Мультимедійне обладнання для навчальних кабінетів (тип 4 відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.04.2020 р. № 574).

  • Ідентифікатор тендеру UA-2024-04-23-011401-a
  • 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
  • Завершена
Найменування замовника:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Альона Галат, +380485596100 , vtenderosvita@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Одеський район, село Першотравневе, 67541, Одеська область, вул. Миру, буд. 5
Переможець
ФОП "ПОДОЛИЧ ІРИНА МИКОЛАЇВНА"
Очікувана вартість
464 520 UAH з ПДВ
Сума договору
462 197.40 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 13.05.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 28.04.2024 00:00

Оскарження умов:

до 28.04.2024 00:00

Подання пропозицій:

01.05.2024 00:00

Очікувана вартість
464 520 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 323 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

14 комплект
Мультимедійне обладнання для навчальних кабінетів (тип 4 відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.04.2020 р. № 574).
ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Щодо документів

Дата подання: 24.04.2024 16:33
Дата відповіді: 26.04.2024 10:50
Шановний Замовнику, у Додатку 1 Ви вимагаєте поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (на кожний транспортний засіб). Звертаємо Вашу увагу, що Ви не закуповуєте послуги перевезення чи транспортні послуги. Зазначений документ жодним чином не підтвердить Вам, що Учасник є надійним Постачальником та зробить Вам поставку якісного обладнання. Цей документ є особистою інформацією кожного Учасника. Тому, вимагаємо внести зміни до Додатку 1 та видалити вимогу щодо необхідності надання полісу обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (на кожний транспортний засіб).
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник!
Частиною 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Пунктом 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами та доповненнями), передбачено, що тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих особливостей.
Відповідно до Закону України «Про дорожній рух» та Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306, страхування авто є обов’язковою вимогою для кожного водія.
Тому на підставі вищезазначеного Замовник не вбачає у даній вимозі дискримінаційного підходу до Учасників, Замовник не порушує принципи здійснення публічних закупівель. Замовник вважає що будь-який Учасник має можливість виконати відповідну вимогу тендерної документації.

Щодо кваліфікаційних документів

Дата подання: 24.04.2024 16:41
Дата відповіді: 26.04.2024 10:59
Шановний Замовнику, у Додатку 1 Ви вимагаєте наступні документи: 1. відповідальна особа з охорони праці, яка повинна мати необхідні знання (з наданням сканованих копій, виготовлених з оригіналів, наказу про покладення відповідних обов’язків); 2. відповідальна особа з безпеки дорожнього руху (з наданням сканованих копій, виготовлених з оригіналів, наказу про покладення відповідних обов’язків); 3. Учасник зобов’язується виконувати умови договору суворо дотримуючись норм та стандартів, правил пожежної безпеки та застосувати всі необхідні заходи із захисту довкілля. Учасником надається довідка в довільній формі з переліком наявних власних первинних засобів пожежогасіння (в належному технічному стані, відповідно до норм законодавства України (нові або прийняті після технічного обслуговування (з наданням акту технічного обслуговування), не менше 2-х одиниць: з них не менш 1 вогнегасник порошковий з масою вогнегасної речовини не менш 1 кг; 1 вогнегасник вуглекислотний з масою вогнегасної речовини не менш 1 кг); з наданням інформації, що підтверджують право власності (видаткова накладна або бухгалтерська довідка (оборотно-сальдова відомість та/або інвентаризаційний опис) за підписом уповноваженої особи учасника, керівника/керівника підприємства, головного бухгалтера/бухгалтера. Поясніть, будь ласка, яким чином всі ці вимоги пов'язані з поставкою мультимедійного обладнання? Більшість компаній наразі працює дистанційно та може не мати офісів, у яких потрібні засоби пожежогасіння. Для того, щоб переконатися у надійності потенійного постачальника варто було прописати вимогу, щодо підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів із наданням підтверджуючих це документів. Скалдається враження, що зазначені Вами кваліфікаційні вимоги були скопійовані з іншої закупівлі, оскільки вони не мають відношення до закупівлі мультимедійного обладнання. Таким чином, вимагаємо внести зміни до Додатку 1 та видалити вищезазначені документи. Замість них пропонуємо додати наступну кваліфікаційну вимогу: На підтвердження наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) учасник процедури закупівлі має надати довідку у довільній формі. Для підтвердження інформації наведеної у довідці учасник має надати копію аналогічного договору з усіма додатками до нього та копію документу(ів), що підтверджують його виконання в повному обсязі.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник!
Частиною 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Згідно п. 4 ст. 22 Закону «Про публічні закупівлі», тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, а також вимог щодо документального підтвердження інформації про відповідність вимогам тендерної документації, якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.
Відповідно до закону України «Про охорону праці» за стан охорони праці на підприємстві відповідає його керівник. Він забезпечує функціонування системи управління охороною праці. Для цього, зокрема, створює відповідні служби та призначає посадових осіб, відповідальних за розв'язання конкретних питань охорони праці.
Охорона праці - це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров'я і працездатності людини у процесі трудової діяльності.
Згідно зі ст. 15 Закону України «Про охорону праці»: на підприємстві з кількістю працюючих 50 і більше осіб роботодавець створює службу охорони праці відповідно до типового положення, що затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони праці. На підприємстві з кількістю працюючих менше 50 осіб функції служби охорони праці можуть виконувати в порядку сумісництва особи, які мають відповідну підготовку. На підприємстві з кількістю працюючих менше 20 осіб для виконання функцій служби охорони праці можуть залучатися сторонні спеціалісти на договірних засадах, які мають відповідну підготовку.
Законодавство України в галузі охорони праці встановлює єдині вимоги до роботодавців усіх рівнів щодо створення безпечних умов праці.
Безпека дорожнього руху — це система правил, заходів і засобів, що забезпечують умови безпечного дорожнього руху, які спрямовані на захист і збереження життя і здоров'я учасникам дорожнього руху, а також захист і збереження довкілля та товару. Покращення безпеки на дорогах є світовою проблемою, що поступово стає головним пріоритетом для кожного суспільства. Система управління безпекою руху на підприємствах та фоп — структурована та задокументована система взаємопов'язаних і взаємодіючих елементів автоперевізника, суб'єкта господарської діяльності, якии утримує транспортні засоби відповідно до управління безпекою руху на автомобільному транспорті, щоб встановити політику, завдання та відповідні процеси досягнення таких цілей. Згідно ч. 2 ст. 11 Закону України «Про дорожній рух» у підприємствах та організаціях, що мають транспортні засоби, при чисельності зайнятих експлуатацією транспортних засобів понад 50 чоловік, вводиться посада фахівця з безпеки дорожнього руху, а понад 500 чоловік — створюється служба безпеки дорожнього руху.
Правила дорожнього руху України регулюють обов'язки водіїв та пішоходів, а також визначають технічні вимоги до транспортних засобів.
Відповідно ст. 10. Закону України «Про дорожній рух» Компетенція власників транспортних засобів. До компетенції власників транспортних засобів належить: здійснення заходів щодо розвитку, експлуатації та утримання у справному технічному стані транспортних засобів; організація та здійснення заходів щодо медичного забезпечення безпеки дорожнього руху; організація та здійснення заходів щодо захисту навколишнього природного середовища від шкідливого впливу транспорту; організація та фінансування заходів, пов'язаних із профілактикою дорожньо-транспортного травматизму; вирішення питань експлуатації транспорту у надзвичайних ситуаціях; здійснення обліку осіб, які допускаються до керування транспортним засобом та інше.
Пожежна безпека - стан захищеності життя та здоров’я людини, майна, навколишнього природного середовища від пожеж, що характеризується досягненням прийнятного рівня ризику виникнення пожежі (стаття 2 Кодексу цивільного захисту України).
Пожежна безпека повинна забезпечуватися шляхом проведення організаційних заходів та технічних засобів, спрямованих на запобігання пожежам, забезпечення безпеки людей, зниження можливих майнових втрат і зменшення негативних екологічних наслідків у разі їх виникнення, створення умов для успішного гасіння пожеж.
Згідно з вимогами ст. 55 Кодексу цивільного захисту України діяльність із забезпечення пожежної безпеки є складовою виробничої та іншої діяльності посадових осіб і працівників підприємств, установ та організацій. Зазначена вимога відображається у трудових договорах (контрактах), статутах та положеннях. Забезпечення пожежної безпеки суб’єкта господарювання покладається на власників та керівників таких суб’єктів господарювання.
Територія підприємств, будинки, споруди, приміщення, технологічні установки повинні бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння: вогнегасниками, ящиками з піском, бочками з водою, покривалами з негорючого теплоізоляційного матеріалу, пожежними відрами, совковими лопатами, пожежним інструментом, які використовуються для локалізації і ліквідації пожеж у їх початковій стадії розвитку.
Відповідно до наказу міністерства внутрішніх справ України від 30.12.2014 № 1417 « Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні» та правил дорожнього руху затверджених постановою КМУ від 10.10.2001 р. №1306 передбачено, що колісні транспортні засоби мають бути забезпечені вогнегасниками.
Відповідно до пункту 28 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі Закон) з урахуванням цих особливостей. У тендерній документації зазначаються: один або кілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 Закону з урахуванням положень цих особливостей та інформація про спосіб підтвердження відповідності учасників процедури закупівлі установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством.
Дані умови не є дискримінаційними, не є складними та не містять обмежень в участі потенційних Учасників закупівлі. Усі Учасники (резиденти та нерезиденти) всіх форм власності та організаційно-правових форм мають можливість взяти участь у закупівлі на рівних умовах.

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 01.05.2024 00:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП "ПОДОЛИЧ ІРИНА МИКОЛАЇВНА"
Пошук по цьому учаснику
462 197.40 UAH з ПДВ 462 197.40 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

09.05.2024 10:21
sign.p7s
06.05.2024 16:39
sign.p7s
30.04.2024 17:01
sign.p7s
30.04.2024 17:01
sign.p7s
30.04.2024 17:01
3.Витяг ЕП.pdf.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП "ПОДОЛИЧ ІРИНА МИКОЛАЇВНА"
#2916701000
Пошук по цьому переможцю
Переможець 462 197.40 UAH з ПДВ 07.05.2024 16:49

Документи

01.05.2024 00:00
edr_identification.yaml
07.05.2024 16:45
Протокол 178.PDF
07.05.2024 16:49
sign.p7s
07.05.2024 16:49
napc

Переможець

Дата і час публікації: 07.05.2024 16:49

Учасник Пропозиція Документи
ФОП "ПОДОЛИЧ ІРИНА МИКОЛАЇВНА"
Пошук по цьому переможцю
#2916701000
462 197.40 UAH з ПДВ Документи

Документи

01.05.2024 00:00
edr_identification.yaml
07.05.2024 16:45
Протокол 178.PDF
07.05.2024 16:49
sign.p7s
07.05.2024 16:49
napc

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання