Послуги із збирання, зберігання, оброблення та утилізації клінічних та подібних їм відходів

  • Ідентифікатор тендеру UA-2024-04-18-011703-a
  • 90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Білик Степан Іванович, 380987589298 , bilykstepan21@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Львів, 79010, Львівська область, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
Переможець
ТОВ "НВК "УКРЕКОПРОМ"
Очікувана вартість
1 830 000 UAH з ПДВ
Сума договору
1 077 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 10.06.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 22.05.2024 00:00

Оскарження умов:

до 22.05.2024 00:00

Подання пропозицій:

25.05.2024 00:00

Початок аукціону:

27.05.2024 13:41

Очікувана вартість
1 830 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
9 150 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

29000 кілограм
Клінічні та подібні їм відходи, а саме - відходи, що виникають у результаті медичного догляду, ветеринарної чи подібної практики, і відходи, що утворюються у лікарнях або інших закладах під час досліджень, догляду за пацієнтами або при виконанні дослідницьких робіт, а саме: кровопровідні магістралі після процедури гемодіалізу, системи після переливання крові, оксигенатори для штучного кровообігу при операціях на серці, медичні рукавички та інші засоби індивідуального захисту, інфіковані та потенційно інфіковані голки, скарифікатори, вата, бинт, перев’язувальні матеріали, системи для внутрішньовенних інфузій, кисневі маски, битий скляний посуд, внутрішньосудинні та сечові катетери, імунобіологічні лікарські засоби з цілісною первинною упаковкою, одноразовий посуд та інше.
Розгорнути Згорнути
ДК 021:2015: 90520000-8 — Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
2000 кілограм
Клінічні та подібні їм відходи, а саме біологічні та анатомічні відходи
ДК 021:2015: 90520000-8 — Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
2000 кілограм
Непридатні для використання фармацевтичні препарати
ДК 021:2015: 90520000-8 — Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Вимагаємо видалення дискримінаційної вимоги або її зміни на реальну та адекватну!

Дата подання: 19.04.2024 11:34
Дата відповіді: 22.04.2024 10:16
Ви вимагаєте: 2.4.1. , копія технічного паспорту, копія сертифікату відповідності та технологічний регламент на піч (температура спалювання в камері горіння не менше 11000 С). В Україні немає печей з температурою горіння не менше 11000 градусів за цельсієм. Вимога порушує статтю 39 ЗУ Про управління відходами: 1. Установки для спалювання відходів проектуються, оснащуються, споруджуються та експлуатуються таким чином, щоб температура газу, утворюваного в результаті спалювання відходів, піднімалася, після останнього впорскування повітря горіння, у контрольований та однорідний спосіб та за найбільш несприятливих умов, до принаймні 850°C на дві секунди. 2. Установки побічного спалювання відходів проектуються, оснащуються, споруджуються та експлуатуються таким чином, щоб температура газу, утворюваного в результаті побічного спалювання відходів, піднімалася, після останнього впорскування повітря горіння, у контрольований та однорідний спосіб та за найбільш несприятливих умов, до принаймні 850°C на дві секунди. 3. У разі спалювання або сумісного спалювання небезпечних відходів із вмістом галогенізованих органічних речовин, виражених як хлор, що перевищує 1%, температура, необхідна для забезпечення відповідності частинам першій та другій цієї статті, становить принаймні 1100°C. Якщо це помилка - виправіть, будь-ласка. Якщо вимога для вас є актуальною саме з 11000 градусів за цельсієм - видаліть дискримінаційну вимогу. P.S.: в Україні відсутні печі з такою температурою горіння та немає суб"єктів господарювання з наявною ліцензією з управління небезпечними відходами, які б змогли довести, що саме такі, а не інші печі, є в наявності! То ж закупівлю з такою вимогою не виграє ніхто!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Дякую за звернення, будуть вноситися зміни.

Просимо надати роз"яснення та прокоментувати для повного розуміння даної інформації. Дякуємо.

Дата подання: 19.04.2024 17:28
Дата відповіді: 22.04.2024 10:16
Керуючись ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» дана тендерна документація містить іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне включити. Замовником торгів в порядку застосування ст. 6, 511, 512, 528, 627, 636 ЦК України укладено договір про надання юридично-консультаційних послуг з Виконавцем, оплата яких може здійснюватися учасником-переможцем торгів. Вартість послуг становить 12000, 00 грн. (дванадцять тисяч гривень 00 копійок). 1. Про які конкретно послуги Замовник описує (юридично-консультаційних послуг з Виконавцем)? Деталізуйте, будь-ласка. 2. Де саме знаходиться "інша інформація"? Ми бажаємо ознайомитися.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Дякую за звернення, будуть вноситися зміни.

Обмежуюча вимога Замовника, яка дискримінує учасників!

Дата подання: 19.04.2024 17:49
Дата відповіді: 20.05.2024 11:14
Вимога Замовника: Учасник надає лист (у довільній формі) щодо наявності устаткування (обладнання), яке забезпечує виробництво учасника безперебійним електропостачанням, з додаванням підтверджуючих документів на таке обладнання (видаткова накладна, договір купівлі-продажу, оренди тощо). Вимога не є законною та абсолютно не відповідає чинному законодавству! На яких підставах Замовник вимагає наявність безперебійного електопостачання, якщо, наприклад, учасник користується послугами обленерго та повністю забезпечений електроенергією для здійснення майбутнього надання послуг у випадку виграшу даної публічної закупівлі? Очевидно ж, підстав немає! Вимагаємо видалити дискримінаційну вимогу - інакше будемо змушені оскаржувати її в АМКУ для можливості участі у закупівлі!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до п.13 Постанови КМУ №446 від 13.06.2016 р., Суб’єкти господарювання для здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами повинні мати матеріально-технічну базу (разом з документами, що дають можливість її ідентифікувати), власні або орендовані виробничі площі, приміщення, у тому числі схему розташування спеціально відведених, відповідно обладнаних місць (майданчики, складські приміщення) та споруд, обладнання, устаткування для оброблення, знешкодження, захоронення, утилізації небезпечних відходів, а також окреме приміщення для розміщення персоналу, що обслуговує зазначені об’єкти. Матеріально-технічна база на праві власності або відповідно до договору оренди використовується лише одним суб’єктом господарювання, що провадить господарську діяльність з поводження з небезпечними відходами.
Беручи до уваги напружену ситуацію в енергетичній сфері в Україні, Замовник зацікавлений перевіряти у суб’єкта господарювання наявність кваліфікованого персоналу та здатність безперебійно надавати послуги щодо поводження з небезпечними відходами. Враховуючи, що без належного електрозабезпечення виробничих потужностей учасника – неможливо надавати послуги, що є предметом закупівлі, дотримуючись при цьому вимог захисту довкілля - наявність генератору відповідає вимогам законодавства, а саме – ліцензійним умовам провадження діяльності щодо поводження з відходами.
Відповідно до ст. 3 ЗУ «Про охорону навколишнього середовища», Основними принципами охорони навколишнього природного середовища є, зокрема: пріоритетність вимог екологічної безпеки, обов'язковість додержання екологічних нормативів та лімітів використання природних ресурсів при здійсненні господарської, управлінської та іншої діяльності; гарантування екологічно безпечного середовища для життя і здоров'я людей; екологізація матеріального виробництва на основі комплексності рішень у питаннях охорони навколишнього природного середовища, використання та відтворення відновлюваних природних ресурсів, широкого впровадження новітніх технологій. Враховуючи зазначена, з метою запобігання екологічним катастрофам, для надання послуг щодо поводження з небезпечними відходами, учасник має бути забезпечений обладнанням, яке гарантує якісну та безперебійну роботу виробництва на постійній основі.
Важливо зауважити, що відповідно ч. 1 ст. 42 Закону України «Про відходи» закріплено, що особи, винні в порушенні законодавства про відходи, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільну чи кримінальну відповідальність, зокрема, але не виключно, за порушення встановленого порядку поводження з відходами, що призвело або може призвести до забруднення навколишнього природного середовища, прямого чи опосередкованого шкідливого впливу на здоров’я людини та економічних збитків.
Згідно ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі», Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, зокрема наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.
Відповідно до ч.3 ст. 22 Закону Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Враховуючи зазначене відсутні підстави для задоволення вашої вимоги.

Пропонуємо адекватні дії на адекватні вимоги. Або видаліть нісенітниці чи напишіть конкретно!

Дата подання: 19.04.2024 17:55
Дата відповіді: 20.05.2024 11:17
На підставі існування вимоги закупівлі (На підтвердження права власності на піч учасник також має надати повний пакет документів, який підтверджує таке право власності) ми вимушені запитати: що саме має на увазі замовник під "повний пакет документів, який підтверджує таке право власності"??? Якщо замовник не розуміє, що пише - ми сфотографуємо пакет АТБ з надписом "повний пакет документів права власності на піч" та завантажемо поряд із іншими документами тендерної пропозиції. Пропонуємо адекватні дії на адекватні вимоги. Або видаліть нісенітниці чи напишіть конкретно!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учасник!
Звертаємо вашу увагу, що згідно ліцензійних умов провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами, Суб’єкти господарювання для здійснення операцій з управління небезпечними відходами повинні мати матеріально-технічну базу (разом із документами, що дають можливість її ідентифікувати, та документами, що підтверджують право власності або оренди на зазначену матеріально-технічну базу), ситуативну карту-схему розташування виробничих площ об’єкта оброблення небезпечних відходів, а також окреме приміщення для розміщення персоналу, що обслуговує зазначені об’єкти.
21. Забороняється використання матеріально-технічної бази, яка на підставі права власності або відповідно до договору оренди використовується іншим суб’єктом господарювання, що провадить господарську діяльність.
22. Небезпечні відходи повинні розміщуватися лише на місці чи об’єкті, що відповідає правилам технічної експлуатації об’єктів оброблення відходів, затвердженим Міндовкіллям. Провадити інші види діяльності, не пов’язані з небезпечними відходами на території, відведеній для їх розміщення, заборонено.
23. Матеріально-технічна база повинна працювати відповідно до правил технічної експлуатації об’єктів оброблення відходів, затверджених Міндовкіллям.
24. Засоби провадження господарської діяльності повинні відповідати правилам технічної експлуатації об’єктів оброблення відходів, затвердженим Міндовкіллям, технологічним регламентам, нормативно-правовим актам у сфері управління відходами, мати відповідні документи контролюючих органів щодо справного, придатного до експлуатації стану, засоби вимірювальної техніки мають відповідати вимогам Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”, що дає змогу в повному обсязі виконувати вимоги цих Ліцензійних умов і забезпечувати:
додержання технологічних параметрів процесу та окремих його стадій шляхом автоматизованого контролю технологічного процесу за допомогою систем сигналізації та блокування, що спрацьовують у разі перевищення граничних параметрів технологічного процесу і запобігають виникненню аварій;
контроль за вмістом у небезпечних відходах домішок, що спричиняють порушення технологічного процесу;
специфічні особливості виробництва;
очищення газових викидів;
контроль за станом:
- технологічного устаткування;
- контрольно-вимірювальних приладів;
- ізоляції устаткування і трубопроводів;
- вентиляції;
- засобів протипожежного захисту;
- заземлення.
Саме з метою підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям в цій частині, Замовник вимагає Копію договору, підтверджуючого право власності на піч з усіма невід’ємними додатками та актами-приймання передачі.

Замовник не може вимагати безперебійне обладнання виробництва електроенергії у учасників - немає законних підстав.

Дата подання: 22.04.2024 11:13
Дата відповіді: 20.05.2024 11:22
Учасник надає лист (у довільній формі) щодо наявності устаткування (обладнання), яке забезпечує виробництво учасника безперебійним електропостачанням, з додаванням підтверджуючих документів на таке обладнання (видаткова накладна, договір купівлі-продажу, оренди тощо). Обмежуюча вимога для усіх учасників торгів - підтверджуючі документи про безперебійне обладнання виробництва електроенергії у учасників. Замовник не може вимагати безперебійне обладнання виробництва електроенергії у учасників - немає законних підстав. Відповідно до ч.4 ст.5 ЗУ "Про публічні закупівлі", Замовники не мають права встановлювати дискримінаційних вимог до учасників.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до п.13 Постанови КМУ №446 від 13.06.2016 р., Суб’єкти господарювання для здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами повинні мати матеріально-технічну базу (разом з документами, що дають можливість її ідентифікувати), власні або орендовані виробничі площі, приміщення, у тому числі схему розташування спеціально відведених, відповідно обладнаних місць (майданчики, складські приміщення) та споруд, обладнання, устаткування для оброблення, знешкодження, захоронення, утилізації небезпечних відходів, а також окреме приміщення для розміщення персоналу, що обслуговує зазначені об’єкти. Матеріально-технічна база на праві власності або відповідно до договору оренди використовується лише одним суб’єктом господарювання, що провадить господарську діяльність з поводження з небезпечними відходами.
Беручи до уваги напружену ситуацію в енергетичній сфері в Україні, Замовник зацікавлений перевіряти у суб’єкта господарювання наявність кваліфікованого персоналу та здатність безперебійно надавати послуги щодо поводження з небезпечними відходами. Враховуючи, що без належного електрозабезпечення виробничих потужностей учасника – неможливо надавати послуги, що є предметом закупівлі, дотримуючись при цьому вимог захисту довкілля - наявність генератору відповідає вимогам законодавства, а саме – ліцензійним умовам провадження діяльності щодо поводження з відходами.
Відповідно до ст. 3 ЗУ «Про охорону навколишнього середовища», Основними принципами охорони навколишнього природного середовища є, зокрема: пріоритетність вимог екологічної безпеки, обов'язковість додержання екологічних нормативів та лімітів використання природних ресурсів при здійсненні господарської, управлінської та іншої діяльності; гарантування екологічно безпечного середовища для життя і здоров'я людей; екологізація матеріального виробництва на основі комплексності рішень у питаннях охорони навколишнього природного середовища, використання та відтворення відновлюваних природних ресурсів, широкого впровадження новітніх технологій. Враховуючи зазначена, з метою запобігання екологічним катастрофам, для надання послуг щодо поводження з небезпечними відходами, учасник має бути забезпечений обладнанням, яке гарантує якісну та безперебійну роботу виробництва на постійній основі.
Важливо зауважити, що відповідно ч. 1 ст. 42 Закону України «Про відходи» закріплено, що особи, винні в порушенні законодавства про відходи, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільну чи кримінальну відповідальність, зокрема, але не виключно, за порушення встановленого порядку поводження з відходами, що призвело або може призвести до забруднення навколишнього природного середовища, прямого чи опосередкованого шкідливого впливу на здоров’я людини та економічних збитків.
Згідно ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі», Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, зокрема наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.
Відповідно до ч.3 ст. 22 Закону Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Враховуючи зазначене відсутні підстави для задоволення вашої вимоги.

Ч.4 ст.5 ЗУ "Про публічні закупівлі" - Замовник не має права встановлювати дискримінаційних вимог до учасників.

Дата подання: 22.04.2024 11:17
Дата відповіді: 20.05.2024 11:22
Дискваліфікаційна вимога наявності устаткування (обладнання), яке забезпечує виробництво учасника безперебійним електропостачанням, з додаванням підтверджуючих документів на таке обладнання (видаткова накладна, договір купівлі-продажу, оренди тощо) не відповідає назві предмету закупівлі - закуповуються послуги зі спалення небезпечних відходів разом з їх транспортуванням, а не виробництво електроенергії у спосіб виробництва безперебійним електропостачанням! Ч.4 ст.5 ЗУ "Про публічні закупівлі" - Замовник не має права встановлювати дискримінаційних вимог до учасників.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до п.13 Постанови КМУ №446 від 13.06.2016 р., Суб’єкти господарювання для здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами повинні мати матеріально-технічну базу (разом з документами, що дають можливість її ідентифікувати), власні або орендовані виробничі площі, приміщення, у тому числі схему розташування спеціально відведених, відповідно обладнаних місць (майданчики, складські приміщення) та споруд, обладнання, устаткування для оброблення, знешкодження, захоронення, утилізації небезпечних відходів, а також окреме приміщення для розміщення персоналу, що обслуговує зазначені об’єкти. Матеріально-технічна база на праві власності або відповідно до договору оренди використовується лише одним суб’єктом господарювання, що провадить господарську діяльність з поводження з небезпечними відходами.
Беручи до уваги напружену ситуацію в енергетичній сфері в Україні, Замовник зацікавлений перевіряти у суб’єкта господарювання наявність кваліфікованого персоналу та здатність безперебійно надавати послуги щодо поводження з небезпечними відходами. Враховуючи, що без належного електрозабезпечення виробничих потужностей учасника – неможливо надавати послуги, що є предметом закупівлі, дотримуючись при цьому вимог захисту довкілля - наявність генератору відповідає вимогам законодавства, а саме – ліцензійним умовам провадження діяльності щодо поводження з відходами.
Відповідно до ст. 3 ЗУ «Про охорону навколишнього середовища», Основними принципами охорони навколишнього природного середовища є, зокрема: пріоритетність вимог екологічної безпеки, обов'язковість додержання екологічних нормативів та лімітів використання природних ресурсів при здійсненні господарської, управлінської та іншої діяльності; гарантування екологічно безпечного середовища для життя і здоров'я людей; екологізація матеріального виробництва на основі комплексності рішень у питаннях охорони навколишнього природного середовища, використання та відтворення відновлюваних природних ресурсів, широкого впровадження новітніх технологій. Враховуючи зазначена, з метою запобігання екологічним катастрофам, для надання послуг щодо поводження з небезпечними відходами, учасник має бути забезпечений обладнанням, яке гарантує якісну та безперебійну роботу виробництва на постійній основі.
Важливо зауважити, що відповідно ч. 1 ст. 42 Закону України «Про відходи» закріплено, що особи, винні в порушенні законодавства про відходи, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільну чи кримінальну відповідальність, зокрема, але не виключно, за порушення встановленого порядку поводження з відходами, що призвело або може призвести до забруднення навколишнього природного середовища, прямого чи опосередкованого шкідливого впливу на здоров’я людини та економічних збитків.
Згідно ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі», Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, зокрема наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.
Відповідно до ч.3 ст. 22 Закону Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Враховуючи зазначене відсутні підстави для задоволення вашої вимоги.
Розгорнути: 6 Згорнути

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2024-04-18-011703-a.a1

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС, Код ЄДРПОУ:38234621
Пошук по цьому автору
Дата подання: 22.04.2024 21:43

Скарга

на умови тендерної документації
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 24.04.2024 16:16

Аукціон

Початок:
27.05.2024 13:41
Завершення:
27.05.2024 14:11

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 27.05.2024 14:11

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "НВК "УКРЕКОПРОМ"
Пошук по цьому учаснику
1 077 000 UAH з ПДВ 1 077 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС
Пошук по цьому учаснику
1 386 000 UAH з ПДВ 1 386 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ОЛЕСТАС ЕКО"
Пошук по цьому учаснику
1 824 000 UAH з ПДВ 1 824 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

30.05.2024 17:26
sign.p7s
30.05.2024 17:25
Укрекопром (7).pdf
30.05.2024 17:25
Довідка (71).zip
30.05.2024 17:25
Довідка (70).zip
30.05.2024 17:25
Витяг ПДВ.pdf
22.05.2024 14:50
sign.p7s
22.05.2024 14:50
sign.p7s
22.05.2024 14:49
тех вимоги.PDF
26.04.2024 16:34
sign.p7s
26.04.2024 16:34
sign.p7s
26.04.2024 16:34
12.2 UA.024.C.0125-24.pdf
26.04.2024 16:34
Витяг ПДВ.pdf

Публічні документи

24.05.2024 16:51
sign.p7s
24.05.2024 16:51
sign.p7s

Публічні документи

20.05.2024 11:11
sign.p7s
20.05.2024 11:11
sign.p7s
26.04.2024 13:23
sign.p7s
26.04.2024 13:23
sign.p7s
26.04.2024 13:23
sign.p7s
26.04.2024 13:23
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "НВК "УКРЕКОПРОМ"
#39624900
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 077 000 UAH з ПДВ 30.05.2024 17:20

Документи

27.05.2024 14:11
edr_identification.yaml
30.05.2024 17:20
sign.p7s
30.05.2024 17:20
napc

Переможець

Дата і час публікації: 30.05.2024 17:20

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "НВК "УКРЕКОПРОМ"
Пошук по цьому переможцю
#39624900
1 077 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

27.05.2024 14:11
edr_identification.yaml
30.05.2024 17:20
sign.p7s
30.05.2024 17:20
napc

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання