ДК 021:2015 – 44830000-7 – Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Грунтівка адгезійна – 44830000-7)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2024-03-29-007617-a
  • 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
  • Не відбулася
Найменування замовника:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Сіроштан Ілона Олегівна, 380532608733 , zakupivli@nupp.edu.ua
Адреса замовника
Україна, Полтава, 36011 , Полтавська область, проспект Першотравневий, будинок 24
Очікувана вартість
6 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 13.04.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 10.04.2024 00:00

Оскарження умов:

до 10.04.2024 00:00

Подання пропозицій:

13.04.2024 08:00

Очікувана вартість
6 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
30 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

4 штука
Грунтівка адгезійна – 44830000-7
ДК 021:2015: 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

щодо фасування

Дата подання: 29.03.2024 16:36
Дата відповіді: 02.04.2024 15:59
Шановний Замовнику, Вами по позиції Грунтівка адгезійна Ceresit Бетонконтакт CT -19 15 кг зазначено фасування 15 кг. Натомість, вказане фасування значно зменшує кількість можливих учасників з нижчою ціною та аналогічними характеристиками, бо багато виробників виготовляє таку продукцію у фасуваннях від 14кг. Задля забезпечення можливості участі у закупівлі більшої кількості учасників з аналогічною або навіть кращою продукцією та дотримання основних принципів здійснення публічних закупівель, просимо внести зміни в документацію по фасуванню вказаної позиції у форматі «не менше 14 кг». Сподіваємось на зважене рішення Замовника!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь
Шановний Учаснику!
Стосовно Вашого питання від 29 березня 2024 року уповноважена особа Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» повідомляє наступне.
Оскільки Замовником оголошена закупівлю на товар вага тари якого 15 кг в кількості 4 шт, то загальна вага оголошеної грунтівки становить 60 кг. На разі в замовника є потреба саме в 60 кг грунтівки для здійснення ремонтних робіт. При застосуванні іншого фасування, наприклад 14 кг товар буде поставлено або в недостатній кількості або в надлишковій. Саме тому Замовником було обрано вагу тари 15 кг.

Щодо умов проєкту договору

Дата подання: 02.04.2024 13:40
Дата відповіді: 08.04.2024 20:07
У п.2.1. зазначено, що Учасник повинен передати (поставити) Замовнику Товар, якість якого відповідає вимогам ДСТУ і ТУ, встановленим на поставлений Товар, що підтверджується сертифікатами відповідності та паспортами якості. Уся лакофарбова продукція, що виготовляється на території виготовляється за ТУ. ТУ розроблюється із використанням положень ДСТУ. ДСТУ на лакофарбові матеріали не визначають конкретних якісних (нормативних) показників товару, а включає загальну методологію проведення досліджень якості, класифікацію, визначення понять, тощо. У кожного виробника є власне ТУ, а документ, що підтверджує відповідність товару вимогам ТУ має різну назву (сертифікат якості або паспорт якості або технічний паспорт, тощо).Таким чином, коректним формулюванням щодо якості запропонованого товару є його відповідність за якістю ТУ. Фарба не підлягає сертифікації, відтак, вимога про надання сертифікату відповідності є невідповідною законодавству. Тому зазначати, що Постачальник має надавати і сертифікат відповідності, і паспорт якості, обмежить коло потенційних учасників. Пропонується наступна редакція п.2.1.: 2.1. Учасник повинен передати (поставити) Замовнику Товар, якість якого відповідає вимогам ТУ, встановленим на поставлений Товар, що підтверджується сертифікатами відповідності або паспортами (сертифікатами) якості або іншим аналогічним документом виробника Товару, що підтверджує якість. Також за аналогією просимо привести у відповідність п.1.9 Додатку 2 проєкту договору.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику!
Стосовно Вашого питання від 02 квітня 2024 року уповноважена особа Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» повідомляє наступне.
Згідно пункту 11 розділу Інші документи (для учасників - юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців) Додатку 1 Тендерної документації Учасникам необхідно надати завірені копії документів, які посвідчують якість товару (сертифікатів відповідності та/або паспортів якості та/або посвідчень на кожен вид товару тощо). У випадку відсутності зазначених документів, надати лист-пояснення.
В договір зміни не буде внесено.

Щодо умов проєкту договору

Дата подання: 02.04.2024 13:40
Дата відповіді: 08.04.2024 20:08
У п.8.2. зазначено, Сторона, у котрої виникли обставини, що не дозволяють їй виконувати зобов'язання за Договором, зобов'язана в п'ятиденний термін сповістити про настання й припинення вищевказаних обставин іншу Сторону. Невчасне повідомлення про обставини нездоланної сили позбавляє відповідну Сторону права посилатися на них у майбутньому. Відповідно до норм чинного законодавства не закріплено чіткого строку для повідомлення іншої сторони про обставини непереборної сили, а отже сторони вільні у виборі строку для повідомлення іншої сторони про виникнення обставини непереборної сили. Натомість, у разі виникнення реальних обставин непереборної сили, повідомити іншу сторону про виникнення форс-мажору протягом 5 днів не є достатнім, оскільки в перші дні форс-мажору у співробітників може не бути доступу до робочого місця через роботу відповідних служб (ДСНС, Національної поліції України тощо). До того на території України триває повномасштабне вторгнення, дії та/або наслідки якого, можуть призвести до часткового або повного зупинення отримання кореспонденції поштою, або ж відсутність у отримувача кореспонденції з об'єктивних причин може затримати/унеможливити відправку кореспонденції. До прикладу, під час бойових дій на території Сумської області, жоден поштовий оператор не працював до квітня 2022 року, будь-які поштові відправлення не надходили, тощо. При цьому, жоден суб'єкт не захищений від втрати поштового відправлення поштовим оператором. Пропонуємо внести зміни до п.8.2 або надати запевнення, що під час укладання договору із Переможцем будуть внесені зміни: 8.2. Сторона, у котрої виникли обставини, що не дозволяють їй виконувати зобов'язання за Договором, зобов'язана сповістити про настання вищевказаних обставин протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів, про припинення вищевказаних обставин протягом 5 (п'яти) календарних днів іншу Сторону. Невчасне повідомлення про обставини нездоланної сили позбавляє відповідну Сторону права посилатися на них у майбутньому.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику!
Стосовно Вашого питання від 02 квітня 2024 року уповноважена особа Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» повідомляє наступне.
В проєкті договору наявний розділ VIII Обставини неперборної сили в якому зазначено: 8.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове чи повне невиконання зобов’язань за цим Договором, якщо воно з’явилось як наслідок обставин нездоланної сили, наприклад, пожежі, повені, землетрусу, воєнних дій, ембарго на експорт і імпорт, якщо ці обставини безпосередньо вплинули на виконання даного Договору. При цьому термін виконання зобов’язань за Договором відсувається на той час, протягом якого діяли такі обставини та їхні наслідки.
8.2. Сторона, у котрої виникли обставини, що не дозволяють їй виконувати зобов’язання за Договором, зобов’язана в п’ятиденний термін сповістити про настання й припинення вищевказаних обставин іншу Сторону. Невчасне повідомлення про обставини нездоланної сили позбавляє відповідну Сторону права посилатися на них у майбутньому.
8.3. Доказом наявності та тривалості дії обставин форс-мажору повинно слугувати представлене свідчення відповідних органів.
8.4. Якщо зазначені обставини будуть тривати більше від чотирьох місяців, Замовник має право анулювати невиконану частину Договору без відшкодування Учаснику можливих збитків.»
Жодних інших змін до проєкту договору Замовником не буде внесено.

Щодо умов проєкту договору

Дата подання: 02.04.2024 13:43
Дата відповіді: 08.04.2024 20:08
У п.2.2. зазначено, що Замовник має право пред'явити претензію Учаснику по кількості та якості Товару. Претензія готується і подається у письмовій формі і пред'являється Учаснику, по кількості – у день прийому-передачі Товару, по якості – у будь-який момент впродовж гарантійного терміну. Замовник під час прийому-передачі перевіряє товар, що поставляється по кількості та якості, що засвідчується підписами сторін на видатковій накладній, тому пред'являти претензії по якості після підписання видаткової накладної є неправильним. Пред'являти претензії можна лише при виявлені невідповідності товару за якістю, що не могли бути виявлені в момент приймання - передачі Товару (приховані недоліки) - протягом строку (терміну) придатності товару за умови дотримання Замовником умов зберігання товару, визначених виробником. Пропонується наступна редакція п.2.2. Додатку №2 проєкту Договору: 2.2. Замовник має право пред'явити претензію Учаснику по кількості та якості Товару. Претензія готується і подається у письмовій формі і пред'являється Учаснику, по кількості та якості – у день прийому-передачі Товару, а при виявлені прихованих дефектів/недоліків товару - протягом строку (терміну) придатності товару за умови дотримання Замовником умов зберігання товару, визначених виробником.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику!
Стосовно Вашого питання від 02 квітня 2024 року уповноважена особа Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» повідомляє наступне.
В проєкті договору п.2.2. Додатку №2 Замовник має право пред’явити претензію Учаснику по кількості та якості Товару. Претензія готується і подається у письмовій формі і пред’являється Учаснику, по кількості – у день прийому-передачі Товару, по якості – у будь-який момент впродовж гарантійного терміну.
При виникненні претензій по некомплектності чи якості Товару, або інші обставини, що перешкоджають нормальному функціонуванню Товару за призначенням (далі – Дефекти), що трапилися з вини Учасника, останній за свій рахунок повинен здійснити додаткову поставку або заміну неякісного Товару протягом 1 (Одного) календарного дня з дати отримання претензій від Замовника.
Жодних інших змін до проєкту договору Замовником не буде внесено.

Щодо умов проєкту договору

Дата подання: 02.04.2024 13:44
Дата відповіді: 08.04.2024 20:08
У п.2.4. зазначено, що Термін гарантії Товару, що замінений, починається з моменту підписання Сторонами видаткової накладної/накладної на замінений Товар. На фарбу встановлюється строк придатності. Відповідно до ДСТУ ISO 4618:2014 "Фарби та лаки. Терміни та визначення понять" строк придатності - час протягом якого лакофарбовий матеріал (2.50) залишається в придатному стані під час зберігання за нормальних умов в оригінальній герметичній тарі. Наведене, у свою чергу, узгоджується із ч. 1,2 ст. 677 ЦК України, де визначено, що нормативно-правовими актами може бути встановлений строк, зі спливом якого товар вважається непридатним для використання за призначенням (строк придатності). Строк придатності товару визначається періодом часу, який обчислюється з дня його виготовлення і протягом якого товар є придатним для використання, або терміном (датою), до настання якого товар є придатним для використання. Таким чином, єдино вірним видом гарантійного строку для фарби є строк придатності. Строк придатності обчислюється з моменту виготовлення. Просимо внести наступні зміни у п.2.4 Додатку №2 проєкту договору 2.4. Гарантійний термін (строк (термін) придатності) Товару, що замінений, починається з дати виготовлення Товару.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику!
Стосовно Вашого питання від 02 квітня 2024 року уповноважена особа Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» повідомляє наступне.
В проєкті договору п.2.4. Додатку №2 термін гарантії Товару, що замінений, починається з моменту підписання Сторонами видаткової накладної/накладної на замінений Товар.
Крім того повідомляємо, що предметом закупівлі є грунтівка адгезійна.
В договір зміни не буде внесено.

Щодо умов проєкту договору

Дата подання: 02.04.2024 13:45
Дата відповіді: 08.04.2024 20:10
Шановний Замовник! В Україні діє Постанова КМ України №187 від 03.03.2022 року "Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації" (далі - Постанова). Недотримання Постанови КМ України №187 від 03.03.2022 року "Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації" (далі - Постанова) будь-якою із Сторін має наслідок: нікчемність договору. Просимо доповнити проєкт договору пунктом: Сторони підтверджують та гарантують, що на них не розповсюджується дія мораторію, визначеного Постановою КМ України №187 від 03.03.2022 року "Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації", а у випадку змін наведених гарантій, зобов'язані невідкладно, але не пізніше 3 днів інформувати письмово іншу сторону про такі зміни, що дає право для розірвання договору іншою стороною в односторонньому порядку без застосування будь-яких санкцій за це
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику!
Стосовно Вашого питання від 02 квітня 2024 року уповноважена особа Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» повідомляє наступне.
В проєкті договору наявний розділ VIII Обставини неперборної сили в якому зазначено: 8.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове чи повне невиконання зобов’язань за цим Договором, якщо воно з’явилось як наслідок обставин нездоланної сили, наприклад, пожежі, повені, землетрусу, воєнних дій, ембарго на експорт і імпорт, якщо ці обставини безпосередньо вплинули на виконання даного Договору. При цьому термін виконання зобов’язань за Договором відсувається на той час, протягом якого діяли такі обставини та їхні наслідки.
8.2. Сторона, у котрої виникли обставини, що не дозволяють їй виконувати зобов’язання за Договором, зобов’язана в п’ятиденний термін сповістити про настання й припинення вищевказаних обставин іншу Сторону. Невчасне повідомлення про обставини нездоланної сили позбавляє відповідну Сторону права посилатися на них у майбутньому.
8.3. Доказом наявності та тривалості дії обставин форс-мажору повинно слугувати представлене свідчення відповідних органів.
8.4. Якщо зазначені обставини будуть тривати більше від чотирьох місяців, Замовник має право анулювати невиконану частину Договору без відшкодування Учаснику можливих збитків.» Жодних інших змін до проєкту договору Замовником не буде внесено.

Щодо умов проєкту договору

Дата подання: 02.04.2024 13:46
Дата відповіді: 08.04.2024 20:10
Шановний Замовник! Триває військова агресія рф проти України. Крім активних бойових дій у ряді областей України, країна-агресорка здійснює регулярні масовані ракетні обстріли всієї території нашої держави. Місце влучання чергової російської ракети чи снаряду є непередбачуваним, як і території активних бойових дій, що можуть такими стати після укладання договору. Пропонуємо додати новий пункт договору або надати запевнення, що під час укладання договору із Переможцем будуть внесені зміни: Сторони погоджуються, що військова агресія рф проти України та (або) її наслідки, а саме: ведення активних бойових дій за місцезнаходженням Сторін, на шляху слідування товару, сировини при інших обставинах: ракетні, артилерійські, інші обстріли; тощо вважається обставиною непереборної сили (форс-мажором) для цілей виконання цього Договору якщо вони: - не залежать від волі Сторін та безпосередньо впливають на можливість Сторони виконувати зобов'язання за договором; - настали після укладання цього Договору; - підтверджені відповідними доказами.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику!
Стосовно Вашого питання від 02 квітня 2024 року уповноважена особа Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» повідомляє наступне.
В проєкті договору наявний розділ VIII Обставини неперборної сили в якому зазначено: 8.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове чи повне невиконання зобов’язань за цим Договором, якщо воно з’явилось як наслідок обставин нездоланної сили, наприклад, пожежі, повені, землетрусу, воєнних дій, ембарго на експорт і імпорт, якщо ці обставини безпосередньо вплинули на виконання даного Договору. При цьому термін виконання зобов’язань за Договором відсувається на той час, протягом якого діяли такі обставини та їхні наслідки.
8.2. Сторона, у котрої виникли обставини, що не дозволяють їй виконувати зобов’язання за Договором, зобов’язана в п’ятиденний термін сповістити про настання й припинення вищевказаних обставин іншу Сторону. Невчасне повідомлення про обставини нездоланної сили позбавляє відповідну Сторону права посилатися на них у майбутньому.
8.3. Доказом наявності та тривалості дії обставин форс-мажору повинно слугувати представлене свідчення відповідних органів.
8.4. Якщо зазначені обставини будуть тривати більше від чотирьох місяців, Замовник має право анулювати невиконану частину Договору без відшкодування Учаснику можливих збитків.»
Жодних інших змін до проєкту договору Замовником не буде внесено.

Розгорнути: 7 Згорнути

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання