DOZORRO-NEWS

В Мінекономрозвитку розробили проєкт постанови, що врегулює роботу Prozorro Market

29.05.2020 13:14

Міністерство розвитку економіки та торгівлі опублікувало проєкт постанови “Про затвердження порядку формування та використання електронного каталогу”. Ця постанова установить правила роботи державного онлайн-магазину для допорогових закупівель Prozorro Market, інформує прес-служба ДП «Прозорро».

“Таким чином, відбудеться повноцінний запуск Prozorro Market, що дозволить малому та середньому бізнесу розширити ринок збуту своєї продукції, а державним установам — в кілька кліків купувати товари широкого вжитку: пальне, канцелярію, комп`ютерну техніку, побутову хімію, меблі, продукти тощо”, — зауважує перший заступник міністра економіки Світлана Панаіотіді.

За своїм принципом роботи Prozorro Market нічим не відрізняється від маркетплейсів на кшталт Rozetka. Аби потрапити в електронний каталог, достатньо один раз пройти дуже просту процедуру кваліфікації і далі отримувати замовлення від понад 30 тисяч державних установ з усієї країни. 

“Розрахунок гарантуватиме держава, і він триватиме максимум 2 тижні. Повноцінний запуск Prozorro Market допоможе МСБ розширити ринки збуту та отримати додаткові джерела заробітку. Потенційний обсяг ринку на Prozorro Market становить 23 млрд грн”, — зауважує директор державного підприємства “Прозорро” Василь Задворний.

Завдяки новій редакції Закону “Про публічні закупівлі” Prozorro Market вже отримав статус офіційної бази пропозицій від постачальників. Завершальний крок, необхідний для повноцінного запуску  — прийняття Кабінетом міністрів постанови, що дасть змогу державним замовникам користуватися Prozorro Market у закупівлях до 200 тисяч гривень (а окремим замовникам, що є монополістами у своїй галузі — до 1 млн грн). Наразі робити замовлення у Prozorro Market можна лише до 50 тисяч гривень. 

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання