DOZORRO-NEWS

Бізнес підтримує законодавчу регламентацію допорогових закупівель

16.08.2017 13:36

Близько 62% представників бізнесу підтримують ідею регламентації допорогів шляхом включення до Закону "Про публічні закупівлі". Такі показові результати опитування, що було проведено за ініціативою Transparency International Україна у партнерстві з електронними майданчиками zakupki.prom.ua, dzo.com.ua та e-tender.ua протягом 27 липня – 6 серпня 2017 року. Як свідчать результати дослідження, найбільше учасників закупівель турбують такі проблеми як відсутність відповідальності замовника за порушення (66% опитаних), неможливість оскарження (60%), дискримінаційні вимоги (56%) і безпідставна дискваліфікація (51%).

Що ж до можливого зниження суми порогу використання системи ProZorro, відпвідь представників бізнесу була досить переконливою - 84% опитаних підтримали проведення конкурентних допорогових закупівель в обов’язковому порядку починаючи з суми в діапазоні від 1 копійки до 50 тис. гривень (включно).

З повним текстом дослідження можна ознайомитись за наступним посиланям.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері