Комплекти мультимедійного обладнання для навчальних кабінетів закладів загальної середньої освіти

  • Ідентифікатор тендеру UA-2024-04-29-011197-a
  • 32322000-6 - Мультимедійне обладнання
  • Завершена
Найменування замовника:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Шевцова Оксана , 380965275255 , talneosvita.shevtsova@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Тальне, 20401, Черкаська область, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 28
Переможець
ФОП Юла Микола Миколайович
Очікувана вартість
1 335 459 UAH з ПДВ
Сума договору
1 335 012 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 21.05.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 05.05.2024 00:00

Оскарження умов:

до 05.05.2024 00:00

Подання пропозицій:

08.05.2024 00:00

Очікувана вартість
1 335 459 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
6 680 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД_Мультимедійне_обладнання_НУШ_2024", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

15 комплект
Комплект мультимедійного обладнання. Тип 1
ДК 021:2015: 32322000-6 — Мультимедійне обладнання
6 комплект
Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3
ДК 021:2015: 32322000-6 — Мультимедійне обладнання

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Дискримінаційні технічні вимоги, що не мають відношення до предмету закупівлі

Дата подання: 03.05.2024 19:53
Дата відповіді: 06.05.2024 15:30
Шановний Замовник. Предметом закупівлі є Комплекти мультимедійного обладнання відповідно до коду ДК 021:2015 32320000-2 Проте вами встановлено перелік вимог до обладнання, яке є складовимии, а не предметом даної закупівлі, зокрема: - копію офіційного листа від компанії Microsoft або представництва ТОВ «Майкрософт Україна», наданий виробнику персональних комп’ютерів, про підтвердження статусу партнера Microsoft та права на використання технології ОЕМ активації ОА 3.0 при виробництві. - копію чинного сертифікату на систему менеджменту інформаційної безпеки ДСТУ ISO/IEC 27001:2013 (ISO/IEC 27001:2013) виробників міні комп’ютеру, мережевого фільтру, комплекту клавіатури з мишкою, кабелю HDMI to HDMI та кабелю USB AM/AF. - копію чинного сертифікату відповідності на міні комп’ютер щодо відповідності вимогам ДСТУ EN 55022:2017 р. 9; ДСТУ EN 55024:2014 п. 4.2.1.; ДСТУ EN 60950-1:2015 п. 1.6, 1.7, 2.6, п.п. 4.2.1, 4.3.1, 4.3.2, 4.3.6, 4.3.7, 4.5.1, 4.5.2, 4.5.4, 5.3.1, 5.3.8. Сертифікат повинен бути виданий уповноваженим органом; - копію авторизаційних листів від виробника або офіційного дистриб’ютора, запропонованого Учасником обладнання, а саме – інтерактивної дошки, короткофокусного проектору, кронштейну, кабелю HDMI to HDMI, кабелю USB AM/AF, інтерактивного дисплею, міні комп’ютеру, мережевого фільтру, комплекту клавіатури з мишкою та кріплення для дисплею мобільного з зазначенням найменування Замовника, номеру тендера, назви та юридичної адреси учасника, який підтверджує статус Учасника як партнера, чинного на дату подання пропозиції. Статус офіційного дистриб’ютора підтвердити листом від виробника обладнання Перелічині складові займають не більше 10% загальної вартості закупівлі. Наявність задатно деталізованих вимог до складових, що не є основним предметом закупвлі, є дискримінаційним, що ускладнює участь потенційних учасників і свідчить про заздалгідь узгоджені дії з учасником, який може надати перелічені документи. Вимагаємо прибрати будь яки вимоги, що не стосуються безпосередньо предмету закупівлі, а саме Мультимедійного обладнання та привести документацію у відповідність до вимог Наказу МОН 574 та технічних регламентів щодо мультимедійного обладнання
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику, дякуємо за Ваше звернення. Щодо порушених Вами запитань повідомляємо наступне:
1. Відповідно до Додатку 2 Документації однією зі складових Комплекту мультимедійного обладнання. Тип 3 є міні комп’ютер з операційною системою Windows 11 Pro. Також, Додатком 2 Документації встановлено, що програмне забезпечення повинно бути попередньо встановленим без його активації, з оригінальною наліпкою з наявним захисним шаром. Учасник у складі пропозиції має чітко вказати модель пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника або лист від виробника, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання та копію офіційного листа від компанії Microsoft або представництва ТОВ «Майкрософт Україна», наданий виробнику персональних комп’ютерів, про підтвердження статусу партнера Microsoft та права на використання технології ОЕМ активації ОА 3.0 при виробництві.
Так, як предметом закупівлі є міні комп’ютер з операційною системою Windows 11 Pro, для запобігання придбання неліцензійного або піратського ПЗ, тендерною документацією вимагається використання технології ОЕМ активації ОА 3.0. Корпорація Microsoft розробила процес активації операційної системи Windows за допомогою технології OEM Активації 3.0 (ОА 3.0) активації для крупних виробників комп'ютерних систем. Робиться це з однією метою: щоб повністю виключити можливість піратської ОЕМ активації операційної системи Windows за допомогою емуляції розділу біоса комп'ютера, де розташована SLIC (Software Licensing Description Table) - таблиця з сертифікатом автентичності від Microsoft. Тепер вводиться нова система цифрового підпису в біосі комп'ютера версії 3.0. Таким чином, Microsoft відмовилася від політики використання OEM-виробниками сертифіката автентичності, що надає більш сучаний спосіб захисту від піратства. Отже, кожен виробник системних блоків/персональних комп’ютерів, ноутбуків, моноблоків (вітчизняний або іноземний), який має власне виробництво, який є партнером компанії Microsoft, для запобіганню розповсюдження піратства програмного забезпечення, повинен мати та використовувати технологію ОЕМ активації ОА 3.0. Наразі, ми володіємо інформацією про що найменше чотирьох вітчизняних виробників системних блоків/персональных комп’ютерів що використовують зазначену технологію в своєму виробництві та безліч всесвітньовідомих виробників (Asus, Aser, Lenovo HP, Dell та інші)
Враховуючи зазначене, Ваша вимога є такою що не підлягає задоволенню.

2. Згідно ч.5 ст. 23 Закону Замовник може вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації. У разі встановлення екологічних чи інших характеристик товару, роботи чи послуги замовник повинен в тендерній документації зазначити, які маркування, протоколи випробувань або сертифікати можуть підтвердити відповідність предмета закупівлі таким характеристикам.
Відповідно до частини першої ст.43 ГК України, підприємці мають право без обмежень самостійно здійснювати будь-яку підприємницьку діяльність, яку не заборонено законом. Отже, діюче законодавство не містить обмежень щодо участі у відкритих торгах виробників, посередників, фізичних осіб - підприємців, торговців товарами, в той же час виробники товарів не обмежені в можливості здійснювати торгівлю іншими товарами.
Додатком 2 Документації встановлено вимогу надання авторизаційних листів від виробника або офіційного дистриб’ютора, запропонованого Учасником обладнання, а саме – інтерактивної дошки, короткофокусного проектору, кронштейну, кабелю HDMI to HDMI, кабелю USB AM/AF, інтерактивного дисплею, міні комп’ютеру, мережевого фільтру, комплекту клавіатури з мишкою та кріплення для дисплею мобільного для запобігання ризиків постачання контрабандної/контрафактної продукції (ввезеної на територію України незаконним шляхом), а також запобіганню постачання неякісної продукції.
Окрім того, зазначаємо, що за умови законності правовідносин між учасником та виробником або офіційним представником виробника, отримання вищевказаного авторизаційного листа не є проблематичним. Лист від виробника – це, зазвичай, досить проста вимога для учасників ринку, і багато учасників його без проблем отримують.
Для Замовника важливо бути впевненим у якості та законності предмету закупівлі, і таким чином, Замовник має можливість переконатись, що запропонована учасником продукція буде якісною, офіційно ввезеною на територію України та з діючими гарантійними зобов’язаннями не тільки від учасника, а також і від виробника обладнання. Оскільки закупівля здійснюється для державної організації, Замовник зобов’язаний впевнитись, що запропоноване учасниками обладнання буде відповідати всім вимогам законодавства, оскільки не можна допустити ситуацію використання неякісної, контрабандної/контрафактної або іншим чином невідповідної до законодавства України продукцію.
Крім того, вимоги тендерної документації про надання авторизаційних листів, також були предметом розгляду АМКУ в інших закупівлях, та за результатами розгляду було відмовлено у задоволенні скарг учасників на такі вимоги тендерної документації, наприклад - рішеннями постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України № 11423-р/пк-пз від 10.06.2020, ідентифікатор закупівлі UA-2020-05-15-003206-c, а також у рішенні №11542-р/пк-пз від 11.06.2020, ідентифікатор закупівлі - UA-2020-04-09-000494-c.
Звертаємо Вашу увагу, що технічні характеристики встановлені Замовником у Документації, не передбачають постачання конкретно вставленої торгової марки товару (чи виробника), а навпаки, за даними технічними характеристиками Учасниками може бути запропонований товар різних виробників (торгових марок), що виключає дискримінаційний характер вимоги та обмеження конкуренції.
Враховуючи зазначене, Ваша вимога є такою що не підлягає задоволенню.

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 08.05.2024 00:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП Юла Микола Миколайович
Пошук по цьому учаснику
1 335 012 UAH з ПДВ 1 335 012 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

14.05.2024 15:53
sign.p7s
14.05.2024 15:51
Витяг МВС Юла.rar
07.05.2024 19:40
sign.p7s
07.05.2024 19:39
Листи Комел.pdf
07.05.2024 19:38
AV-PRO partner Optoma.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП Юла Микола Миколайович
#3453512056
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 335 012 UAH з ПДВ 13.05.2024 10:14

Документи

08.05.2024 00:00
edr_identification.yaml
13.05.2024 10:13
sign.p7s
13.05.2024 10:14
napc

Переможець

Дата і час публікації: 13.05.2024 10:14

Учасник Пропозиція Документи
ФОП Юла Микола Миколайович
Пошук по цьому переможцю
#3453512056
1 335 012 UAH з ПДВ Документи

Документи

08.05.2024 00:00
edr_identification.yaml
13.05.2024 10:13
sign.p7s
13.05.2024 10:14
napc

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання