Фарба в асортименті

  • Ідентифікатор тендеру UA-2024-04-12-006880-a
  • 44810000-1 - Фарби
  • Завершена
Найменування замовника:
Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Олександр Мохнатко, +380442567020 , o.mohnatko@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 01008, Київська область, вул. Михайла Грушевського, 12/2
Переможець
ТОВ "Епіцентр К"
Очікувана вартість
73 900 UAH з ПДВ
Сума договору
64 248.60 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 1.05.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 19.04.2024 00:00

Оскарження умов:

до 19.04.2024 00:00

Подання пропозицій:

22.04.2024 08:00

Очікувана вартість
73 900 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
739 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

20 штука
Емаль для вікон та дверей акрилова ТРІОРА, біла, 2,5 л
ДК 021:2015: 44810000-1 — Фарби
30 штука
Фарба гумова COLORINA мат, сірий, 12 кг
ДК 021:2015: 44810000-1 — Фарби
5 штука
Фарба Kompozit для басейнів АК-12, блакитний мат, 0,9 кг
ДК 021:2015: 44810000-1 — Фарби

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Щодо умов проєкту договору

Дата подання: 16.04.2024 16:41
Дата відповіді: 17.04.2024 13:49
Щодо якості предмету закупівлі Замовник визначає наступні вимоги: «2.2. Розрахунки за Товар здійснюються Покупцем лише за фактично поставлений Товар, протягом 7-ми робочих днів з моменту підписання Сторонами документів на оплату (видаткова накладна) та передачі Покупцю документів, що підтверджують якість Товару (декларація виробника, сертифікат відповідності, посвідчення про якість тощо). 4.1. Приймання-передача Товару по кількості проводиться відповідно до супровідних документів, по якості – відповідно до Сертифікатів відповідності та посвідчення якості. Приймання-передача Товару проводиться за участю уповноважених представників Сторін. 5.6.Якість Товару, що поставляється за цим Договором, має відповідати чинним ГОСТам, ДСТУ (ТУ) та вимогам, які звичайно пред’являються до продукції даного виду, і повинна підтверджуватися Сертифікатом відповідності чи іншими документами.» Уся лакофарбова продукція, що виготовляється на території виготовляється за ТУ. ТУ розроблюється із використанням положень ДСТУ. ДСТУ на лакофарбові матеріали не визначають конкретних якісних (нормативних) показників товару, а включає загальну методологію проведення досліджень якості, класифікацію, визначення понять, тощо. У кожного виробника є власне ТУ, а документ, що підтверджує відповідність товару вимогам ТУ має різну назву (сертифікат якості або паспорт якості або технічний паспорт, тощо). Також фарба не підлягає обов’язковій сертифікації. Чинних ГОСТів на фарбу не існує. Таким чином, коректним формулюванням щодо якості запропонованого товару є його відповідність за якістю саме ТУ заводу-виробника. Просимо внести наступні зміни до пунктів 2.2, 4.1, 5.6 проєкту договору: «2.2. Розрахунки за Товар здійснюються Покупцем лише за фактично поставлений Товар, протягом 7-ми робочих днів з моменту підписання Сторонами документів на оплату (видаткова накладна) та передачі Покупцю документів, що підтверджують якість Товару (декларація виробника або сертифікат відповідності або посвідчення про якість або паспорт якості тощо). 4.1. Приймання-передача Товару по кількості проводиться відповідно до супровідних документів, по якості – відповідно до документу/-ів, що підтверджують якість Товару. Приймання-передача Товару проводиться за участю уповноважених представників Сторін. 5.6.Якість Товару, що поставляється за цим Договором, має відповідати чинним ДСТУ або (ТУ) та вимогам, які звичайно пред’являються до продукції даного виду, і повинна підтверджуватися Сертифікатом відповідності чи іншими документами.»
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день, відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації.

Щодо умов проєкту договору

Дата подання: 16.04.2024 16:41
Дата відповіді: 17.04.2024 13:50
У п.2.4. зазначено, що У вартість Товару входить вартість тари, упакування, маркування, страхування, митні і транспортні витрати по доставці товару, а також розвантаження у визначеному Покупцем місці. Відповідно до ст. 7 Закону України «Про страхування» від 7 березня 1996 року, серед обов'язкових видів страхування відсутнє «страхування лакофарбових матеріалів», а отже виробник лакофарбових матеріалів не зобов'язаний страхувати продукцію, а робить це на власний розсуд. Жодним іншим нормативно-правовим актом не передбачено обов'язкове страхування для лакофарбових матеріалів. Включення в обов'язковому порядку страхування до переліку витрат, що включаються у ціну договору може призвести до необґрунтованого збільшення витрат бюджетних коштів. Стаття 289 Митного кодексу України визначає, коли сплата митних платежів є обов'язковим. Наприклад, для потенційних учасників цієї закупівлі, що є виробниками лакофарбової продукції, не передбачено сплачувати митні платежі. Отже, з огляду на вищевказане, пропонуємо наступну редакцію п.2.4 проєкту договору: 2.4. У вартість Товару входить вартість тари, упакування, маркування, страхування (у разі страхування Товару), митні (при ввезені товару на митну територію України) і транспортні витрати по доставці товару, а також розвантаження у визначеному Покупцем місці.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день, відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації.

Щодо умов проєкту договору

Дата подання: 16.04.2024 16:41
Дата відповіді: 17.04.2024 13:50
У п.4.6. зазначено, що У разі виявлення недоліків при проведенні приймання-передачі Товару, Продавець усуває їх за власний рахунок та власними силами у строк, погоджений Сторонами, але не пізніше одного робочого дня з часу визначеного у заявці. Шановний Замовник, строк для заміни/усунення недоліків Товару протягом одного робочого дня з часу визначеного у заявці є недостатнім для вчасної заміни продукції. До того ж, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» заміна неякісного товару відбувається протягом чотирнадцяти календарних днів. Просимо збільшити строк для заміни поставленого неякісного Товару в п.4.6: 4.6. У разі виявлення недоліків при проведенні приймання-передачі Товару, Продавець усуває їх за власний рахунок та власними силами у строк, погоджений Сторонами, але не пізніше семи робочих днів з часу визначеного у заявці.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день, відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації.

Щодо умов проєкту договору

Дата подання: 16.04.2024 16:42
Дата відповіді: 17.04.2024 13:50
У п.5.2. зазначено, що Строк гарантії на Товар зазначається в гарантійних талонах (або їх аналогу), та становить _____ місяців. Гарантійний строк починається з дня передачі Товару. Покупець при виявленні недоліків у Товарі, у випадку встановлення на Товар гарантійних строків експлуатації, якщо такі недоліки виникли не з вини Покупця він має право на безкоштовне усунення таких недоліків, в межах гарантійного строку. ДСТУ ISO 4618:2014 "Фарби та лаки. Терміни та визначення понять" строк придатності - час протягом якого лакофарбовий матеріал (2.50) залишається в придатному стані під час зберігання за нормальних умов в оригінальній герметичній тарі. Наведене, у свою чергу, міститься у ст. 677 ЦК України, де визначено, що строк придатності товару визначається періодом часу, який обчислюється з дня його виготовлення і протягом якого товар є придатним для використання, або терміном (датою), до настання якого товар є придатним для використання. Також для лакофарбової продукції не передбачено гарантійних талонів чи аналогів. Таким чином, єдино вірним видом гарантійного строку для фарби є строк придатності, що обчислюється з моменту виготовлення. Просимо внести зміни до п.5.2: 5.2. Строк гарантії на Товар зазначається в документі/-ах, що підтверджують якість Товару, та становить _____ місяців. Строк придатності починається з дня передачі Товару. Покупець при виявленні недоліків у Товарі, у випадку встановлення на Товар гарантійних строків експлуатації, якщо такі недоліки виникли не з вини Покупця він має право на безкоштовне усунення таких недоліків, в межах гарантійного строку.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день, відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації.

Щодо умов проєкту договору

Дата подання: 16.04.2024 16:42
Дата відповіді: 17.04.2024 13:51
У п.7.3.5. зазначено, що Заміна або ремонт несправних деталей і/або пристосувань здійснюється в строк узгоджений між Сторонами, проте цей строк не повинен перевищувати 30 календарних днів з дати визнання Постачальником претензії. У разі якщо несправними виявляться складні вузли Товару, строк заміни може бути продовжений за згодою Сторін, але не більше ніж до 90 календарних днів. Зазначене вище не відповідає предмету закупівлі. Оскільки лакофарбова продукція не містить «деталей, вузлів тощо». Просимо виключити вищезгадане з проєкту Договору.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день, відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації.

Щодо умов проєкту договору

Дата подання: 16.04.2024 16:43
Дата відповіді: 17.04.2024 13:52
Шановний Замовник! Триває військова агресія рф проти України. Крім активних бойових дій у ряді областей України, країна-агресорка здійснює регулярні масовані ракетні обстріли всієї території нашої держави. Місце влучання чергової російської ракети чи снаряду є непередбачуваним, як і території активних бойових дій, що можуть такими стати після укладання договору. Пропонуємо додати новий пункт договору або надати запевнення, що під час укладання договору із Переможцем будуть внесені зміни: Сторони погоджуються, що військова агресія рф проти України та (або) її наслідки, а саме: ведення активних бойових дій за місцезнаходженням Сторін, на шляху слідування товару, сировини при інших обставинах: ракетні, артилерійські, інші обстріли; тощо вважається обставиною непереборної сили (форс-мажором) для цілей виконання цього Договору якщо вони: не залежать від волі Сторін та безпосередньо впливають на можливість Сторони виконувати зобов'язання за договором; настали після укладання цього Договору; підтверджені відповідними доказами.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день, за чинним законодавством особа, яка порушила зобов’язання, звільняється від відповідальності, якщо вона доведе, що порушення сталося внаслідок випадку або непереборної сили (ст. 617 ЦК України, ч. 2 ст. 218 ГК України).
Тобто звільнення від відповідальності можливе лише за неможливості виконання зобов’язань з об’єктивних причин – внаслідок випадку або непереборної сили. Водночас відповідно до ст. 625 ЦК України за відсутності об’єктивних причин звільнення від відповідальності не допускається.
Ст. 14-1 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» передбачає, що форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили) є надзвичайні та невідворотні обставини, що об’єктивно унеможливлюють виконання зобов’язань, передбачених умовами договору (контракту, угоди тощо), обов’язків згідно із законодавчими та іншими нормативними актами, зокрема загроза війни, збройний конфлікт або серйозна погроза такого конфлікту, включаючи, але не обмежуючись ворожими атаками, блокадами, військовим ембарго, дії іноземного ворога, загальна військова мобілізація, військові дії, оголошена та неоголошена війна, дії суспільного ворога, збурення, акти тероризму, диверсії, піратства, безлади, вторгнення, блокада, революція, заколот, повстання, масові заворушення, запровадження комендантської години, карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, захоплення підприємств.
Наведена стаття закону містить і інші обставини непереборної сили. Цей перелік не є вичерпним, отже, сторона договору, яка не може його виконати, має право доводити існування відповідних обставин в загальному порядку. Також передбачається, що форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) засвідчуються Торгово-промисловою палатою України та уповноваженими нею регіональними торгово-промисловими палатами шляхом видання відповідних сертифікатів.
Зазвичай майже кожен договір містить положення про форс-мажорні обставини, а також механізм поведінки сторін у разі їх наявності. Навіть якщо відповідні положення про форс-мажор у договорі відсутні, положення ст. 617 ЦК України «Підстави звільнення від відповідальності за порушення зобов’язання» та ч. 2 ст. 218 ГК України «Підстави господарсько-правової відповідальності» можуть бути використані стороною для захисту своїх інтересів, якщо особа на може з об’єктивних причин (у зв’язку з обставинами непереборної сили) виконати умови договору.
Слід зазначити, що саме собою існування форс-мажорних обставин не є підставою для звільнення особи від відповідальності за невиконання взятих на себе зобов’язань.
Із системного аналізу судової практики щодо розгляду даної категорії справ вбачається, що:
• по-перше, в загальному вигляді визнано лист ТПП України від 28.02.2022 № 2024/02.0-7.1 таким, що підтверджує форс-мажорну обставину – військову агресію російської федерації проти України, проте не визнано цього листа беззаперечним і єдиним доказом наявності форс-мажору в кожному конкретному випадку невиконання конкретного договору;
• по-друге, дотримано позиції, закріпленої в законодавстві та підтвердженої в рішеннях Верховного Суду, що для звільнення від відповідальності сторона має довести, що невиконання умов договору було спричинено конкретною об’єктивною обставинною (форс-мажором – війною), яка має бути підтверджена відповідним доказами, зокрема, та не в останню чергу, сертифікатом ТПП.
Отже, необхідно зазначити, що в цілому судова практика в питанні форс-мажору не змінилась із початку повномасштабної військової агресії рф проти України. Водночас лист ТПП є лише одним із документів, необхідних для доведення форс-мажору та звільнення від відповідальності за невиконані зобов’язання саме під час дії обставин форс-мажору. Він не є автоматичною та беззаперечною підставою для звільнення винної сторони договору від відповідальності за його невиконання.

Щодо умов проєкту договору

Дата подання: 16.04.2024 16:44
Дата відповіді: 17.04.2024 13:52
Шановний Замовник! Триває військова агресія рф проти України. Крім активних бойових дій у ряді областей України, країна-агресорка здійснює регулярні масовані ракетні обстріли всієї території нашої держави. Місце влучання чергової російської ракети чи снаряду є непередбачуваним, як і території активних бойових дій, що можуть такими стати після укладання договору. Пропонуємо додати новий пункт договору або надати запевнення, що під час укладання договору із Переможцем будуть внесені зміни: Сторони погоджуються, що військова агресія рф проти України та (або) її наслідки, а саме: ведення активних бойових дій за місцезнаходженням Сторін, на шляху слідування товару, сировини при інших обставинах: ракетні, артилерійські, інші обстріли; тощо вважається обставиною непереборної сили (форс-мажором) для цілей виконання цього Договору якщо вони: не залежать від волі Сторін та безпосередньо впливають на можливість Сторони виконувати зобов'язання за договором; настали після укладання цього Договору; підтверджені відповідними доказами.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день, за чинним законодавством особа, яка порушила зобов’язання, звільняється від відповідальності, якщо вона доведе, що порушення сталося внаслідок випадку або непереборної сили (ст. 617 ЦК України, ч. 2 ст. 218 ГК України).
Тобто звільнення від відповідальності можливе лише за неможливості виконання зобов’язань з об’єктивних причин – внаслідок випадку або непереборної сили. Водночас відповідно до ст. 625 ЦК України за відсутності об’єктивних причин звільнення від відповідальності не допускається.
Ст. 14-1 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» передбачає, що форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили) є надзвичайні та невідворотні обставини, що об’єктивно унеможливлюють виконання зобов’язань, передбачених умовами договору (контракту, угоди тощо), обов’язків згідно із законодавчими та іншими нормативними актами, зокрема загроза війни, збройний конфлікт або серйозна погроза такого конфлікту, включаючи, але не обмежуючись ворожими атаками, блокадами, військовим ембарго, дії іноземного ворога, загальна військова мобілізація, військові дії, оголошена та неоголошена війна, дії суспільного ворога, збурення, акти тероризму, диверсії, піратства, безлади, вторгнення, блокада, революція, заколот, повстання, масові заворушення, запровадження комендантської години, карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, захоплення підприємств.
Наведена стаття закону містить і інші обставини непереборної сили. Цей перелік не є вичерпним, отже, сторона договору, яка не може його виконати, має право доводити існування відповідних обставин в загальному порядку. Також передбачається, що форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) засвідчуються Торгово-промисловою палатою України та уповноваженими нею регіональними торгово-промисловими палатами шляхом видання відповідних сертифікатів.
Зазвичай майже кожен договір містить положення про форс-мажорні обставини, а також механізм поведінки сторін у разі їх наявності. Навіть якщо відповідні положення про форс-мажор у договорі відсутні, положення ст. 617 ЦК України «Підстави звільнення від відповідальності за порушення зобов’язання» та ч. 2 ст. 218 ГК України «Підстави господарсько-правової відповідальності» можуть бути використані стороною для захисту своїх інтересів, якщо особа на може з об’єктивних причин (у зв’язку з обставинами непереборної сили) виконати умови договору.
Слід зазначити, що саме собою існування форс-мажорних обставин не є підставою для звільнення особи від відповідальності за невиконання взятих на себе зобов’язань.
Із системного аналізу судової практики щодо розгляду даної категорії справ вбачається, що:
• по-перше, в загальному вигляді визнано лист ТПП України від 28.02.2022 № 2024/02.0-7.1 таким, що підтверджує форс-мажорну обставину – військову агресію російської федерації проти України, проте не визнано цього листа беззаперечним і єдиним доказом наявності форс-мажору в кожному конкретному випадку невиконання конкретного договору;
• по-друге, дотримано позиції, закріпленої в законодавстві та підтвердженої в рішеннях Верховного Суду, що для звільнення від відповідальності сторона має довести, що невиконання умов договору було спричинено конкретною об’єктивною обставинною (форс-мажором – війною), яка має бути підтверджена відповідним доказами, зокрема, та не в останню чергу, сертифікатом ТПП.
Отже, необхідно зазначити, що в цілому судова практика в питанні форс-мажору не змінилась із початку повномасштабної військової агресії рф проти України. Водночас лист ТПП є лише одним із документів, необхідних для доведення форс-мажору та звільнення від відповідальності за невиконані зобов’язання саме під час дії обставин форс-мажору. Він не є автоматичною та беззаперечною підставою для звільнення винної сторони договору від відповідальності за його невиконання.

Ступінь блиску

Дата подання: 16.04.2024 17:11
Дата відповіді: 17.04.2024 13:53
Учасник зазначив ступінь блиску для позиції Емаль для вікон та дверей акрилова ТРІОРА, біла, 2,5 л як Напівглянцевий Прошу надати можливість пропонувати фарбу зі ступенем близку напівматова/шовковистоматова, що надасть можливість більшій кількості учасників запропонувати товар, що повністю відповідає вимогам

відповідь:

Добрий день! Технічні характеристики предмета закупівлі визначено Додатком 5 до Тендерної документації та є такими, що максимально відповідають потребам замовника.

Фасування

Дата подання: 16.04.2024 17:14
Дата відповіді: 17.04.2024 13:53
Шановний Замовнику, Вами по позиції №1 Емаль для вікон та дверей акрилова ТРІОРА, біла, 2,5 л зазначено фасування 2,5 л. Натомість, вказане фасування значно зменшує кількість можливих учасників з нижчою ціною та аналогічними характеристиками, бо більшість виробників виготовляє таку продукцію у фасуваннях 2,3 л - 3 л. Задля дотримання основних принципів здійснення публічних закупівель, просимо внести зміни в документацію по фасуванню цієї позиції, наприклад у тарі 2,3-2,5л, а загальну кількість визначити в літрах, тобто 50 л. Сподіваємось на зважене рішення Замовника!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день! Технічні характеристики предмета закупівлі визначено Додатком 5 до Тендерної документації та є такими, що максимально відповідають потребам замовника.
Розгорнути: 9 Згорнути

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 22.04.2024 08:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
64 248.60 UAH з ПДВ 64 248.60 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

24.04.2024 11:58
sign.p7s
24.04.2024 11:57
Довідка 13. п.12.pdf
24.04.2024 11:36
sign.p7s
24.04.2024 11:35
НАЗК Воронюк.zip
24.04.2024 11:35
МВС Воронюк.pdf
18.04.2024 13:17
sign.p7s
18.04.2024 13:17
sign.p7s
18.04.2024 13:15
4-E4A4~1.PDF
18.04.2024 13:15
Висновок СЕС.pdf
18.04.2024 13:15
4-E4A4~1.PDF.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "Епіцентр К"
#32490244
Пошук по цьому переможцю
Переможець 64 248.60 UAH з ПДВ 24.04.2024 10:26

Документи

22.04.2024 08:02
edr_identification.yaml
24.04.2024 10:26
sign.p7s
24.04.2024 10:26
napc

Переможець

Дата і час публікації: 24.04.2024 10:26

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "Епіцентр К"
Пошук по цьому переможцю
#32490244
64 248.60 UAH з ПДВ Документи

Документи

22.04.2024 08:02
edr_identification.yaml
24.04.2024 10:26
sign.p7s
24.04.2024 10:26
napc

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання