Капітальний ремонт будівлі, утеплення фасаду Будинку культури за адресою: вулиця Травнева, 10 смт Калинівка Броварського району Київської області (код ДК 021:2015 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2024-04-29-009621-a
  • 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація
  • Завершена
Найменування замовника:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Катерина Мельниченко, +380673183439 , kalynivskaotg_tender@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Броварський р-н, 07443, Київська область, селище міського типу Калинівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 20
Переможець
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "МЕГА СТАЙЛ"
Очікувана вартість
7 735 682 UAH з ПДВ
Сума договору
7 729 877.30 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 28.05.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 11.05.2024 00:00

Оскарження умов:

до 11.05.2024 00:00

Подання пропозицій:

14.05.2024 00:00

Очікувана вартість
7 735 682 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
38 678 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 робота
Капітальний ремонт будівлі, утеплення фасаду Будинку культури за адресою: вулиця Травнева, 10 смт Калинівка Броварського району Київської області
ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

субпідрядник

Дата подання: 10.05.2024 16:41
Дата відповіді: 13.05.2024 16:52
Шановний замовнику! В п. 7 розділу III. ІНСТРУКЦІЯ З ПІДГОТОВКИ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ тендерної документації встановлено вимоги до субпідрядника, які ми вважаємо надмірними, незаконними та необґрунтованими. Відповідно до ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. Просимо надати відповідь, у зв’язку з чим тендерна документація містить вимогу щодо підтвердження субпідрядною організацією/співвиконавцем кваліфікаційного критерію наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику!
Вимога щодо надання довідки, складеної в довільній формі і завіреної підписом уповноваженої особи субпідрядної організації/співвиконавця, яка містить інформацію про виконання субпідрядною організацією/співвиконавцем договору щодо виконання робіт, до яких її залучають, надається для підтвердження досвіду (спроможності) субпідрядної організації/співвиконавця виконувати окремі, визначені учасником, види будівельних робіт, до яких його планується залучати

тендерна документація

Дата подання: 10.05.2024 16:43
Дата відповіді: 13.05.2024 18:58
Шановний замовнику! В підпункті 5.3 пункту 5 розділу III. ІНСТРУКЦІЯ З ПІДГОТОВКИ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ тендерної документації зазначено, що «замовник не вимагає від учасника процедури закупівлі під час подання тендерної пропозиції в електронній системі закупівель будь-яких документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених у пункті 47 Особливостей, крім самостійного декларування відсутності таких підстав учасником процедури закупівлі відповідно до абзацу п’ятнадцятого пункту 47 Особливостей.» Дана вимога ТД не відповідає з вимогами абзацу сімнадцятого пункту 47 Особливостей, є дискримінаційною та такою, що не узгоджується з нормами чинного законодавства України. Просимо внести зміни до тендерної документації та викласти дану вимогу у відповідності до норм чинного законодавства.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику!
Дана вимога не є дискримінаційною, тому що замовник не вимагає від учасника процедури закупівлі під час подання тендерної пропозиції в електронній системі закупівель будь-яких документів, що підтверджують відсутність підстав, крім самостійного декларування відсутності таких підстав учасником процедури закупівлі. Замовник самостійно за результатами розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі підтверджує в електронній системі закупівель відсутність в учасника процедури закупівлі підстав, визначених підпунктами 1 і 7 пункту 47 Особливостей.

відомість ресурсів

Дата подання: 10.05.2024 16:44
Дата відповіді: 13.05.2024 16:26
Шановний замовнику! У пункті 8 додатку № 2 до тендерної документації «ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (Технічна специфікація)» надано відомість обсягів робіт та встановлено вимогу, що «…ціна тендерної пропозиції учасника повинна бути розрахована відповідно до Настанови з визначення вартості будівництва у вигляді договірної ціни. Ціна тендерної пропозиції, за яку учасник згоден виконати замовлення, розраховується виходячи з обсягів робіт на підставі нормативної потреби в трудових і матеріально-технічних ресурсах, необхідних для здійснення проектних рішень по об’єкту замовлення та поточних цін на них». Однак, тендерна документація не містить відомість ресурсів, що не узгоджується з пунктом 5.1. Настанови з визначення вартості будівництва, згідно з яким для розрахунку ціни пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни) замовник надає відомість обсягів робіт, відомість ресурсів до неї без цін або затверджену проектну документацію. Просимо внести зміни до тендерної документації, привести її вимоги у відповідність до чинного законодавства та надати Відомість ресурсів.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику!
Відповідно до п.1 Особливостей ці особливості встановлюють порядок та умови здійснення публічних закупівель (далі - закупівлі) товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі” (далі - замовники), із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування.
Відповідно до п.1 Особливостей тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих особливостей.
Відповідно до п.3 частини другої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» у тендерній документації зазначається зокрема інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону.
Відповідно до статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі»:
1. Технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Характеристики товарів, робіт або послуг можуть містити опис конкретного технологічного процесу або технології виробництва чи порядку постачання товару (товарів), виконання необхідних робіт, надання послуги (послуг).
2. У разі якщо предмет закупівлі в подальшому буде використовуватися фізичними особами, технічні специфікації повинні складатися з урахуванням потреб осіб з інвалідністю або проектувальних вимог для врахування потреб усіх категорій користувачів.
3. Технічні специфікації можуть бути у формі переліку експлуатаційних або функціональних вимог, у тому числі екологічних характеристик, за умови, що такі вимоги є достатньо точними, щоб предмет закупівлі однозначно розумівся замовником і учасниками.
У разі якщо вичерпний опис характеристик скласти неможливо, технічні специфікації можуть містити посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами. До кожного посилання повинен додаватися вираз "або еквівалент".
4. Технічні специфікації не повинні містити посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим та містити вираз "або еквівалент".
5. Замовник може вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації. У разі встановлення екологічних чи інших характеристик товару, роботи чи послуги замовник повинен в тендерній документації зазначити, які маркування, протоколи випробувань, декларація або сертифікати можуть підтвердити відповідність предмета закупівлі таким характеристикам.
Маркування, протоколи випробувань та сертифікати повинні бути видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством.
Аналіз зазначених норм та інших норм Закону «Про публічні закупівлі» та інших нормативно-правових актів дає можливість встановити, що Кошторисні норми України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджені Наказом Міністерства розвитку громад та територій України «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» від 01.11.2021р. №281, не є частиною законодавства з публічних закупівель і ним не передбачено обов’язкового розміщення у складі тендерної документації відомості ресурсів або затвердженої проектної документації.
У складі Тендерної документації Замовником надано Додаток №2 до Тендерної документації, який містить всю необхідну інформацію по технічним. якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі , яка є достатньою для належної підготовки тендерної пропозиції.
Отже, Замовник не вбачає необхідності внесення змін до тендерної документації

лабораторія

Дата подання: 10.05.2024 16:45
Дата відповіді: 13.05.2024 17:16
Шановний замовнику! У пункті 7 Додатку № 2 до тендерної документації «ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (Технічна специфікація)» встановлено вимогу, що учасник у складі тендерної пропозиції надає: - скановану копію договору з лабораторією на лабораторні випробовування з контролю якості будівельних матеріалів, виробів та конструкцій. - гарантійний лист Учасника або власника ( у разі залучення) про те, що під час виконання робіт вимірювальна (-і) лабораторія (-ї), буде виконувати контроль якості матеріалів, виробів і конструкцій, які необхідні для виконання робіт, що є предметом закупівлі; - документ (-и) про відповідність лабораторії вимогам чинного законодавства України (свідоцтво, рішення тощо про атестацію (сертифікацію), що видане компетентним органом та дійсне (чинне) на дату його подання Учасником. Зазначена вимога є дискримінаційною зважаючи на наступне. Предметом даної закупівлі є Капітальний ремонт будівлі, утеплення фасаду Будинку культури за адресою: вулиця Травнева, 10 смт Калинівка Броварського району Київської області (код ДК 021:2015 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація), тобто закуповуються роботи з капітального ремонту будівлі, а не послуги з контролю якості матеріалів, виробів і конструкцій, які необхідні для виконання робіт, що є предметом закупівлі. Ми, яку учасник, використовуємо для виконання робіт товари, матеріали, вироби і конструкції, які пройшли відповідні перевірки/випробування, та мають відповідні документи, що підтверджують їх якість. Просимо виключити дискримінаційну вимогу та внести зміни у тендерну документацію в цій частині.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний замовнику!
Дана вимога тендерної документації встановлена на виконання вимог ДБН А.3.1-5:2016 «Організація будівельного виробництва», що передбачає в тому числі контроль показникiв якостi матерiалiв, виробiв, конструкцiй та устаткування

термін оренди

Дата подання: 10.05.2024 16:46
Дата відповіді: 13.05.2024 17:55
Шановний замовнику! Відповідно до підпункту 1.3 пункту 1 Таблиці 1 Розділу І Додатоку № 3 до тендерної документації «ПЕРЕЛІК ІНФОРМАЦІЇ ТА ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ІНШИМ ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА» вимагається надати «договір оренди офісу, та складських або виробничих приміщень, що вказаний в інформаційній довідці, терміном оренди не менше, ніж до 31.12.2024 р. (у разі якщо офіс не є власністю Учасника)». Зазначена вимога є дискримінаційною зважаючи на наступне. 1. Предметом даної закупівлі є капітальний ремонт будівлі, утеплення фасаду Будинку культури за адресою: вулиця Травнева, 10 смт Калинівка Броварського району Київської області. Тобто роботи виконуватимуться за встановленою адресою та не передбачають виконання робіт за адресою учасника. 2. чинним законодавством України не встановлено вимоги щодо терміну оренди офісу, та складських або виробничих приміщень, що використовуються учасниками для провадження господарської діяльність, для участі у тендері та підтвердження кваліфікаційного критерію наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій. 3. Строк виконання робіт - до «30» листопада 2024 року. Просимо виключити дискримінаційну вимогу щодо терміну дії оренди та внеси зміни до тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику!
Вимога тендерної документації щодо надання «договір оренди офісу, та складських або виробничих приміщень, що вказаний в інформаційній довідці», терміном оренди не менше, ніж до 31.12.2024 р відповідає п.12.1 Проекту Договору «Договір набирає чинності з моменту підписання та діє до 31.12.2024 року, а в частині розрахунків – до повного їх виконання.

інженер з охорони праці

Дата подання: 10.05.2024 16:46
Дата відповіді: 13.05.2024 17:57
Шановний замовнику! Відповідно до підпункту 2.3 пункту 2 Таблиці 1 Розділу І Додатку № 3 до тендерної документації «ПЕРЕЛІК ІНФОРМАЦІЇ ТА ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ІНШИМ ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА» встановлено вимогу щодо наявності у штаті інженера з охорони праці. «Кваліфікація інженера з охорони праці підтверджується учасником шляхом надання у складі пропозиції сканованої копії кваліфікаційного посвідчення та сертифікату, виданими відповідним органом із сертифікації фахівців будівельної галузі за напрямком - інженер з охорони праці (будівництво) з кваліфікаційним рівнем (категорією) не нижче базового (відповідно до вимог стандарту СОУ-С-001:2016)». Дана вимога є дискримінаційною та обмежує права на участь в дані процедурі закупівель зважаючи на наступне. Відповідно до статті 64 Господарського кодексу України підприємство самостійно визначає свою організаційну структуру, встановлює чисельність працівників і штатний розпис. Охорона праці на підприємствах України регламентується Законом України "Про охорону праці" та Типовим положенням про службу охорони праці (НПАОП 0.00- 4.21-04). Отже, відповідно до ст. 15 Закону України "Про охорону праці" та п. 1.4. зазначеного вище Типового Положення на підприємстві з кількістю працюючих менше 50 осіб функції служби охорони праці можуть виконувати в порядку сумісництва особи, які мають відповідну підготовку; на підприємстві з кількістю працюючих менше 20 осіб для виконання функцій служби охорони праці можуть залучатися сторонні спеціалісти на договірних засадах, які мають відповідну підготовку. Таким чином, вимога щодо підтвердження наявності у штаті інженера з охорони праці є дискримінаційною по відношенню до учасників, які мають чисельність персоналу меншу за 50 осіб або 20 осіб, та відповідно організаційна структура яких не передбачає створення служби охорони праці, а функції служби охорони праці виконує керівник, який має відповідну підготовку, або залучається сторонній спеціаліст на договірних засадах, який має відповідну підготовку. Просимо привести вимоги тендерної документації у відповідність до чинного законодавства та виключити дискримінаційну вимогу, що обмежує коло учасників даного тендеру.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику!
Вимога щодо наявності у штаті інженера з охорони праці з наданням підтверджуючих документів відповідає НПАОП 45.2-7.03-17 «Мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках», а саме для організації управління з охорони праці на будівельному майданчику.

орган з сертифікації

Дата подання: 10.05.2024 16:47
Дата відповіді: 13.05.2024 18:57
Шановний замовнику, встановлена у підпункті 1.10 пункту 1 Таблиці 2 Розділу ІІ Додатку № 3 до тендерної документації «ПЕРЕЛІК ІНФОРМАЦІЇ ТА ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ІНШИМ ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА» вимога щодо надання копій діючих сертифікатів учасника закупівлі на систему управління якістю ISO 9001:2018, 14001:2015 та 45001:2019 на виконання робіт (надання послуг) відповідно до технічних характеристик предмету закупівлі. видані на ім’я Учасника органом з сертифікації (органом з оцінки відповідності), який акредитований в установленому порядку (НААУ) та сфера акредитації якого містить будівництво – на підтвердження надати сферу акредитації ОС (ООВ). Надати звіти по кожному із сертифікатів за результатами останнього аудиту, є дискримінаційною по відношенню до учасників, які мають вказані сертифікати, видані органами сертифікації (органами з оцінки відповідності), які не проходили акредитацію в НААУ, та обмежує коло потенційних учасників у цьому тендері з огляду на наступне. Відповідно до статті 5 Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» діяльність з акредитації базується на таких основних принципах, зокрема, добровільності акредитації. Тобто проходження органами сертифікації (органами з оцінки відповідності) акредитації у Національному агентстві з акредитації України, не є обов'язковим згідно з чинним законодавством України. Крім того, жодним з законів чи інших нормативно-правових актів в Україні не встановлено, що орган сертифікації, який акредитований в НААУ відрізняється від органу сертифікації, який не акредитований в НААУ. Звертаємо увагу на величезну кількість рішень АМКУ щодо цього питання. Зважаючи на викладене, ВИМАГАЄМО виключити дискримінаційну вимогу про те, сертифікати на систему управління якістю ISO 9001:2018, 14001:2015 та 45001:2019 органом з сертифікації (органом з оцінки відповідності), який акредитований в НААУ, та внести зміни у тендерну документацію.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику!
Згідно з частиною п’ятою статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник може вимагати від учасників підтвердження того, що запропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації. Застосування системи управління якістю гарантує якість надання послуг або виконання робіт, оскільки одним з основних принципів побудови системи менеджменту якості відповідно до вимог ISO є орієнтація на Замовника та системний підхід до діяльності. Це гарантія спроможності учасника стабільно та безперервно забезпечити якість та безпечність послуг; це забезпечення упевненості в тому, що послуги/роботи, які надаються, відповідають обов’язковим вимогам нормативних документів, при цьому всі технічні, адміністративні чинники, що впливають на якість послуг/робіт, знаходяться під контролем. Отримати сертифікат якості може будь-яка організація, що організувала свою діяльність у відповідності до стандартів ISO, а його наявність сприяє більш ретельному та всебічному вивченню ділових якостей учасника, його спроможності щодо надання послуг або виконання робіт. Відсутність обов'язкової сертифікації не позбавляє можливості отримати сертифікат у добровільному порядку з тим, щоб дотриматися умов тендерної документації, тому не вважаємо дану вимогу «безпідставною» та/ або недоцільною, або такою що не відповідає Закону України «Про публічні закупівлі» або Постанові Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178.

навчання з пожежної безпеки

Дата подання: 10.05.2024 16:48
Дата відповіді: 13.05.2024 18:02
Шановний Замовнику, Звертаємо увагу, що відповідно до встановлених вимог до працівників вимагається можливість перевірки документів про навчання працівників на сайті ДСНС. Ми маємо навчених з пожежної безпеки працівників, але не маємо можливості забезпечити перевірку їх навчання на сайті ДСНС. Вимагаємо виключити дискримінаційну вимогу зі складу тендерної документації, оскільки це суттєво звужує кількість учасників. Ви порушуєте принципи, встановлені Законом «Про публічні закупівлі»
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику!
Перелік (xlsx) підприємств, установ та організацій України, які проводять навчання з питань пожежної безпеки можна первірити на сайті ДСНС, а саме за посиланням - https://dsns.gov.ua/uk/navchannya-z-pitan-pozhezhnoyi-bezpeki

працівники

Дата подання: 10.05.2024 16:49
Дата відповіді: 13.05.2024 18:53
Звертаємо увагу, що не усі наші працівники є штатними. Законодавством України не заборонено залучати нештатних працівників. Чому в тендерній документації міститься вимога про інженерів виключно в штаті? Вимагаємо виключити дискримінаційну вимогу зі складу тендерної документації, оскільки це суттєво звужує кількість учасників. Ви порушуєте принципи, встановлені Законом «Про публічні закупівлі»
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дійсно, чинним законодавством України не заборонено залучати нештатних працівників за цивільно-правовим договором (угодою). За такою угодою немає роботодавців і працівників. Є виконавець, який зобов’язується виконати певну роботу або надати послугу, і замовник, який приймає роботу й оплачує її. Тендерною документацією не заборонено залучати стороннього суб’єкта господарювання (субпідрядну організацію/співвиконавця) до надання послуг.

працевлаштування працівників

Дата подання: 10.05.2024 16:51
Дата відповіді: 13.05.2024 18:56
В тендерній документації міститься незрозуміла вимога щодо підтвердження працевлаштування працівників. Описано виключно можливість залучення працівників на підставі трудових договорів. Вимагаємо уточнити вимоги щодо підтвердження працевлаштування працівників.

відповідь:

Кваліфікаційні вимоги щодо працевлаштування працівників викладені в додатку № 3 таблиці 1 тендерної документації. У разі наявності в Учасника працівників робітничих професій, працевлаштованих в підприємстві (організації, компанії) за трудовими договором, Учасник повинен підтвердити, що зазначені працівники робітничих професій працюють на підприємстві Учасника, надавши в складі пропозиції копію повідомлення про прийняття кожного працівника на роботу за формою згідно постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 413 з відміткою (квитанцією) про його прийняття до територіальних органів Державної податкової служби за місцем обліку)

кваліфікаційні вимоги для субпідрядних організацій

Дата подання: 10.05.2024 16:52
Дата відповіді: 13.05.2024 16:56
В тендерній документації є вимоги для субпідрядних організацій. При цьому встановлюються окремі вимоги щодо працівників, обладнання тощо, які не узгоджуються з вимогами до працівників та обладнання в Додатку 3 до тендерної документації. Звертаємо увагу, що відповідно до ст.16 допускається залучення субпідрядних організацій для підтвердження окремих кваліфікаційних критеріїв. При цьому документи такого залученого субпідрядника повинні відповідати саме кваліфікаційним вимогам до учасника. Вимагаємо привести тендерну документацію у взаємну відповідність.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день!
Залучення субпідрядної організації/співвиконавця для підтвердження окремих кваліфікаційних критеріїв відповідно до ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» є правом учасника. У випадку, якщо учасник спроможний підтвердити кваліфікаційні критерії самостійно, надавати інформацію від субпідрядної організації/співвиконавця не обов’язково
Розгорнути: 11 Згорнути

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 14.05.2024 00:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "МЕГА СТАЙЛ"
Пошук по цьому учаснику
7 729 877.30 UAH з ПДВ 7 729 877.30 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

17.05.2024 18:45
sign.p7s
16.05.2024 17:47
sign.p7s
13.05.2024 15:52
sign.p7s
13.05.2024 15:50
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "МЕГА СТАЙЛ"
#41235604
Пошук по цьому переможцю
Переможець 7 729 877.30 UAH з ПДВ 17.05.2024 17:29

Документи

14.05.2024 00:01
edr_identification.yaml
17.05.2024 17:28
Протокол № 94.pdf
17.05.2024 17:29
sign.p7s
17.05.2024 17:29
napc

Переможець

Дата і час публікації: 17.05.2024 17:29

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "МЕГА СТАЙЛ"
Пошук по цьому переможцю
#41235604
7 729 877.30 UAH з ПДВ Документи

Документи

14.05.2024 00:01
edr_identification.yaml
17.05.2024 17:28
Протокол № 94.pdf
17.05.2024 17:29
sign.p7s
17.05.2024 17:29
napc

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання