповідність офіційно прийнятим в Україні стандартам, ТУ, ДСТУ.
Приймаючи до уваги, що виробники/розповсюджувачі мають можливість розробити власні ТУ, показники яких можуть не відповідати вимогам національних стандартів України та технічним, якісним і кількісним характеристикам, встановленим Додатком 3 до ТД, Замовник включив до ТД вимогу про надання Учасниками у складі своїх тендерних пропозицій й відповідних офіційно прийнятих технічних умов на продукцію.
Таким чином, на підставі викладеного та, враховуючи, що деревина, яка є предметом цієї закупівлі, буде використовуватися у місцях тривалого перебування людей, а отже Замовник має забезпечити недопущення загрози екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру для життя і здоров’я військовослужбовців.

Звертаємо увагу, що методологія проведення акредитованими лабораторіями досліджень на радіологічні показники та відповідність продукції санітарним нормам передбачає дослідження наданих зразків продукції на відповідність офіційно прийнятим в Україні стандартам, ТУ, ДСТУ. Приймаючи до уваги, що виробники/розповсюджувачі мають можливість розробити власні ТУ, показники яких можуть не відповідати вимогам національних стандартів України та технічним, якісним і кількісним характеристикам, встановленим Додатком 3 до ТД, Замовник включив до ТД вимогу про надання Учасниками у складі своїх тендерних пропозицій й відповідних офіційно прийнятих технічних умов на продукцію. Таким чином, на підставі викладеного та, враховуючи, що деревина, яка є предметом цієї закупівлі, буде використовуватися у місцях тривалого перебування людей, а отже Замовник має забезпечити недопущення загрози екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру для життя і здоров’я військовослужбовців.

Дата подання: 03.04.2024 12:43
Дата відповіді: 04.04.2024 14:34
Замовнику, проаналізувавши відповідь у нас виникає ряд питань: 1) "методологія проведення акредитованими лабораторіями досліджень на радіологічні показники та відповідність продукції санітарним нормам передбачає дослідження наданих зразків продукції на відповідність офіційно прийнятим в Україні стандартам, ТУ, ДСТУ." Якими нормативно-правовим актом передбачені такі дослідження та проведення таких досліджень є обовязковим для товару, що є предметом даних торгів??? вкажіть норму якою ви керувались при встановленні такої вимоги? (Зауважимо, що вимоги, що ви встановлюєте у ТД мають бути передбачені чинним законодавством і грунтуватись саме на ньому, а не на бажанні звузити конкуренцію, прописуючи вимоги під обраного учасника). 2) "Приймаючи до уваги, що виробники/розповсюджувачі мають можливість розробити власні ТУ, показники яких можуть не відповідати вимогам національних стандартів України та технічним, якісним і кількісним характеристикам, встановленим Додатком 3 до ТД, Замовник включив до ТД вимогу про надання Учасниками у складі своїх тендерних пропозицій й відповідних офіційно прийнятих технічних умов на продукцію." Тобто ТУ можуть не відповідати вимогам ДСТУ? це з якої норми права вбачається? - надайте уточнення та вкажіть НПА який встановлює необовязковість ДСТУ! Чому ви допускаєте до участі у цих торгах ЛИШЕ тих учасників, що пропонують товар виготовлений по ТУ, хоча є ДСТУ, якиї є ОБОВЯЗКОВИЙ для всіх? Надайте відповіді та приберіть незаконні вимоги та внесіть зміни, у іншому випадку звернемось до ДАСУ та АМКУ. Чому для участі у даних торгах ви вимагаєте пакет документів, що не передбачений чинним законодавством? - Це вказує на корупційну складову - Ви прописуєте вимоги під окремого виробника, що є порушенням принципів проведення торгів! Чому Замовник ігнорує п. 29 Особливостей, хоча Замовник зобовязанний його застосовувати у даних торгах? Яким ДСТУ замовник керувався при встановленні вимог щодо якості товару, що є предметом даних торгів?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику, КЕВ м. Херсон за результатами розгляду Вашого звернення, повідомляє наступне.
Відповідно до положень пункту 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням цих особливостей.
Так, положеннями пунктів 3, 4 частини 2 ст. 22 Закону встановлено, що у тендерній документації, зокрема, зазначаються інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також інформація про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі встановленим замовником вимогам.
Окрім цього, частина 3 статті 22 Закону надає Замовнику право включати у Тендерну документацію іншу інформацію, яку Замовник вважає за необхідне включити.
Варто зауважити, що положеннями частин 3, 5, 6 статті 23 Закону, Замовникам надано право вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації.
При формуванні вимоги щодо надання Учасниками у складі своїх тендерних пропозицій результатів дослідження на радіологічні показники та санітарні норми щодо предмету закупівлі, Замовник керувався, в тому числі, вимогами Законів України «Про систему громадського здоров’я», «Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції», «Про загальну безпечність нехарчової продукції», «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» положення яких зобов’язують як споживача так і виробника/розповсюджувача такої продукції виконувати вимоги та здійснювати медико-санітарні заходи. Окрім цього, на Замовника покладається обов’язок щодо забезпечення дотримання медико-санітарних вимог, в тому числі, й у галузі охорони атмосферного повітря у місцях тривалого чи тимчасового перебування людей.
Відповідно до вимог чинного законодавства України, зокрема, Закону України «Про стандартизацію», технічні умови є нормативним документом, що встановлює технічні вимоги, яким повинна відповідати продукція, процес або послуга, та визначає процедури, за допомогою яких може бути встановлено, чи дотримані такі вимоги, та розробляється суб’єктами стандартизації, визначеними Законом. В свою чергу, технічні умови мають відповідати вимогам прийнятих у країні національних стандартів.
Варто зауважити, що положеннями статті 15 Господарського Кодексу України, у сфері господарювання передбачене застосування, зокрема, технічних умов.
В свою чергу, відповідно до ЗУ «Про стандартизацію», розробляти, приймати, перевіряти, переглядати та скасовувати стандарти, кодекси усталеної практики, технічні умови і зміни до них, установлювати процедури їх розроблення, прийняття, перевірки, перегляду, скасування та застосування мають права підприємства та установи у сфері стандартизації, які, зокрема, наявні в кожному обласному центрі України (до прикладу ДП «Київоблстандартметрологія», «Черкасистандартметрологія», «Одесастандартметрологія» тощо).
Так, розробка та прийняття технічних умов на продукцію є широко розповсюдженою та вільно доступною послугою.
Щодо надання інформації про суб’єктів господарювання, які мають розроблені технічні умови стосовно товарної групи, що є предметом даної закупівлі, повідомляємо, що інформація бази даних «Технічні умови України» відображається у Каталозі ТУ України on-line на сайті ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» http://csm.kiev.ua/, за допомогою якого замовник в on-line режимі може знайти інформацію про ТУ (позначення ТУ, назву ТУ, термін дії ТУ, кількість змін до ТУ, власника ТУ тощо).
Таким чином, приймаючи до уваги, що право Замовника вимагати від Учасників наявність окреслених документів передбачена, в тому числі, Господарським Кодексом України, ЗУ «Про публічні закупівлі», «Про стандартизацію», «Про систему громадського здоров’я», «Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції», «Про загальну безпечність нехарчової продукції», «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», та враховуючи, що з метою запобігання і ліквідації негативного впливу господарської та іншої діяльності на навколишнє природне середовище, збереження природних ресурсів, генетичного фонду живої природи, ненадання шкоди природньому середовищу та легальної заготівлі та поставки дров твердої породи, керуючись чинним законодавством України та враховуючи специфіку предмета закупівлі Паливної деревини, Замовник самостійно має право визначатися з переліком документів які повинен надати Учасник.
Щодо Вашого питання щодо дискримінації учасників. Поняття дискримінація Законом про публічні закупівлі не визначено. Загальне поняття дискримінація (лат. discriminatio «розрізнення») – це будь-яка відмінність, виключення, обмеження або перевага, що заперечує або зменшує рівне здійснення прав. Поняття охоплює виключення або обмеження можливостей для членів певної групи відносно можливостей інших груп. Отже поняття дискримінації є суб'єктивне та може стосуватися певних осіб, які певні вимоги виконати не зможуть. Також варто зазначити, що питання дискримінації належить до компетенції АМКУ. дії Замовника не суперечать вимогам чинного законодавства України.

уточнення

Дата подання: 03.04.2024 15:56
Дата відповіді: 04.04.2024 14:34
На підставі якого технічного документу Замовник визначив технічні характеристики товару, що є предметом даної закупівлі? Чому не керувався ДСТУ для даного виду товару: Для даного виду товару наразі наявні наступні національні стандарти: -ДСТУ EN 1316-1:2019 Лісоматеріали круглі листяні. Класифікація за якістю. Частина 1. Дуб та бук -ДСТУ EN 1315-1-2001 Класифікація за розмірами. Частина 1. Лісоматеріали круглі листяні - ДСТУ EN 15234-5:2018 Біопаливо тверде. Контролювання якості палива. Частина 5. Дрова для непромислового використання. Якими документами керувався Замовник при встановленні вимог до документів, що вимагаються для підтвердження відповідності якості? Чи відомо Замовнику щонайменше 2 виробники, що мають такі документи і виробляють товар з характеристиками, які вказані у ТД? (Надати уточнення щодо найменування таких виробників та надати посилання на документи).
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику, КЕВ м. Херсон за результатами розгляду Вашого звернення, повідомляє наступне.
Відповідно до положень пункту 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням цих особливостей.
Так, положеннями пунктів 3, 4 частини 2 ст. 22 Закону встановлено, що у тендерній документації, зокрема, зазначаються інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також інформація про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі встановленим замовником вимогам.
Окрім цього, частина 3 статті 22 Закону надає Замовнику право включати у Тендерну документацію іншу інформацію, яку Замовник вважає за необхідне включити.
Варто зауважити, що положеннями частин 3, 5, 6 статті 23 Закону, Замовникам надано право вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації.
При формуванні вимоги щодо надання Учасниками у складі своїх тендерних пропозицій результатів дослідження на радіологічні показники та санітарні норми щодо предмету закупівлі, Замовник керувався, в тому числі, вимогами Законів України «Про систему громадського здоров’я», «Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції», «Про загальну безпечність нехарчової продукції», «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» положення яких зобов’язують як споживача так і виробника/розповсюджувача такої продукції виконувати вимоги та здійснювати медико-санітарні заходи. Окрім цього, на Замовника покладається обов’язок щодо забезпечення дотримання медико-санітарних вимог, в тому числі, й у галузі охорони атмосферного повітря у місцях тривалого чи тимчасового перебування людей.
Відповідно до вимог чинного законодавства України, зокрема, Закону України «Про стандартизацію», технічні умови є нормативним документом, що встановлює технічні вимоги, яким повинна відповідати продукція, процес або послуга, та визначає процедури, за допомогою яких може бути встановлено, чи дотримані такі вимоги, та розробляється суб’єктами стандартизації, визначеними Законом. В свою чергу, технічні умови мають відповідати вимогам прийнятих у країні національних стандартів.
Варто зауважити, що положеннями статті 15 Господарського Кодексу України, у сфері господарювання передбачене застосування, зокрема, технічних умов.
В свою чергу, відповідно до ЗУ «Про стандартизацію», розробляти, приймати, перевіряти, переглядати та скасовувати стандарти, кодекси усталеної практики, технічні умови і зміни до них, установлювати процедури їх розроблення, прийняття, перевірки, перегляду, скасування та застосування мають права підприємства та установи у сфері стандартизації, які, зокрема, наявні в кожному обласному центрі України (до прикладу ДП «Київоблстандартметрологія», «Черкасистандартметрологія», «Одесастандартметрологія» тощо).
Так, розробка та прийняття технічних умов на продукцію є широко розповсюдженою та вільно доступною послугою.
Щодо надання інформації про суб’єктів господарювання, які мають розроблені технічні умови стосовно товарної групи, що є предметом даної закупівлі, повідомляємо, що інформація бази даних «Технічні умови України» відображається у Каталозі ТУ України on-line на сайті ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» http://csm.kiev.ua/, за допомогою якого замовник в on-line режимі може знайти інформацію про ТУ (позначення ТУ, назву ТУ, термін дії ТУ, кількість змін до ТУ, власника ТУ тощо).
Таким чином, приймаючи до уваги, що право Замовника вимагати від Учасників наявність окреслених документів передбачена, в тому числі, Господарським Кодексом України, ЗУ «Про публічні закупівлі», «Про стандартизацію», «Про систему громадського здоров’я», «Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції», «Про загальну безпечність нехарчової продукції», «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», та враховуючи, що з метою запобігання і ліквідації негативного впливу господарської та іншої діяльності на навколишнє природне середовище, збереження природних ресурсів, генетичного фонду живої природи, ненадання шкоди природньому середовищу та легальної заготівлі та поставки дров твердої породи, керуючись чинним законодавством України та враховуючи специфіку предмета закупівлі Паливної деревини, Замовник самостійно має право визначатися з переліком документів які повинен надати Учасник.
Щодо Вашого питання щодо дискримінації учасників. Поняття дискримінація Законом про публічні закупівлі не визначено. Загальне поняття дискримінація (лат. discriminatio «розрізнення») – це будь-яка відмінність, виключення, обмеження або перевага, що заперечує або зменшує рівне здійснення прав. Поняття охоплює виключення або обмеження можливостей для членів певної групи відносно можливостей інших груп. Отже поняття дискримінації є суб'єктивне та може стосуватися певних осіб, які певні вимоги виконати не зможуть. Також варто зазначити, що питання дискримінації належить до компетенції АМКУ. дії Замовника не суперечать вимогам чинного законодавства України.
Розгорнути: 5 Згорнути

Аукціон

Початок:
08.04.2024 13:31
Завершення:
08.04.2024 14:06

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 08.04.2024 14:06

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП Пономаренко Володимир Петрович
Пошук по цьому учаснику
2 339 915 UAH з ПДВ 2 051 000 UAH з ПДВ Документи
ФОП "ТЕН ЛАРИСА ВОЛОДИМИРІВНА"
Пошук по цьому учаснику
2 735 600 UAH з ПДВ 2 051 700 UAH з ПДВ Документи
Маркевич Віктор Михайлович
Пошук по цьому учаснику
2 635 946 UAH з ПДВ 2 217 000 UAH з ПДВ Документи
3 256 341 UAH з ПДВ 3 256 341 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

05.04.2024 18:18
sign.p7s

Публічні документи

05.04.2024 17:43
sign.p7s
05.04.2024 17:43
sign.p7s
05.04.2024 17:41
8. звіт 2024.pdf
05.04.2024 17:41
6. звіт 2023.pdf
05.04.2024 17:41
1. Дод 1 Досвід.pdf

Публічні документи

16.04.2024 22:51
sign.p7s
16.04.2024 22:08
sign.p7s
16.04.2024 22:08
лист-відгук.pdf
16.04.2024 10:23
sign.p7s
16.04.2024 10:23
Доречення 2 (1).pdf
15.04.2024 20:11
sign.p7s
15.04.2024 20:11
Висновок СЕС.pdf
06.04.2024 21:25
sign.p7s
06.04.2024 21:07
sign.p7s
06.04.2024 21:06
file-9.pdf
06.04.2024 21:06
file-8.pdf
06.04.2024 21:06
Доречення 2.pdf
06.04.2024 21:06
Виписка.rtf

Публічні документи

23.04.2024 11:19
sign.p7s
22.04.2024 09:45
sign.p7s
22.04.2024 09:44
Довідка ст. 17.pdf
22.04.2024 09:44
Довідка.pdf
22.04.2024 09:44
Довідка.pdf.p7s
18.04.2024 21:18
sign.p7s
05.04.2024 16:40
sign.p7s
05.04.2024 16:23
sign.p7s
05.04.2024 16:17
Довідка ст. 17.pdf
05.04.2024 16:17
Підписане ТЗ.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП Пономаренко Володимир Петрович
#3041312339
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 2 051 000 UAH з ПДВ 11.04.2024 11:07
ФОП "ТЕН ЛАРИСА ВОЛОДИМИРІВНА"
#2282402487
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 2 051 700 UAH з ПДВ 15.04.2024 10:46
Маркевич Віктор Михайлович
#2901124635
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 2 217 000 UAH з ПДВ 17.04.2024 08:40
ФОП Євшина С.А.
#2288519408
Пошук по цьому переможцю
Переможець 3 256 341 UAH з ПДВ 19.04.2024 17:43

Документи

08.04.2024 14:09
edr_identification.yaml
11.04.2024 11:07
sign.p7s

Документи

11.04.2024 11:07
edr_identification.yaml
15.04.2024 10:46
sign.p7s

Документи

15.04.2024 10:46
edr_identification.yaml
17.04.2024 08:40
sign.p7s

Документи

17.04.2024 08:40
edr_identification.yaml
17.04.2024 08:40
edr_identification.yaml
19.04.2024 17:43
sign.p7s
19.04.2024 17:43
napc

Переможець

Дата і час публікації: 19.04.2024 17:43

Учасник Пропозиція Документи
ФОП Євшина С.А.
Пошук по цьому переможцю
#2288519408
3 256 341 UAH з ПДВ Документи

Документи

17.04.2024 08:40
edr_identification.yaml
17.04.2024 08:40
edr_identification.yaml
19.04.2024 17:43
sign.p7s
19.04.2024 17:43
napc

Укладений договір


Строк дії 29.04.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Номер 1328
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір 1328.PDF Укладений
3 256 341
29.04.2024 15:28
29.04.2024
Договір 1328.PDF Укладений
3 256 341
29.04.2024 15:31
29.04.2024
sign.p7s Укладений
29.04.2024 15:31

Зміни до договору

Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 10.05.2024 11:06
Опис змін: родовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
Номер договору: 1/1334
Контракт:

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання