Послуги з вогнезахисного оброблення дерев’яних конструкцій за кодом ДК 021:2015:77220000-8 «Послуги з просочування деревини»

  • Ідентифікатор тендеру UA-2024-04-01-005725-a
  • 77220000-8 - Послуги з просочування деревини
  • Пропозиції розглянуті
Найменування замовника:
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Рівна Ольга Сергіївна, 380673829330 , rivna.osvita@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Хмельницький, 29000, Хмельницька область, вул. Грушевського, буд. 53
Переможець
ПП "ПОЖЗАБЕЗПЕЧЕННЯ Л"
Очікувана вартість
391 517 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 16.05.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 26.04.2024 00:00

Оскарження умов:

до 26.04.2024 00:00

Подання пропозицій:

29.04.2024 00:00

Початок аукціону:

29.04.2024 14:57

Очікувана вартість
391 517 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 958 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

6 послуга
Послуги з вогнезахисного оброблення дерев’яних конструкцій
ДК 021:2015: 77220000-8 — Послуги з просочування деревини

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Декларація

Дата подання: 01.04.2024 14:51
Дата відповіді: 04.04.2024 14:49
Замовнику, чинне законодавство України, чітко визначає необхідні документи, кадрові вимоги,технологічні вимоги щодо наявності матеріально-технічної бази,організаційні вимоги в ЛІЦЕНЗІЙНИХ УМОВАХ провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 852, а також в Наказі 1064. В зазначених актах не міститься посилання на декларацію робіт підвищеної небезпеки, що виконується на висоті понад 1.3 метра та на обовязок їх наявності при даних видах робіт, адже: Відповідно до стандарту безпеки праці НПАОП 0.00-1.15-07 роботи на висоті - це роботи: при яких працівник перебуває на відстані менше двох метрів від межі зовнішньої огорожі, при яких працівник перебуває на неогороджених (перекритих) внутрішніх перепадах по вертикалі на висоті більше 1,3 м, а також на висоті від робочої поверхні (грунту, перекриття, робочого настилу), роботи, які виконуються працівником на похилій робочій поверхні незалежно від відстані від меж перепадів по вертикалі і наявності огорожі. А згідно закупівлі здійснюється оброблення дерев’яних конструкцій ( більш за все горищ), що не передбачає жодну з вищещащначених умов, адже працівники не перебуватимуть на висоті більше 1,3 м від перекриття. Просимо прибрати дану Вимогу, щоб не обмежувати потенційну участь Учасників.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! Ваші пропозиції взяті замовником до уваги та внесені зміни до тендерної документації

Невідповідність ТД з Правилами з вогнезахисту

Дата подання: 02.04.2024 11:48
Дата відповіді: 05.04.2024 10:32
Шановний Замовнику! Згідно п.3 розділу ІХ Правил з вогнезахисту " Під час проведення перевірки відповідності вогнезахисту перевіряються відповідність вогнезахисту вимогам проектної документації, Регламенту, нормативно-технічним документам та якість виконаних робіт. Якість виконаних робіт перевіряється шляхом: проведення зовнішнього огляду вогнезахисного покриву (просочування, облицювання) на відсутність пропусків, рівномірність покриву (просочування, облицювання), систем кріплення або клейових з’єднань на їх надійність; проведення вимірювання товщини вогнезахисного покриву (облицювання) через кожні 15-20 метрів довжини об’єкта вогнезахисту, але не менше ніж у 10 рівновіддалених точках; застосування експрес-методу для вогнезахисного просочення. За рішенням замовника робіт проводяться лабораторні випробування вогнезахисту (коефіцієнт спучення для вогнезахисних фарб (лаків))." В даному формулюванні Правил з вогнезахисту НІДЕ не сказано, що виконавець повинен звернутися САМЕ до територіального органу ДСНС щодо направлення представника дослідно-випробувальної лабораторії для перевірки якості наданих послуг з вогнезахисту. Дана вимога Замовника є НЕЗАКОННОЮ!!! Виконавець може звернутися до БУДЬ-ЯКОЇ акредитованої лабораторії для перевірки якості наданих послуг та проведення випробувань експрес-методом і отримати протокол випробувань!!! Де передбачено, що представник дослідно-випробувальної лабораторії ДСНС виїжає на перевірку якості наданих послуг, тим більше за зверненням Виконавця???? Вони цього не роблять, в них немає повноважень!!! Тому, вимагаємо керуватися чинним законодавством України та внести зміни в тендерну документацію відповідно до Правил з вогнезахисту.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику! У відповідь на вашу вимогу повідомляємо наступне! Замовники зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. №922-VIII (далі - Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі-Особливості). Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону, Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Замовником у Додатку 2 до тендерної документації встановлено наступне:
Учасник після завершення надання послуг повинен звернутися до територіального органу ДСНС щодо направлення представника дослідно-випробувальної лабораторії для перевірки якості наданих послуг з вогнезахисту згідно методів передбачених пунктом 3 розділу ІХ Правил з вогнезахисту, про що в складі пропозиції Учасником надається гарантійний лист, складений у довільній формі.
Згідно п.2 розділу ІХ Правил з вогнезахисту" Для перевірки відповідності вогнезахисту замовник робіт створює комісію та визначає її склад. До складу комісії входять представники замовника (голова комісії) та виконавця робіт, а також можуть залучатися (за згодою) представники проектної організації; виробника або уповноваженого представника; центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки; органу з оцінки відповідності, який має атестат акредитації, виданий Національним агентством з акредитації України (далі - орган з оцінки відповідності).
Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про Державну службу України з надзвичайних ситуацій затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 16 грудня 2015 р. № 1052 - Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ і який реалізує державну політику у сфері цивільного захисту.
Відповідно до даного пункту саме Замовник створює комісію та визначає її склад! У випадку включення до складу комісії представника територіального органу ДСНС, даний представник під час перевірки якості виконаних робіт з вогнезахисту залучає дослідно-випробувальну лабораторію територіального органу ДСНС для проведення робіт з визначення показників вогнезахисту.
Даний порядок чітко визначений Окремим дорученням ДСНС України від 06.09.2023 року № B-724. На основі вище викладеного, при включенні до складу комісії представника територіального органу ДСНС залучення дослідно- випробувальної лабораторії територіального органу ДСНС для проведення робіт з визначення показників вогнезахисту цілком правомірне. Дослідно-випробувальна лабораторія АРЗ СП Головного управління здійснює діяльність у сфері добровільної оцінки відповідності передбаченої розділом VI Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності». Відповідно до п. 2 статті 24 розділу VI даного Закону, добровільна оцінка відповідності здійснюється на добровільних засадах, в будь-яких формах, включаючи випробування, декларування відповідності, сертифікацію та інспектування, та на відповідність будь-яким заявленим вимогам. Відповідно до п. 3 статті 24 розділу VI даного Закону орган з оцінки відповідності залучається до здійснення добровільної оцінки відповідності на умовах, визначених договором між заявником і таким органом. На основі вище викладеного дослідно-випробувальна лабораторія АРЗ СП Головного управління має законні підстави надавати послуги з перевірки якості наданих послуг з вогнезахисту згідно методів передбачених п. 3 розділу IX Правил з вогнезахисту (який передбачає застосування експрес-методу) на умовах, визначених договором між заявником і дослідно-випробувальною лабораторією.
Дана вимога дозволить Замовнику отримати послуги належної якості та у встановлені терміни. Відповідність учасника зазначеній вимозі є ознакою якості та компетентності, а також передумовою виконання зобов’язань учасником своєчасно та в повному обсязі.
Рішення щодо включення даної вимоги до тендерної документації є правомірним та не містить дискримінаційних вимог.

щодо працівників

Дата подання: 03.04.2024 16:43
Дата відповіді: 04.04.2024 14:50
Шановний Замовнику! Додаток 1 містить вимогу: В штаті обов’язково повинні бути працівники з допуском/правом виконувати роботи на висоті та верхолазні роботи, про що в складі пропозиції необхідно надати оригінал або належним чином завірені копії посвідчень (не менше 2-х (двох)). Які верхолазні роботи????? верхолазні роботи - це роботи, які виконуються на висоті понад 5 м від поверхні ґрунту, перекриття або робочого настилу, над якими виконуються роботи безпосередньо з конструкцій або обладнання. ДЕ у вас там таке горище, що треба аж на 5 метрів вилазити???? Просимо внести зміни!!!!!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! Ваші пропозиції взяті замовником до уваги та внесені зміни до тендерної документації

Додаток 2

Дата подання: 03.04.2024 16:58
Дата відповіді: 05.04.2024 15:23
Шановний Замовнику! Додаток 2 містить вимогу: Учасник після завершення надання послуг повинен звернутися до територіального органу ДСНС щодо направлення представника дослідно-випробувальної лабораторії для перевірки якості наданих послуг з вогнезахисту згідно методів передбачених пунктом 3 розділу ІХ Правил з вогнезахисту, про що в складі пропозиції Учасником надається гарантійний лист, складений у довільній формі. Правила з вогнезахисту містять наступне: Для перевірки відповідності вогнезахисту замовник робіт створює комісію та визначає її склад. До складу комісії входять представники замовника (голова комісії) та виконавця робіт, а також можуть залучатися (за згодою) представники проектної організації; виробника або уповноваженого представника; центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки; органу з оцінки відповідності, який має атестат акредитації, виданий Національним агентством з акредитації України (далі - орган з оцінки відповідності). ЗАМОВНИК СТВОРЮЄ КОМІСІЮ, а не Виконавець!!! таким чином, Замовник має звертатися та залучати в склад комісії її членів. Разом з тим, ПРАВИЛА З ВОГНЕЗАХИСТУ НЕ МІСТЯТЬ ЖОДНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ОРГАН ДСНС ТА ЇХ ЛАБОРАТОРІЮ. Вимагаємо видалити дані вимоги, або відкоригувати їх відповідно до діючого законодавства. В іншому випадку - будемо звертатися до АМКУ!!!!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику! У відповідь на вашу вимогу повідомляємо наступне! Замовники зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. №922-VIII (далі - Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі-Особливості). Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону, Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Замовником у Додатку 2 до тендерної документації встановлено наступне: Учасник після завершення надання послуг повинен звернутися до територіального органу ДСНС щодо направлення представника дослідно-випробувальної лабораторії для перевірки якості наданих послуг з вогнезахисту згідно методів передбачених пунктом 3 розділу ІХ Правил з вогнезахисту, про що в складі пропозиції Учасником надається гарантійний лист, складений у довільній формі. Згідно п.2 розділу ІХ Правил з вогнезахисту" Для перевірки відповідності вогнезахисту замовник робіт створює комісію та визначає її склад. До складу комісії входять представники замовника (голова комісії) та виконавця робіт, а також можуть залучатися (за згодою) представники проектної організації; виробника або уповноваженого представника; центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки; органу з оцінки відповідності, який має атестат акредитації, виданий Національним агентством з акредитації України (далі - орган з оцінки відповідності). Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про Державну службу України з надзвичайних ситуацій затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 16 грудня 2015 р. № 1052 - Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ і який реалізує державну політику у сфері цивільного захисту. Відповідно до даного пункту саме Замовник створює комісію та визначає її склад! У випадку включення до складу комісії представника територіального органу ДСНС, даний представник під час перевірки якості виконаних робіт з вогнезахисту залучає дослідно-випробувальну лабораторію територіального органу ДСНС для проведення робіт з визначення показників вогнезахисту. Даний порядок чітко визначений Окремим дорученням ДСНС України від 06.09.2023 року № B-724. На основі вище викладеного, при включенні до складу комісії представника територіального органу ДСНС залучення дослідно- випробувальної лабораторії територіального органу ДСНС для проведення робіт з визначення показників вогнезахисту цілком правомірне. Дослідно-випробувальна лабораторія АРЗ СП Головного управління здійснює діяльність у сфері добровільної оцінки відповідності передбаченої розділом VI Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності». Відповідно до п. 2 статті 24 розділу VI даного Закону, добровільна оцінка відповідності здійснюється на добровільних засадах, в будь-яких формах, включаючи випробування, декларування відповідності, сертифікацію та інспектування, та на відповідність будь-яким заявленим вимогам. Відповідно до п. 3 статті 24 розділу VI даного Закону орган з оцінки відповідності залучається до здійснення добровільної оцінки відповідності на умовах, визначених договором між заявником і таким органом. На основі вище викладеного дослідно-випробувальна лабораторія АРЗ СП Головного управління має законні підстави надавати послуги з перевірки якості наданих послуг з вогнезахисту згідно методів передбачених п. 3 розділу IX Правил з вогнезахисту (який передбачає застосування експрес-методу) на умовах, визначених договором між заявником і дослідно-випробувальною лабораторією. Дана вимога дозволить Замовнику отримати послуги належної якості та у встановлені терміни. Відповідність учасника зазначеній вимозі є ознакою якості та компетентності, а також передумовою виконання зобов’язань учасником своєчасно та в повному обсязі. Рішення щодо включення даної вимоги до тендерної документації є правомірним та не містить дискримінаційних вимог.

Додаток 2

Дата подання: 03.04.2024 17:04
Дата відповіді: 04.04.2024 14:51
Шановний Замовнику! Додаток 2 містить наступне: 2.7. Учасник процедури закупівлі надає копії: - копію інструкції з охорони праці під час виконання робіт на висоті; - копію інструкції про заходи пожежної безпеки; - копію програми для проведення навчання з питань охорони праці для працівників учасника; - копію інструкції з охорони праці під час виконання робіт на висоті з використанням спеціальних страхувальних засобів; - копію положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці з працівниками; - копію наказу про створення служби з охорони праці; - копію наказу про затвердження інструкцій з охорони праці; Дана вимога - дискримінація. В нас немає на підприємстві служби з охорони праці, адже ми маємо менше ніж 50 працюючих. Так відповідно до ст. Стаття 15. Служба охорони праці на підприємстві ЗУ "Про охорону праці" На підприємстві з кількістю працюючих 50 і більше осіб роботодавець створює службу охорони праці відповідно до типового положення, що затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони праці. {Частина перша статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5459-VI від 16.10.2012} На підприємстві з кількістю працюючих менше 50 осіб функції служби охорони праці можуть виконувати в порядку сумісництва особи, які мають відповідну підготовку. На підприємстві з кількістю працюючих менше 20 осіб для виконання функцій служби охорони праці можуть залучатися сторонні спеціалісти на договірних засадах, які мають відповідну підготовку. Таким чином, ми не можемо надати документи, що Ви вимагаєте за тим переліком. А тому просимо внести зміни. В противному випадку будемо скаржитися до АМКУ!!!!!!!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! Ваші пропозиції взяті замовником до уваги та внесені зміни до тендерної документації, з урахуванням вимог чинного законодавства

Додаток 2

Дата подання: 03.04.2024 17:06
Дата відповіді: 05.04.2024 15:23
Шановний Замовнику! Вимагаємо видалити вимогу: 1.11. Учасник після завершення надання послуг повинен звернутися до територіального органу ДСНС щодо направлення представника дослідно-випробувальної лабораторії для перевірки якості наданих послуг з вогнезахисту згідно методів передбачених пунктом 3 розділу ІХ Правил з вогнезахисту, про що в складі пропозиції Учасником надається гарантійний лист, складений у довільній формі. Учасник відповідно до пункту 2 розділу ІХ Правил з вогнезахисту після завершення надання послуг письмово повідомляє Замовника про закінчення надання послуг, про що в складі пропозиції Учасником надається гарантійний лист, складений у довільній формі. Замовник протягом 5 днів після одержання повідомлення створює комісію з перевірки відповідності вогнезахисту, до складу якої включає Учасника та представника територіального органу ДСНС. Учасник після отримання від представника дослідно-випробувальної лабораторії територіального органу ДСНС протоколу випробувань, відповідно до пункту 4 розділу ІХ Правил з вогнезахисту оформляє Акт перевірки відповідності вогнезахисту, згідно форми визначеної додатком 3 Правил з вогнезахисту, та забезпечує його підписання у членів комісії і подає його на підпис Замовнику. І З ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, І З ПРОЄКТУ ДОГОВОРУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику! У відповідь на вашу вимогу повідомляємо наступне! Замовники зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. №922-VIII (далі - Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі-Особливості). Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону, Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Замовником у Додатку 2 до тендерної документації встановлено наступне: Учасник після завершення надання послуг повинен звернутися до територіального органу ДСНС щодо направлення представника дослідно-випробувальної лабораторії для перевірки якості наданих послуг з вогнезахисту згідно методів передбачених пунктом 3 розділу ІХ Правил з вогнезахисту, про що в складі пропозиції Учасником надається гарантійний лист, складений у довільній формі. Згідно п.2 розділу ІХ Правил з вогнезахисту" Для перевірки відповідності вогнезахисту замовник робіт створює комісію та визначає її склад. До складу комісії входять представники замовника (голова комісії) та виконавця робіт, а також можуть залучатися (за згодою) представники проектної організації; виробника або уповноваженого представника; центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки; органу з оцінки відповідності, який має атестат акредитації, виданий Національним агентством з акредитації України (далі - орган з оцінки відповідності). Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про Державну службу України з надзвичайних ситуацій затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 16 грудня 2015 р. № 1052 - Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ і який реалізує державну політику у сфері цивільного захисту. Відповідно до даного пункту саме Замовник створює комісію та визначає її склад! У випадку включення до складу комісії представника територіального органу ДСНС, даний представник під час перевірки якості виконаних робіт з вогнезахисту залучає дослідно-випробувальну лабораторію територіального органу ДСНС для проведення робіт з визначення показників вогнезахисту. Даний порядок чітко визначений Окремим дорученням ДСНС України від 06.09.2023 року № B-724. На основі вище викладеного, при включенні до складу комісії представника територіального органу ДСНС залучення дослідно- випробувальної лабораторії територіального органу ДСНС для проведення робіт з визначення показників вогнезахисту цілком правомірне. Дослідно-випробувальна лабораторія АРЗ СП Головного управління здійснює діяльність у сфері добровільної оцінки відповідності передбаченої розділом VI Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності». Відповідно до п. 2 статті 24 розділу VI даного Закону, добровільна оцінка відповідності здійснюється на добровільних засадах, в будь-яких формах, включаючи випробування, декларування відповідності, сертифікацію та інспектування, та на відповідність будь-яким заявленим вимогам. Відповідно до п. 3 статті 24 розділу VI даного Закону орган з оцінки відповідності залучається до здійснення добровільної оцінки відповідності на умовах, визначених договором між заявником і таким органом. На основі вище викладеного дослідно-випробувальна лабораторія АРЗ СП Головного управління має законні підстави надавати послуги з перевірки якості наданих послуг з вогнезахисту згідно методів передбачених п. 3 розділу IX Правил з вогнезахисту (який передбачає застосування експрес-методу) на умовах, визначених договором між заявником і дослідно-випробувальною лабораторією. Дана вимога дозволить Замовнику отримати послуги належної якості та у встановлені терміни. Відповідність учасника зазначеній вимозі є ознакою якості та компетентності, а також передумовою виконання зобов’язань учасником своєчасно та в повному обсязі. Рішення щодо включення даної вимоги до тендерної документації є правомірним та не містить дискримінаційних вимог.

ТД

Дата подання: 04.04.2024 15:27
Дата відповіді: 04.04.2024 16:34
Шановний Замовнику! Завантажте, будь-ласка ТД в оновленому варіанті, Вами завантажено 2 переліки змін та додатки до ТД, а ТД немає

відповідь:

Шановний Учаснику! Замовником завантажено оновлену тендерну документацію

ДСНС

Дата подання: 05.04.2024 11:08
Дата відповіді: 11.04.2024 09:16
Замовнику, чим Ви керуєтесь при встановлені Вимоги: "1.11. Учасник після завершення надання послуг повинен звернутися до територіального органу ДСНС щодо направлення представника дослідно-випробувальної лабораторії для перевірки якості наданих послуг з вогнезахисту згідно методів передбачених пунктом 3 розділу ІХ Правил з вогнезахисту, про що в складі пропозиції Учасником надається гарантійний лист, складений у довільній формі." Чим це передбачено? В якому нормативному акті це зазначається? На якій правовій підставі Виконавці повині звертатися в ДСНС? Наказ 1064 взагалі не передбачає такиї дій!!! Ознайомтеся з чинним законодавством!!! Якщо Ви прагнете долучити до перевірки представників ДСНС це ваше право, але зверніться самі з запитом ДСНС, а не перекладаєте Учасників, які навіть немають на це законних підстав. Якщо Вам замовнику видали негласні вказівки про обовязковість ДСНС, то виконуйте їх самостійно, а не створюєте в порушення законодавства складнощі для підприємців.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику! У відповідь на вашу вимогу повідомляємо наступне! Замовники зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. №922-VIII (далі - Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі-Особливості). Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону, Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Замовником у Додатку 2 до тендерної документації встановлено наступне:
Учасник після завершення надання послуг повинен звернутися до територіального органу ДСНС щодо направлення представника дослідно-випробувальної лабораторії для перевірки якості наданих послуг з вогнезахисту згідно методів передбачених пунктом 3 розділу ІХ Правил з вогнезахисту, про що в складі пропозиції Учасником надається гарантійний лист, складений у довільній формі.
Згідно п.2 розділу ІХ Правил з вогнезахисту" Для перевірки відповідності вогнезахисту замовник робіт створює комісію та визначає її склад. До складу комісії входять представники замовника (голова комісії) та виконавця робіт, а також можуть залучатися (за згодою) представники проектної організації; виробника або уповноваженого представника; центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки; органу з оцінки відповідності, який має атестат акредитації, виданий Національним агентством з акредитації України (далі - орган з оцінки відповідності).
Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про Державну службу України з надзвичайних ситуацій затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 16 грудня 2015 р. № 1052 - Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ і який реалізує державну політику у сфері цивільного захисту.
Відповідно до даного пункту саме Замовник створює комісію та визначає її склад! У випадку включення до складу комісії представника територіального органу ДСНС, даний представник під час перевірки якості виконаних робіт з вогнезахисту залучає дослідно-випробувальну лабораторію територіального органу ДСНС для проведення робіт з визначення показників вогнезахисту.
Даний порядок чітко визначений Окремим дорученням ДСНС України від 06.09.2023 року № B-724. На основі вище викладеного, при включенні до складу комісії представника територіального органу ДСНС залучення дослідно- випробувальної лабораторії територіального органу ДСНС для проведення робіт з визначення показників вогнезахисту цілком правомірне. Дослідно-випробувальна лабораторія АРЗ СП Головного управління здійснює діяльність у сфері добровільної оцінки відповідності передбаченої розділом VI Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності». Відповідно до п. 2 статті 24 розділу VI даного Закону, добровільна оцінка відповідності здійснюється на добровільних засадах, в будь-яких формах, включаючи випробування, декларування відповідності, сертифікацію та інспектування, та на відповідність будь-яким заявленим вимогам. Відповідно до п. 3 статті 24 розділу VI даного Закону орган з оцінки відповідності залучається до здійснення добровільної оцінки відповідності на умовах, визначених договором між заявником і таким органом. На основі вище викладеного дослідно-випробувальна лабораторія АРЗ СП Головного управління має законні підстави надавати послуги з перевірки якості наданих послуг з вогнезахисту згідно методів передбачених п. 3 розділу IX Правил з вогнезахисту (який передбачає застосування експрес-методу) на умовах, визначених договором між заявником і дослідно-випробувальною лабораторією.
Дана вимога дозволить Замовнику отримати послуги належної якості та у встановлені терміни. Відповідність учасника зазначеній вимозі є ознакою якості та компетентності, а також передумовою виконання зобов’язань учасником своєчасно та в повному обсязі.
Рішення щодо включення даної вимоги до тендерної документації є правомірним та не містить дискримінаційних вимог.

Нісенітниця

Дата подання: 05.04.2024 11:23
Дата відповіді: 10.04.2024 09:59
Вимога "Учасник після отримання від представника дослідно-випробувальної лабораторії територіального органу ДСНС протоколу випробувань, відповідно до пункту 4 розділу ІХ Правил з вогнезахисту оформляє Акт перевірки відповідності вогнезахисту, згідно форми визначеної додатком 3 Правил з вогнезахисту, та забезпечує його підписання у членів комісії і подає його на підпис Замовнику." Тобто створити комісію з Представниками з ДСНС, здійснити її, відправити в лабораторію ( там звідки цей працівник ДСНС), після отримання від представника дослідно-випробувальної лабораторії територіального органу ДСНС протоколу випробувань, й чомусь потім йде формлення Акту перевірки відповідності вогнезахисту знову ж цією комісією, хоча а в перший раз комісія що робить? Це що за схема збагачення ДСНС? Порядок взагалі далекий від закону, нпа!! Перечитайте Наказ 1064 та приведіть закупівлю в законодавчу сферу!!! Приберіть це неподобство!!! Відповідно до Наказу 1064: Якість виконаних робіт перевіряється шляхом: проведення зовнішнього огляду вогнезахисного покриву (просочування, облицювання) на відсутність пропусків, рівномірність покриву (просочування, облицювання), систем кріплення або клейових з’єднань на їх надійність; проведення вимірювання товщини вогнезахисного покриву (облицювання) через кожні 15-20 метрів довжини об’єкта вогнезахисту, але не менше ніж у 10 рівновіддалених точках; застосування експрес-методу для вогнезахисного просочення. За рішенням замовника робіт проводяться лабораторні випробування вогнезахисту (коефіцієнт спучення для вогнезахисних фарб (лаків)). Закон чітко визначає як!!! Також, варто зазначити що Наказ 1064 чітко зазначає: "Для перевірки відповідності вогнезахисту ЗАМОВНИК РОБІТ створює комісію та визначає її склад. До складу комісії входять представники замовника (голова комісії) та виконавця робіт, а також можуть залучатися (за згодою) представники проектної організації; виробника або уповноваженого представника; центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки; органу з оцінки відповідності, який має атестат акредитації, виданий Національним агентством з акредитації України (далі - орган з оцінки відповідності)."
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! Замовники зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. №922-VIII (далі - Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі-Особливості). Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону, Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Метою вогнезахисту є зниження показників пожежної небезпечності матеріалу (тканина, папір, очерет, облицювальні та оздоблювальні будівельні матеріали, сценічні декорації) або підвищення вогнестійкості конструкції (несучі та огороджувальні будівельні конструкції будинків і споруд) чи виробу (повітроводи, проходки, електричні кабелі).
Замовник в першу чергу зацікавлений в у якісному виконанні робіт з вогнезахисного просочування дерев’ яних конструкцій , що у свою чергу забезпечує ефективну пожежну безпеку будівлі. Можливість участі представників територіальних підрозділів ДСНС у процесі перевірки вогнезахисту забезпечує контроль за якісним виконанням робіт з вогнезахисного просочування, більше того, Замовник вважає, що така гарантія є важливою, адже мова йде про забезпечення належної пожежної безпеки закладів освіти. Рішення щодо включення даної вимоги до тендерної документації є правомірним та не містить дискримінаційних вимог.

оплата ДСНС

Дата подання: 05.04.2024 11:26
Дата відповіді: 10.04.2024 08:47
Вимога "1.12. Всі витрати по доставці просочувальної суміші, необхідного обладнання, а також направлення представника дослідно-випробувальної лабораторії територіального органу ДСНС для перевірки якості наданих послуг з вогнезахисту бере на себе Виконавець" На підставі чого Виконавець повинен оплачувати ДСНС, катати їх?

відповідь:

Шановний учаснику, в Додатку №2 до тендерної документації та в Тендерній документації міститься вся інформація, щоб якісно надати відповідні послуги. Замовник є бюджетною організацією, тому очікувана вартість послуг включає в себе всі витрати, які може понести Виконавець при виконанні своїх послуг. Учасник сам повинен вирішувати чи вигідно йому, приймати участь в закупівлі прораховуючи всі витрати та можливі ризики. А таке формулювання, як : «Катати ДСН» - в технічному завданні Замовника відсутнє!

Навіщо Вам це документація?

Дата подання: 05.04.2024 12:08
Дата відповіді: 08.04.2024 17:09
Замовнику для чого Вам це? "2.6. Учасник процедури закупівлі надає копії: - копію інструкції про заходи пожежної безпеки; - копію програми для проведення навчання з питань охорони праці для працівників учасника; - копію положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці з працівниками; - копію наказу про створення служби з охорони праці. Якщо на підприємстві відсутня служба з охорони праці то надати: документ який врегульовує відносини підприємства із спеціалістами, які можуть виконувати функції служби охорони праці, які мають відповідну підготовку. - копію наказу про затвердження інструкцій з охорони праці;" Навіщо Вам внутрішня документація фірми? Чим передбачений обовязок надання його Вам. Дані документи розроблені спеціалістами й містять конфіденційну інформацію, підписи працівників, їхні дані. Яка мета їх збирання Вами та використання? Видаліть цю Вимогу та не сворюйте штучних перешкол та безпідставних ускладнень для Учасників.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! Ваші пропозиції взяті замовником до уваги та внесені зміни до тендерної документації

НЕВИКОНАННЯ РІШЕННЯ АМКУ

Дата подання: 23.04.2024 22:27
Дата відповіді: 24.04.2024 10:11
Шановний Замовнику, Вами просто викладено оскажувані вимогі в скарзі інакшими словами, що суті не міняє. Ви так само покладаєте витрати по випробуванню на виконавцю та забовязуєте його звертатися до лабораторій, що мають ліцензію ДСНСУ!!! Нагадуємо, що за невиконання рішення АМКУ: тягне за собою накладення штрафу на керівника замовника від двох до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. В Рішенні АМКУ чітко визначено: "Враховуючи наведене, зазначені вище вимоги Документації не узгоджуються з вимогами Правил з вогнезахисту." а отже, Ви мали усунути всі розбіжності з діючими нормами, а не викладати дану виогу інакшими словами. Ще раз наголошуємо на тому, що відповідно до діючих норм та ДСТУ ніде не визначено що експрес-метод випробування має проводитися саме лабораторією, а тим більше ліцензованою ДСНСУ. На підставі вищевикладеного просимо Вас внести зміни та не наражати себе та потенційного виконавця на подальший моніторинг, штрафи, розірвання договору і т.д.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! до Тендерної документації внесено зміни

Лабораторія, що має ліцензію ДСНСУ

Дата подання: 23.04.2024 22:38
Дата відповіді: 24.04.2024 10:11
Шанойний Замовнику! Жодна лабораторія не має такої ліцензії, вона або є структурним підрозділом у складі ДСНСУ (яка теж не має ліцензії), обо є привавтною організацією: органом інспекування, науково-дослідним експертним центром тощо організованим у формі ТОВ, ПП чи ін. Разом з тим маємо зауважити, що органи інспектування - приватні, проходять акредитацію, атестацію в НААУ або УкрНДІЗ чи ін. про що мають атестат /сертифікат/свідоцтво і т.д., але аж ніяк не ЛІЦЕНЗІЮ. Додатково радимо Вам звернутися до офіційного веб-порталу ДСНСУ та ознайомитися з переліком робіт та послуг які підлягають ліцензуванню саме ДСНСУ відповідно до діючого законодавства https://dsns.gov.ua/uk/licenzuvannya ПЕРЕЛІК послуг і робіт протипожежного призначення, що підлягають ліцензуванню 1. Монтаж, підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем пожежогасіння (водяних, пінних, газових, порошкових, аерозольних). 2. Монтаж, підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, устатковання для передачі тривожних сповіщень. 3. Монтаж, підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем протидимного захисту. 4. Спостерігання за системами протипожежного захисту. 5. Технічне обслуговування первинних засобів пожежогасіння (водяні, водопінні, порошкові, газові вогнегасники). 6. Вогнезахист (вогнезахисне просочування глибоке чи поверхневе, вогнезахисне обробляння (фарбування, штукатурення, обмотування, облицювання), вогнезахисне заповнення). 7. Оцінка (експертиза) протипожежного стану новоутворених підприємств та об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин). І ВСЕ. ДАНИЙ ПЕРЕЛІК Є ВИКЛЮЧНИМ. ніяким лабораторіям ДСНСУ НЕ ВИДАЄ ЛІЦЕНЗІЮ. а тому в подальшому буде створено такі умови, що жоден виконавець не зможе виконати пункти договору належним чином. Тому просимо Вас детально вивчити надану нами інформацію та внести відповідні зміни до діючого законодавства.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику1 до Тендерної документації внесено зміни

Як відбувається перевірка вогнезахисного оброблення горищних приміщень?

Дата подання: 25.04.2024 15:17
Дата відповіді: 26.04.2024 14:14
Шановний Замовнику, цікавить питання відповідальності учасників після виконаних робіт, згідно предмету закупівлі. Роботи з вогнезахисту складаються з декількох основних етапів: Підготовка поверхні і контроль її якості. Нанесення антикорозійного лакофарбового матеріалу з оформленням акту прихованих робіт. Нанесення вогнезахисного матеріалу. Контроль якості виконаних робіт. Всі ці етапи вогнезахисної обробки детально розглянуті в «Правилах з вогнезахисту», що регламентують порядок і основні вимоги до виконання вогнезахисних робіт, а також в «Ліцензійних умовах провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення». Згідно «Правил» вогнезахисна обробка виконується згідно з проєктом проведення вогнезахисних робіт і регламенту проведення робіт з вогнезахисту. У цих документах міститься основна інформація, необхідна для виконавця робіт: Умови проведення робіт (температура, вологість повітря, атмосферні явища). Детальна інструкція по підготовці поверхні і нанесення системи вогнезахисту - грунт/засіб вогнезахисту/покривний шар. У разі застосування вогнезахисних плит інструкція по монтажу з кресленнями і описом кріпильних конструкцій та елементів. Норми витрати вогнезахисного матеріалу відповідно до межі вогнестійкості конструкцій. Методи контролю якості виконаних робіт. Про початок роботи на об'єкті виконавець робіт зобов'язаний письмово сповістити місцевий орган державного пожежного нагляду. Всі роботи з вогнезахисту необхідно виконувати в кліматичних умовах, які відповідають умовам, визначеними Регламентом робіт з вогнезахисту даним матеріалом. Під час проведення робіт з вогнезахисту будівельних конструкцій право здійснювати проміжний контроль якості виконання робіт мають: замовник вогнезахисних робіт, представники органів державного пожежного нагляду, розробник проєкту проведення робіт з вогнезахисту, виробник або постачальник вогнезахисного матеріалу, що застосовується. До перевірок також можуть залучатися фахівці інших організацій. У разі виявлення відхилень від проєкту або порушень вимог регламенту складається акт про порушення при виконанні робіт з вогнезахисної обробки, в якому зазначаються виявлені порушення з посиланням на конкретні пункти нормативно-правових актів і нормативно-технічної документації. Цей акт складається не менше ніж у трьох примірниках і підписується всіма учасниками перевірки. Один примірник акта залишається у замовника робіт, другий - виконавця робіт, а третій, не пізніш як у триденний строк, направляється в територіальний орган ліцензування діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення. Чи дійсно так відбуваються перевірка закупівлі з вогнезахисту, чи дійсно учасник відповідає за якість робіт та документацію (а саме Акт перевірки підписаний органом, що здійснює перевірку вогнезахисту)? Враховуючи те, що під час проведення перевірки можуть виявити ряд порушень вимог законодавства у сфері техногенної і пожежної безпеки, цивільного захисту, контролю за діяльністю аварійно-рятувальних служб, що створює, на думку учасника, загрозу життю та здоров`ю людей, дітей, що знаходяться в закладах освіти. Очікуємо на Вашу відповідь.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! Перевірка вогнезахисту проводиться відповідно до чинного законодавства, недотримання якого, тягне за собою настання відповідних наслідків.
Розгорнути: 14 Згорнути

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2024-04-01-005725-a.c1

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "РАДАР-ПІВДЕНЬ", Код ЄДРПОУ:42655189
Пошук по цьому автору
Дата подання: 05.04.2024 17:56

СКАРГА на неправомірні та дискримінаційні вимоги, що містяться у тендерній документації Замовника до процедури закупівлі Послуги з вогнезахисного оброблення дерев’яних конструкцій за кодом ДК 021:2015:77220000-8 «Послуги з просочування деревини»

Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 09.04.2024 17:50

Кількість скарг: UA-2024-04-01-005725-a.a2

Статус:
Прийнята до розгляду

Скаржник: ТОВ "РАДАР-ПІВДЕНЬ", Код ЄДРПОУ:42655189
Пошук по цьому автору
Дата подання: 03.05.2024 17:55

Скарга на неправомірні результати кваліфікації

Документи

Рішення Органу оскарження:

до розгляду: 07.05.2024 17:29

Аукціон

Початок:
29.04.2024 14:57
Завершення:
29.04.2024 15:44

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 29.04.2024 15:44

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПП "ПОЖЗАБЕЗПЕЧЕННЯ Л"
Пошук по цьому учаснику
209 259.30 UAH з ПДВ 209 259.30 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА ПЕРСПЕКТИВА"
Пошук по цьому учаснику
249 354.87 UAH з ПДВ 240 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "РАДАР-ПІВДЕНЬ"
Пошук по цьому учаснику
270 012 UAH з ПДВ 241 042.42 UAH з ПДВ Документи
270 680 UAH з ПДВ 243 010.80 UAH з ПДВ Документи
Приватне підприємство "ПОЖБУДПРОЕКТ"
Пошук по цьому учаснику
337 515 UAH з ПДВ 265 952.62 UAH з ПДВ Документи
324 014.40 UAH з ПДВ 324 014.40 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

01.05.2024 10:21
sign.p7s
01.05.2024 10:15
Довідка.zip
01.05.2024 10:15
Довідка (1).zip
27.04.2024 22:19
sign.p7s
27.04.2024 22:19
sign.p7s
27.04.2024 22:16
кошторис.pdf
27.04.2024 22:16
витяг ЄП 5%.pdf
27.04.2024 22:16
лист-згода.pdf
27.04.2024 22:16
субпідряд.pdf
27.04.2024 22:16
пропозиція.pdf
27.04.2024 22:16
статут.pdf
27.04.2024 22:16
опис.pdf
27.04.2024 22:16
ст17.pdf
27.04.2024 22:16
техзавдання.pdf
27.04.2024 22:16
регламент.pdf
27.04.2024 22:16
дипломи ЛАО.pdf
27.04.2024 22:16
мтб.pdf
27.04.2024 22:16
відгук Олекс..pdf
27.04.2024 22:16
працівники.pdf

Публічні документи

26.04.2024 15:44
sign.p7s
26.04.2024 15:44
sign.p7s
26.04.2024 15:39
абз 14 п 47.pdf
26.04.2024 15:39
абз 14 п 47.pdf.p7s
26.04.2024 15:39
витяг (1).pdf
26.04.2024 15:39
мтб довідка.pdf
26.04.2024 15:39
статут.pdf
26.04.2024 15:39
витяг (1).pdf.p7s
26.04.2024 15:39
Лист-відгук.PDF
26.04.2024 15:39
Витяг_ПДВ.pdf
26.04.2024 15:39
Витяг_ЄДР.pdf.p7s
26.04.2024 15:39
Арциз 2023_ВЗД.rar
26.04.2024 15:39
виписка_ЄДР.pdf
26.04.2024 15:39
кошториси.pdf.p7s
26.04.2024 15:39
кошториси.pdf
26.04.2024 15:39
Витяг_ПДВ.pdf.p7s
26.04.2024 15:39
Витяг_ЄДР.pdf
26.04.2024 15:39
акти_compressed (1).pdf
26.04.2024 15:39
п. 47 зведена.pdf

Публічні документи

28.04.2024 15:58
sign.p7s
28.04.2024 15:50
Кошторис ч.3.pdf
28.04.2024 15:50
Кошторис ч.2.pdf
28.04.2024 15:50
Кошторис ч.1.pdf
26.04.2024 23:08
Статут ВІЛСА.PDF
26.04.2024 23:08
Працівники.pdf
26.04.2024 23:08
п.47.pdf
26.04.2024 23:08
МТБ.pdf
26.04.2024 23:08
Кошторис ч.1.pdf
26.04.2024 23:08
Абз.14.pdf

Публічні документи

25.04.2024 12:52
sign.p7s
12.04.2024 15:27
sign.p7s
12.04.2024 15:26
Додаток №4.pdf
12.04.2024 15:26
Додаток №3.pdf
12.04.2024 15:26
СТАТУТ.pdf
12.04.2024 15:26
Лист-відгук.pdf
12.04.2024 15:26
Додаток №2.pdf
12.04.2024 15:26
наказ №1.pdf
12.04.2024 15:26
Лист відгук 1.jpg
12.04.2024 15:26
Довідки до ТД.pdf
12.04.2024 15:26
Довідка (18).zip
12.04.2024 15:26
Довідка (19).zip

Публічні документи

26.04.2024 17:31
sign.p7s
26.04.2024 17:31
sign.p7s
26.04.2024 17:28
18.Витяг ПДВ.pdf
26.04.2024 17:28
25.Ліцензія.pdf
26.04.2024 17:28
10.1.Статут.pdf
26.04.2024 17:28
34.1. 1076_ДЦ_ДЦ.PDF
26.04.2024 17:28
34.4. 1076_ДЦ_ЗВВ.PDF
26.04.2024 17:28
34.2. 1076_ДЦ_ЗКР.PDF
26.04.2024 17:28
34.5. 1076_ДЦ_ПВР.PDF

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП "ПОЖЗАБЕЗПЕЧЕННЯ Л"
#42441853
Пошук по цьому переможцю
Переможець 209 259.30 UAH з ПДВ 30.04.2024 13:05

Документи

29.04.2024 15:44
edr_identification.yaml
30.04.2024 13:05
sign.p7s
30.04.2024 13:05
napc

Переможець

Дата і час публікації: 30.04.2024 13:05

Учасник Пропозиція Документи
ПП "ПОЖЗАБЕЗПЕЧЕННЯ Л"
Пошук по цьому переможцю
#42441853
209 259.30 UAH з ПДВ Документи

Документи

29.04.2024 15:44
edr_identification.yaml
30.04.2024 13:05
sign.p7s
30.04.2024 13:05
napc

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання