Поточний ремонт дороги по вул. Івана Франка в м. Яворів Львівської області

  • Ідентифікатор тендеру UA-2024-04-18-012276-a
  • 45233142-6 - Ремонт доріг
  • Завершена
Найменування замовника:
Яворівська міська рада Львівської області
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Станько Катерина Вікторівна, 380961483740 , Stanko16@i.ua
Адреса замовника
Україна, Яворів, 81000, Львівська область, Львівська, 15
Переможець
ТОВ "ВЕЛЬТ КАПІТАЛ"
Очікувана вартість
482 191.20 UAH з ПДВ
Сума договору
250 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 13.05.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 23.04.2024 00:00

Оскарження умов:

до 23.04.2024 00:00

Подання пропозицій:

26.04.2024 09:00

Початок аукціону:

29.04.2024 12:42

Очікувана вартість
482 191 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
14 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 411 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Поточний ремонт дороги по вул. Івана Франка в м. Яворів Львівської області
ДК 021:2015: 45233142-6 — Ремонт доріг

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

технічна специфікація

Дата подання: 22.04.2024 14:30
Дата відповіді: 25.04.2024 14:45
Відповідно до п.1.6. Розділу 3 тендерної документації: «Документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції. Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, у складі тендерної пропозиції, не може бути підставою для її відхилення замовником.» Відповідно до п 2. Додатку 2: «Для коректного формування своєї пропозиції учасник повинен провести обстеження фактичного стану даного об’єкта. За результатами огляду, учасником складається звіт про проведення технічного обстеження об’єкта та ознайомлення з його обсягами, який має бути підписаний уповноваженим представником учасника та замовника. Даний звіт складається в період уточнень та надається у складі тендерної пропозиції.». Законодавством не передбачено проведення учасниками обстеження фактичного стану даного об’єкта та складання за результатами огляду звіту про проведення технічного обстеження об’єкта. Тож, не проведення такого обстеження та не складання звіту про проведення технічного обстеження не може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника чи не так ? Якщо не так, прошу роз’яснити, які норми законодавства України передбачають проведення учасниками процедури закупівлі обстеження об’єкта будівництва та складання звіту… ??
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник! На ваше звернення повідомляємо наступне:
Відповідно до п. 28 Постанови Кабінету Міністрів України «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі – Особливості) тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих особливостей.
Так, згідно пункту 31 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII (надалі – Закон) тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель.
Відповідно до частини 1 статті 22 Закону тендерна документація безоплатно оприлюднюється замовником разом з оголошенням про проведення конкурентних процедур закупівель в електронній системі закупівель для загального доступу шляхом заповнення полів в електронній системі закупівель. Частина 2 статті 22 Закону визначає відомості, які повинні міститися в тендерній документації, разом з тим, частина 3 ст.22 Закону встановлює, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Ключовим положенням є те що саме Замовник формує вимоги до учасників. З позиції практичного застосування норм Закону, яка ґрунтується на практиці розгляду скарг АМКУ та листів-роз’яснень Уповноваженого органу, можна дійти висновку, що «документи, що не передбачені законодавством для учасників» - це документи, що не притаманні для особи-учасника та стосовно яких у законодавстві не встановлено прямих вимог обовʼязкової наявності в особи-учасника. Наприклад, фізична особа не може мати витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (далі - ЄДРПОУ), а юридична особа не може мати паспорт громадянина України. Відповідні особливості стосуються і різних організаційно-правових форм підприємств. Наприклад, ПАТ може мати документи, які не може мати ТОВ відповідно до законодавства. Крім того, необхідно памʼятати, що нерезиденти України найчастіше не можуть надати документи, що емітовані державними органами України, іншими установами, які є резидентами України. Також до документів, що не передбачені законодавством для учасників, можна віднести документи, які учасник не повинен обовʼязково отримувати для здійснення підприємницької діяльності (ліцензії, дозволи, сертифікати, інше). У зазначених випадках, ненадання документу, що непередбачений законодавством для певної категорії учасників – не буде підставою для відхилення. Однак є випадки, коли закон не містить прямої норми щодо необхідності особі-учаснику мати чи не мати окремі документи, разом з тим, замовник все ж вирішив встановити певну вимогу, то така вимога стає обов’язковою для виконання усіма учасниками. Дана позиція підтверджується сталою практикою розгляду аналогічних питань АКМУ.

Інші вимоги

Дата подання: 22.04.2024 14:44
Дата відповіді: 25.04.2024 14:46
Відповідно до пп.10 п.2 Розділу 5 «Учасник у складі тендерної пропозиції повинен підтвердити відсутність негативного досвіду співпраці із замовником цих торгів шляхом надання відповідного листа за підписом керівника замовника.» Частиною 2 статті 22 Закону, яка визначає зміст тендерної документації така інформація не визначена. Відповідно до змісту ч.3 ст.22 Закону замовник може включити до тендерної документації іншу інформацію лише за умови, що вимоги щодо наявності такої інформації передбачені законодавством. Отримання/надання такої довідки не передбачено п.45 Особливостей. Прошу роз’яснити, які норми законодавства України містять вимогу щодо отримання учасниками процедури закупівлі довідки замовника про відсутність негативного досвіду співпраці ??
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник! На ваше звернення повідомляємо наступне:
Отримання/надання такої довідки прямо не встановлюється у п.45 Особливостей, однак зі змісту самої норми п.45 Особливостей у Замовника наявна законодавча підстава встановити зазначену вимогу в тендерній документації.

Кваліфікаційні критерії

Дата подання: 22.04.2024 14:56
Дата відповіді: 25.04.2024 14:47
Відповідно до п.1.4.4. Додатку №1: «Асфальтобетонний(ні) завод(и) (виробництво) повинен бути атестований на виготовлення асфальтобетонних сумішей у відповідності до ДСТУ Б В.2.7-119:2011 «Суміші асфальтобетонні і асфальтобетон дорожній та аеродромний. Технічні умови», ДСТУ Б В.2.7-127:2015 «Суміші асфальтобетонні і асфальтобетон щебенево-мастикові. ТУ», ДСТУ 8959:2019 «Асфальтобетонні суміші та асфальтобетон дорожні на основі бітумів, модифікованих полімерами. ТУ», що підтверджується відповідними атестатами виробництва (надаються в складі пропозиції); За виробництвом асфальтобетонних сумішей, щебенево-мастикових асфальтобетонних сумішей, асфальтобетонних сумішей на основі бітумів модифікованих полімерами має здійснюватись технічний нагляд. У складі тендерної пропозиції учасник надає чинний договір з органом сертифікації про надання послуг технічного нагляду та звіт про проведення технічного нагляду у 2023 та/або 2024 році, що підтверджує відповідність виробництва вищезазначеним вимогам ДСТУ». За предметом закупівлі не передбачено використання сумішей виготовлених відповідно до ДСТУ Б В.2.7-127:2015 «Суміші асфальтобетонні і асфальтобетон щебенево-мастикові. ТУ», ДСТУ 8959:2019 «Асфальтобетонні суміші та асфальтобетон дорожні на основі бітумів, модифікованих полімерами. ТУ». Відтак вимога замовника про надання документів щодо атестації АБЗ за ДСТУ Б В.2.7-127:2015, ДСТУ 8959:2019 є дискримінаційною, штучно обмежує коло учасників, оскільки учасники , які не мають АБЗ атестованого за ДСТУ Б В.2.7-127:2015, ДСТУ 8959:2019 не зможуть взяти участь в закупівлі. Прошу роз’яснити на якій підставі і для чого замовником встановлено вимогу щодо необхідності підтвердження атестації АБЗ на виготовлення сумішей за ДСТУ Б В.2.7-127:2015, ДСТУ 8959:2019, якщо такі суміші не використовуватимуться при наданні послуг за предметом закупівлі ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник! На ваше звернення повідомляємо наступне: У відповідності до п.28 Особливостей та ст.16 Закону, куруючись ст.22 та 23 Закону, саме замовник формує зміст тендерної документації, в тому числі, визначає склад ознак, яким мають відповідати потенційні учасники процедури, самостійно визначає інформацію про спосіб документального підтвердження відповідності учасників процедури закупівлі установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Встановлюючи додаткові вимоги до учасників, Замовник убезпечує себе від потенційних ризиків, пов'язаних з недобросовісною конкуренцією, неякісним виконанням замовлення, недотриманням зобов'язань чи використанням неякісних матеріалів, під час виконання замовлення. Оскільки технічним завданням передбачено використання асфальтобетонних сумішей, Замовник вважає доцільним встановлювати вимоги, щодо підтвердження якості матеріалів, зокрема асфальтобетонних сумішей, які буде використовувати підрядник, під час надання послуг/виконання робіт за предметом закупівлі, зокрема шляхом підтвердження атестації АБЗ на виготовлення сумішей.

Кваліфікаційні критерії

Дата подання: 22.04.2024 15:07
Дата відповіді: 25.04.2024 14:48
Відповідно до п.1.4.5. Додатку №1: «У складі тендерної пропозиції учасник повинен надати чинний Дозвіл, який виданий уповноваженим органом і погоджений Держпродспоживслужбою на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами….» Прошу роз’яснити, якими нормами законодавства, передбаченого погодження Держпродспоживслужбою виданого уповноваженим органом дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами?? В який спосіб учасники повинні підтвердити погодження Держпродспоживслужбою дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ??
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник! Відповідь на Ваше запитання міститься у законодавчих нормах наступних нормативно-правових актів: Закон України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" ; Закон України "Про охорону атмосферного повітря" ст. 11; Постанова КМУ від 12.03.2002 №302 "Про затвердження Порядку проведення та оплати робіт, пов'язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян - підприємців, які отримали такі дозволи"; Наказ ЦОВВ від 10.02.1995 №7 "Про затвердження Інструкції про зміст та порядок складання звіту проведення інвентаризації викидів забруднюючих речовин на підприємстві"; Наказ ЦОВВ від 30.07.2001 №286 "Про затвердження Порядку визначення величин фонових концентрацій забруднювальних речовин в атмосферному повітрі"; Наказ ЦОВВ від 27.06.2006 №309 "Про затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин із стаціонарних джерел"; Наказ ЦОВВ від 09.03.2006 №108 "Про затвердження Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян – підприємців".
Тендерна документація не містить окремих вимог щодо способу документального підтвердження погодження Держспоживслужбою Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Кваліфікаційні критерії

Дата подання: 22.04.2024 15:13
Дата відповіді: 25.04.2024 14:48
Відповідно до п.1.4.5. Додатку №1: «У складі тендерної пропозиції учасник повинен надати…. протокол проведеної державної санітарно-епідеміологічної експертизи про відповідність виробництва (АБЗ) вимогам діючого санітарного законодавства України разом з виданим на його підставі чинним висновком». Прошу роз’яснити, якими нормами законодавства України визначено обов’язок (можливість) підприємств проводити державну санітарно-епідеміологічну експертизу про відповідність виробництва (АБЗ) вимогам діючого санітарного законодавства України??
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник! Відповідь на Ваше запитання міститься у законодавчих нормах наступних нормативно-правових актів: Закон України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" ; Закон України "Про охорону атмосферного повітря" ст. 11; Постанова КМУ від 12.03.2002 №302 "Про затвердження Порядку проведення та оплати робіт, пов'язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян - підприємців, які отримали такі дозволи"; Наказ ЦОВВ від 10.02.1995 №7 "Про затвердження Інструкції про зміст та порядок складання звіту проведення інвентаризації викидів забруднюючих речовин на підприємстві"; Наказ ЦОВВ від 30.07.2001 №286 "Про затвердження Порядку визначення величин фонових концентрацій забруднювальних речовин в атмосферному повітрі"; Наказ ЦОВВ від 27.06.2006 №309 "Про затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин із стаціонарних джерел"; Наказ ЦОВВ від 09.03.2006 №108 "Про затвердження Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян – підприємців".
Розгорнути: 5 Згорнути

Аукціон

Початок:
29.04.2024 12:42
Завершення:
29.04.2024 13:05

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 29.04.2024 13:05

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ВЕЛЬТ КАПІТАЛ"
Пошук по цьому учаснику
464 151.66 UAH з ПДВ 250 000 UAH з ПДВ Документи
377 942.40 UAH з ПДВ 318 686.40 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

03.05.2024 17:26
sign.p7s
03.05.2024 17:25
переможець
03.05.2024 17:25
установчі
03.05.2024 10:03
sign.p7s
03.05.2024 10:01
відгук
23.04.2024 16:32
sign.p7s
23.04.2024 16:31
техніка.rar
23.04.2024 16:31
працівники.rar
23.04.2024 16:31
дц франка.rar
23.04.2024 16:31
документи тп.rar
23.04.2024 16:31
договір 69.rar
23.04.2024 16:31
гарантія.rar
23.04.2024 16:31
витяг 2024.rar
23.04.2024 16:31
завод ч3.rar
23.04.2024 16:31
завод ч2.rar
23.04.2024 16:31
завод ч1.rar

Публічні документи

25.04.2024 18:37
sign.p7s
25.04.2024 18:36
Ліцензія АВК.pdf
25.04.2024 18:36
КБ2_КБ3 до 35-21.pdf
25.04.2024 18:36
Guarantee 114936 Т-1099.7z

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ВЕЛЬТ КАПІТАЛ"
#40266233
Пошук по цьому переможцю
Переможець 250 000 UAH з ПДВ 03.05.2024 16:26

Документи

29.04.2024 13:05
edr_identification.yaml
03.05.2024 16:26
sign.p7s
03.05.2024 16:27
napc

Переможець

Дата і час публікації: 03.05.2024 16:26

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ВЕЛЬТ КАПІТАЛ"
Пошук по цьому переможцю
#40266233
250 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

29.04.2024 13:05
edr_identification.yaml
03.05.2024 16:26
sign.p7s
03.05.2024 16:27
napc

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 13.05.2024 13:45
Опис змін: Протокол про виправлення механічної помилки
Номер договору: Протокол №63
Контракт:

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання