Машини для обробки даних (апаратна частина) код ДК 021:2015:30210000-4 (персональний комп’ютер для територіальних підрозділів ГТУЮ у Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Сумській, Полтавській, Харківській, Чернігівській, Херсонській, Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Черкаській, Житомирській, Вінницькій, Київській, м. Києві, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Волинській, Львівській, Закарпатській, Чернівецькій областях) Data-processing machines (hardware) SC 021:2015:30210000-4 (personal computer for Main territorial administrations of justice in Dnipropetrovs'k oblast, Donetsk oblast, Luhansk oblast, Zaporizhia oblast, Sumy oblast, Poltava oblast, Kharkiv oblast, Chernihiv oblast, Kherson oblast, Odessa oblast, Mykolaiv oblast, Kirovohrad oblast, Cherkasy oblast, Zhytomyr oblast, Vinnytsia oblast, Kyiv oblast, the city of Kyiv, Ternopil oblast, Rivne oblast, Khmelnytskyi oblast, Ivano-Frankivsk oblast, Volyn oblast, Lviv oblast, Zakarpattia oblast, Chernivtsi oblast)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-07-22-002466-b
  • 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
  • Завершена
Найменування замовника:
Міністерство юстиції України
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Ганна Тимофєєва, +380442711742 , tender@minjust.gov.ua
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 01001, Київ, вул. Архітектора Городецького, 13
Дата укладення договору
13.11.19
Очікувана вартість
16 100 000 UAH з ПДВ
Сума договору
12 336 134 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 15.11.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Опис лотів
  • Ризик-індикатори 2

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 20.09.2019 10:00

Оскарження умов:

до 26.09.2019 00:00

Подання пропозицій:

30.09.2019 10:00

Очікувана вартість
16 100 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
470 000 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Тендерна документація

Запитання до процедури

Запитання щодо довiдки

Дата подання: 30.07.2019 10:19
Дата відповіді: 02.08.2019 16:33
Шановний замовник! У таблиці 4 додатку 1 до тендреної документації, зазначено, що Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти календарних днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен розмістити (завантажити) в електронній системі закупівель оригінал довідки уповноваженого органу про відсутність заборгованості по обов'язковим платежам до бюджету, не більше місячної давнини відносно дати оголошення про проведення відкритих торгів. Але на довідці, яку можна отримати у Державній фіскальній службі, зазначається термін дії, який становить 10 діб з дня видачі данної довідки. Якщо наприклад цю довідку отримати 1 серпня, то вона буде дійсна до 11 серпня, тобто довідка буде дійсна відносно дати оголошення торгів, але не дійсна на дату оголошення переможця торгів. Роз'ясніть будь ласка, чи підійде вам довідка, в якої термін дії вже закінчився? Або внесіть будь ласка відповідні зміни до тендерної документації. Дякуємо!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Буде внесено відповідні зміни до тендерної документації

Запитання до замовника

Дата подання: 30.07.2019 12:47
Дата відповіді: 02.08.2019 16:35
У тендерній документації вимагається форм-фактор MFF (micro form factor), прохання пояснити чому саме цей формат корпусу планується закупити, адже наприклад форм-фактор SFF (Small form factor) теж невеликий за розмірами, та буде займати небагато місця на робочому столі, але корпус якого більш вентильований, та при роботі 8 годин на добу 5 діб на тиждень не буде перегріватися та продовжить термін експлуатації ПК на більш тривалий термін. До цього слід додати, що форм-фактор MFF у поєднанні з іншими вимогами значно звужують коло учасників.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до пункту третього частини другої статті 22 Закону тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами.
Поява стандарту форм-фактору MFF було зумовлене необхідністю зменшити загальну вартість системи (ПК) для користувача. Зниження вартості здійснювалося шляхом зменшення розміру материнської плати і, відповідно, системного блоку. Оскільки зменшення розмірів корпусу тягне за собою зниження вентиляції (охолодження) всередині системного блоку, даний форм-фактор розрахований, в основному, на застосування в середовищі де немає дуже високих вимог до продуктивності персонального комп'ютера (офіси і т.п.). Також, в такому форм-факторі використовується зменшений форм-фактор блоку живлення, який дозволяє поліпшити компоновку елементів і, відповідно, зменшити загальні розміри системи і споживану нею потужність що призводить до економії витрат замовника на електроенергію та покращує ергономіку робочого місця працівника.
Персональні комп’ютери, що є предметом цієї закупівлі, призначені саме для офісної роботи з відповідним програмним забезпеченням в умовах дефіциту робочої площі працівника. В поєднанні з вимогою гарантійного терміну в 36 місяців та наявності сертифікації стандарту MIL-STD-810G (одним з призначенням відповідності якому є виявлення дефектів в конструкції, матеріалах, виробничих процесах, технології упаковки і методах обслуговування та оцінка ефективності обладнання при впливі несприятливого навколишнього середовища) заперечує припущення викладене у вашому запитанні.
Відповідно до принципів закупівлі визначених в статті 3 Закону, метою замовника є створення умов для максимальної економії та ефективності, добросовісної конкуренції серед учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників, об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, запобігання корупційним діям і зловживанням. Таким чином, використання форм-фактору MFF дозволяє замовнику досягти мети максимальної економії та ефективності за рахунок зменшення очікуваної вартості ПК, витрат на оплату електроенергії та покращити ергономіку робочого місця працівника. Замовник не може впливати на наявність чи відсутність у того чи іншого виробника наявності того чи іншого форм-фактору корпусу.

ЕЦП

Дата подання: 31.07.2019 15:46
Дата відповіді: 02.08.2019 16:36
У тендерній документації зазначено, що "УЧАСНИК ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ ПОВИНЕН НАДАТИ В СКЛАДІ ПРОПОЗИЦІЇ ЗАПОВНЕНИЙ ЗА ФОРМОЮ ДОДАТОК ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ПІДПИСАНИЙ ВЛАСНОРУЧНО УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ ТА ЗАСВІДЧЕНИЙ НЕЮ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ КВАЛІФІКОВАНОГО ЕЛЕКТРОННОГО ПІДПИСУ", "УЧАСНИК ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ ПОВИНЕН НАДАТИ В СКЛАДІ ПРОПОЗИЦІЇ ПІДПИСАНИЙ ВЛАСНОРУЧНО УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ ТА ЗАСВІДЧЕНИЙ НЕЮ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ КВАЛІФІКОВАНОГО ЕЛЕКТРОННОГО ПІДПИСУ ДОДАТОК", "Документ повинен бути засвідчений уповноваженою особою учасника із застосуванням кваліфікованого електронного підпису". Чи буде вірним накласти ЕЦП на пропозицію загалом, тобто не підписуючи кожний файл окремо, а підписати на майданчику пропозицію тільки один раз?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Вимогами тендерної документації відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги» встановлено, що кожен документ повинен бути засвідчений уповноваженою особою учасника із застосуванням кваліфікованого електронного підпису. Тобто кожний файл окремо.

Технiчнi характеристики

Дата подання: 06.08.2019 15:01
Дата відповіді: 12.08.2019 11:26
Шановний замовник! Ви надали відповідь щодо вимоги у тендерній документації, форм-фактору MFF, та обгрунтували це тим, що це зменшить загальну вартість системи для користувача. Але слід зауважити, за меншою вартістю форм-фактору MFF стоїть те, що інші вендори та форм-фактори є невідповідними, і ціна у цьому випадку на форм-фактор MFF буде аналогічною, а може навіть і більшою як і на форм-фактор SFF, так як конкуренція вимогам, а саме сукупністю вимог (наприклад наявність додаткових функцій Discrete TPM 2.0, TCG Certified; Security slot (in rear for optional Kensington MicroSaver cable); Chassis intrusion switch; Power-on password; Administrator password; Hard disk password; Boot sequence control; Boot without keyboard and mouse; Individual USB port disablement; Smart USB protection, allows keyboard/ mouse only, blocks all storage devices) зводить все до одного виробника Lenovo. Якщо потрібен маленький та недорогий форм-фактор, то форм-фактор SFF тільки збільшить конкуренцію і надасть змогу іншим учасникам/виробникам скласти конкуренцію з Lenovo. Просимо привести технічні вимоги згідно Закону України "Про публічні закупівлі", щоб надати змогу іншим учасникам прийняти участь у закупівлі.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до пункту третього частини другої статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі – Закон) тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами.
На питання стосовно форм-фактору MFF відповідь вже була надана, а саме: в такому форм-факторі використовується зменшений форм-фактор блоку живлення, який дозволяє поліпшити компоновку елементів і, відповідно, зменшити загальні розміри системи і споживану нею потужність що призводить до економії витрат замовника на електроенергію та покращує ергономіку робочого місця працівника. Відповідно до принципів закупівлі визначених в статті 3 Закону, метою замовника є створення умов для максимальної економії та ефективності, добросовісної конкуренції серед учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників, об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, запобігання корупційним діям і зловживанням. Таким чином, використання форм-фактору MFF дозволяє замовнику досягти мети максимальної економії та ефективності за рахунок не тільки зменшення очікуваної вартості ПК, а й витрат на оплату електроенергії та покращити ергономіку робочого місця працівника. Замовник не може впливати на наявність чи відсутність у того чи іншого виробника наявності того чи іншого форм-фактору корпусу.

Щодо сертифікації стандарту MIL-STD-810G

Дата подання: 07.08.2019 19:52
Дата відповіді: 12.08.2019 11:27
Шановний Замовник! Виходячи із положень тендерної документації та наданих Вами відповідних роз’яснень, до участі в закупівлі допускаються моделі персональних комп’ютерів із наявною сертифікацією за стандартом MIL-STD-810G. Відомо, що специфікацією тестів MIL-STD-810 визначений ряд стандартних параметрів для лабораторних випробувань військового стандарту США, що дозволяють визначити стійкість широкого переліку обладнання до всіляких впливів в неполевих умовах, успішне проходження яких є необхідним для участі в замовленнях на поставку техніки і комплектуючих для Міністерства оборони США. Разом із тим, з огляду на досить обмежену сферу використання цього суто галузевого стандарту, успішне проходження лабораторних випробувань не закінчується отриманням будь-якого матеріального свідчення або сертифікату стандартного зразка, наданого авторитетним агентством подібного ENERGY STAR / EPEAT / TCO / CEL / RoHS, а також не підтверджується занесенням до будь-якого публічно доступного реєстру, авторизованого володільцем специфікацій MIL-STD-810G. З огляду на викладене вище прошу надати роз’яснення, чи вважатиметься достатнім підтвердженням наявності сертифікації стандарту MIL-STD-810G наявність в складі тендерної пропозиції довідки учасника або виробника запропонованих персональних комп’ютерів про їх успішну сертифікацію за стандартом MIL-STD-810G?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Достатнім підтвердженням наявності сертифікації за стандартом MIL-STD-810G буде вважатись наявність зазначення відповідності цьому стандарту на офіційному сайті виробника та офіційний лист від виробника або його представництва в Україні.

Щодо сертифікації стандарту MIL-STD-810G

Дата подання: 07.08.2019 19:55
Дата відповіді: 12.08.2019 11:28
Прошу Замовника підтвердити, що тендерна документація не встановлює спосіб підтвердження наявності сертифікації за стандартом MIL-STD-810G, що таким чином залишається на розсуд Учасника

відповідь:

Достатнім підтвердженням наявності сертифікації за стандартом MIL-STD-810G буде вважатись наявність зазначення відповідності цьому стандарту на офіційному сайті виробника та офіційний лист від виробника або його представництва в Україні.
Розгорнути: 6 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-07-22-002466-b.b1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ЕНЕРГОТРЕЙД 3000", Код ЄДРПОУ:39708764
Дата подання: 23.07.2019 20:01
Просимо внести зміни у тендерну документацію згідно вимоги, щодо наявності сертифікації стандарту MIL-STD-810G.

Дана сертифікація була розроблена для Міністерства оборони США, а саме - тестування обладнання для використання у військово-польових умовах.

З огляду на те, що обладнання яке закуповується, буде знаходитись в офісах Головних територіальних управліннях юстиції, там де не буде агресивних умов навколишнього середовища, то наявність сертифікації стандарту MIL-STD-810G у конкретній закупівлі не впливає на якість обладнання та ніяким чином не буде впливати на його експлуатаційні характеристики виходячи з умов його експлуатації, а тільки зменшує коло потенційних учасників які б могли прийняти участь у даній закупівлі, і тим самим здорожчує собівартість закупівлі та призводить до надлишкових витрат державних коштів. Просимо внести зміни у тендерну документацію та видалити вимогу щодо даної сертифікації стандарту MIL-STD-810G.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

26.07.2019 16:27
Сертифікація стандарту MIL-STD-810G – це стандартний перелік параметрів для лабораторних випробувань, що дозволяють визначити стійкість широкого переліку обладнання до всіляких впливів в не польових умовах. Одним з призначенням відповідності цьому стандарту є виявлення дефектів в конструкції, матеріалах, виробничих процесах, технології упаковки і методах обслуговування та оцінка ефективності обладнання при впливі несприятливого навколишнього середовища. З 2000 року, у зв’язку з введенням версії стандарту MIL-STD-810F, почалось широке використання цього стандарту в комерційній діяльності, так як в запровадженій вищезазначеній версії стандарту було розширено пояснення як правильно користуватися параметрами, приділено багато уваги по класифікації обладнання і техніки яка повинна розділити методи тестування на обладнанні в залежності від його застосування що, в свою чергу, полегшило і зробило зрозумілим їх застосування в цивільній сфері шляхом визначення методів випробувань які відтворюють події що можуть зустрітися протягом терміну служби обладнання. Із запровадженням в 2008 році версії стандарту MIL-STD-810G, зміни були сфокусовані на протиударних тестах та стійкості до вібрацій з одночасним наближенням цих тестів до реальних умов.
В процесі експлуатації обладнання, що є предметом цих торгів, в підрозділах Головних територіальних управліннях юстиції, з врахуванням розміру та розташування системного блоку, можливі як падіння з ударним навантаженням так і вібраційні навантаження, потрапляння пилу, рідини та інші несприятливі фактори впливу на зберігання та експлуатацію обладнання.
Виходячи з вищенаведеного, з врахуванням такого призначення стандарту як виявлення дефектів в конструкції, матеріалах, виробничих процесах, технології упаковки і методах обслуговування (тобто безпосереднього відношення до якості обладнання) та можливостей впливу несприятливих факторів зберігання та експлуатації обладнання (тобто безпосереднього відношення до експлуатаційних характеристик обладнання), Замовник вважає за потрібним встановлення цієї вимоги до обладнання, що є предметом цієї закупівлі.
Замовник не може впливати на наявність чи відсутність у виробника сертифікації за будь-яким стандартом та визначення його собівартості. Відповідно до принципів закупівлі визначених в статті 3 Закону, метою Замовника є створення умов для добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників, об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, запобігання корупційним діям і зловживанням. Тендерна документація повністю відповідає вимогам статті 22 Закону, зокрема підпункту 3 пункту 2 та містить посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами.

Документи

26.07.2019 16:27
Протокол 163-1.pdf

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-07-22-002466-b.b2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "ЕНЕРГОТРЕЙД 3000", Код ЄДРПОУ:39708764
Пошук по цьому автору
Дата подання: 14.08.2019 12:46

Скарга

Скарга щодо встановлення замовником дискримінаційних вимог
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 17.08.2019 01:30

Кількість скарг: UA-2019-07-22-002466-b.a3

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР», Код ЄДРПОУ:31091208
Пошук по цьому автору
Дата подання: 16.08.2019 15:25

Оскарження дискримінаційних вимог тендерної документації

Оскарження дискримінаційних вимог тендерної документації
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 20.08.2019 16:41
Дата рішення: 05.09.2019 22:48

Кількість скарг: UA-2019-07-22-002466-b.c4

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: ТОВ "ЕНЕРГОТРЕЙД 3000", Код ЄДРПОУ:39708764
Пошук по цьому автору
Дата подання: 19.09.2019 14:33

Щодо усунення дискримінаційних вимог у ТД

Щодо усунення дискримінаційних вимог у ТД
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

до розгляду: 24.09.2019 23:08
Причина: Було вирішено відкликати скаргу щодо закупівлі UA-2019-07-22-002466-b
Дата: 05.10.2019 14:51

Документи подані скаржником

14.08.2019 12:46
Скарга
14.08.2019 12:46
Додаток 1
14.08.2019 12:46
Додаток 2

Документи подані скаржником

16.08.2019 15:25
Скарга.pdf.pdf

Документи подані скаржником

19.09.2019 14:33
Cкарга

Лоти

Лоти

Машини для обробки даних (апаратна частина) код ДК 021:2015:30210000-4 (персональний комп’ютер для територіальних підрозділів ГТУЮ у Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Волинській, Львівській, Закарпатській, Чернівецькій областях)

Інформація про лот

Предмет закупівлі:
Машини для обробки даних (апаратна частина) код ДК 021:2015:30210000-4 (персональний комп’ютер для територіальних підрозділів ГТУЮ у Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Волинській, Львівській, Закарпатській, Чернівецькій областях)
Очікувана вартість:
2 760 000 UAH з ПДВ
Мінімальний крок:
30 000 UAH з ПДВ
Загальний:
Завершений
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
80 000 UAH

Номенклатура

Персональний комп’ютер для територіальних підрозділів ГТУЮ у Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Волинській, Львівській, Закарпатській, Чернівецькій областях

Кількість:
120 штука
ДК 021:2015:
30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)
Відсутній:
Місце доставки:
, Відповідно до документації
Дата доставки:
до 15.11.2019 00:00

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Відсутня

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ПП "ЛанТек" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ БМС ТЕХНО Документи
Опубліковано
Документи

Документи

08.10.2019 21:31
edr_identification.yaml

Публічні документи

27.09.2019 18:52
sign.p7s
27.09.2019 18:52
sign.p7s
27.09.2019 18:52
sign.p7s
27.09.2019 18:52
sign.p7s
30.10.2019 13:18
sign.p7s
30.10.2019 13:18
sign.p7s
27.09.2019 18:47
sign.p7s
27.09.2019 18:47
sign.p7s
27.09.2019 18:47
sign.p7s
27.09.2019 18:47
sign.p7s
27.09.2019 18:47
sign.p7s
27.09.2019 18:47
sign.p7s
27.09.2019 18:47
sign.p7s
27.09.2019 18:47
sign.p7s

Документи

08.10.2019 21:34
edr_identification.yaml

Публічні документи

28.09.2019 20:51
Виписка з ЄДР.rar
28.09.2019 20:51
Витяг з ЄДР.rar
28.09.2019 20:51
Витяг ПДВ.rar
28.09.2019 20:52
Лист щодо ЕЦП.rar
28.09.2019 20:53
Стаття 17 п2 ч1.rar
28.09.2019 20:53
Стаття 17 п3 ч1.rar
28.09.2019 20:53
Стаття 17 п4 ч1.rar
28.09.2019 20:54
Стаття 17 п5 ч1.rar
28.09.2019 20:54
Стаття 17 п6 ч1.rar
28.09.2019 20:54
Стаття 17 п8 ч1.rar
28.09.2019 20:54
Стаття 17 ч2.rar
28.09.2019 20:58
sign.p7s
28.09.2019 20:58
sign.p7s
30.10.2019 15:45
ДФС
30.10.2019 15:45
МВС від 30.08.19
30.10.2019 15:45
МВС від 08.08.19
30.10.2019 15:47
МВС від 08.08.19
30.10.2019 15:47
МВС від 30.08.19
30.10.2019 15:47
ДФС
28.09.2019 20:58
sign.p7s
28.09.2019 20:58
sign.p7s
28.09.2019 20:58
sign.p7s
28.09.2019 20:58
sign.p7s
28.09.2019 20:58
sign.p7s
28.09.2019 20:58
sign.p7s

Аукціон

Початок:
28.10.2019 15:18
Завершення:
28.10.2019 15:39

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 28.10.2019 15:39

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
2 693 280 UAH з ПДВ 2 693 280 UAH з ПДВ Документи
2 705 400 UAH з ПДВ 2 675 400 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

01.11.2019 16:29
sign.p7s
01.11.2019 16:10
sign.p7s
30.10.2019 15:54
sign.p7s
28.10.2019 17:15
sign.p7s
30.09.2019 09:27
sign.p7s
30.09.2019 09:27
sign.p7s
28.09.2019 20:58
sign.p7s
28.09.2019 20:58
sign.p7s
28.09.2019 20:54
Стаття 17 ч2.rar
28.09.2019 20:54
Стаття 17 п8 ч1.rar
28.09.2019 20:54
Стаття 17 п6 ч1.rar
28.09.2019 20:54
Стаття 17 п5 ч1.rar
28.09.2019 20:53
Стаття 17 п4 ч1.rar
28.09.2019 20:53
Стаття 17 п3 ч1.rar
28.09.2019 20:53
Стаття 17 п2 ч1.rar
28.09.2019 20:52
Лист щодо ЕЦП.rar
28.09.2019 20:51
Витяг ПДВ.rar
28.09.2019 20:51
Витяг з ЄДР.rar
28.09.2019 20:51
Виписка з ЄДР.rar

Публічні документи

01.11.2019 16:52
sign.p7s
30.10.2019 13:18
sign.p7s
29.10.2019 14:27
sign.p7s
30.09.2019 09:55
sign.p7s
30.09.2019 09:55
sign.p7s
29.09.2019 14:21
sign.p7s
29.09.2019 14:21
sign.p7s
27.09.2019 18:52
sign.p7s
27.09.2019 18:51
sign.p7s
27.09.2019 18:51
sign.p7s
27.09.2019 18:50
sign.p7s
27.09.2019 18:49
sign.p7s
27.09.2019 18:48
sign.p7s
27.09.2019 18:47
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП "ЛанТек"
#30692374
Пошук по цьому переможцю
Переможець 2 675 400 UAH з ПДВ 29.10.2019 17:58

Переможець

Дата і час публікації: 29.10.2019 17:58

Учасник Пропозиція Документи
ПП "ЛанТек"
Пошук по цьому переможцю
#30692374
2 675 400 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 13.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер ЛТ190050
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
договір ПК ЛОТ 5.pdf Укладений
2 675 400
15.11.2019 16:52
13.11.2019
sign.p7s Укладений
15.11.2019 16:53

Виконання договору

Строк дії за договором: 13.11.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 2 675 400
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання