Які ремонти купувала ваша школа і дитсадок: онлайн-мапа Харкова

11.07.2018 11:30

Знайдіть на онлайн-мапі Харкова свою школу чи дитсадок і перевірте витрати з 2016 року. Перейдіть на тендери і ознайомтесь: хто, що і за скільки ремонтував, коли мали (мають) закінчити роботи, чи були скарги на закупівлю. За підрахунками DOZORRO, на ремонт 360 шкіл та дитсадків в Харкові за останні два роки витратили 506 млн грн. Це без врахування витрат на комунальні послуги, харчування.

Щоб знайти школу за номером, натисніть на квадрат в правому верхньому куті для переходу на сторінку Google-карти і скористайтесь пошуком. Помітили недостовірність даних? Будь ласка, повідомте про це на babak @ ti-ukraine.org або у Facebook

У 2018 році Харківська міська рада збільшила видатки на капітальний ремонт установ освіти на 74,5 млн грн, на забезпечення фізичної охорони загальноосвітніх шкіл - на 5,1 млн грн. Ще до 1 вересня міська влада планує встановити камери відеоспостереження в 120 загальноосвітніх навчальних закладах Харкова. 

Серед всіх навчальних закладів найбільше коштів виділили на дитячу спортивну школу Олімпійського резерву з водних видів спорту Яни Клочкової. В найбільшому харківському басейні капітальних ремонтів не було з 1977 року. З 2016 року виділили 21 млн грн на нові насоси, ремонти даху, дороги, внутрішні роботи, благоустрій території. Влітку 2017 року спортивна школа уклала договір з компанією “Машстройсервіс” про капітальний ремонт на 5,6 млн грн

У Харкові є одна фірма, яка виграє всі тендери з реконструкції шкільних стадіонів. За 16 нових стадіонів готові заплатити 112 млн грн. Закупівлі почали оголошувати в кінці травня 2018 року і відтоді всі перемоги отримує одна компанія - “Фаворті білд”. На всіх торгах реконструкції стадіонів постійним конкуретном є компанія “Машстройсервіс”.

Реконструкції шкільних стадіонів заплановані в таких навчальних закладах: школах №122, 18, 10, 147, 5, 133, 120, 103, 145, 134, 127, 46, 25 гімназіях №116, 82, нвк №106.

Між “Фаворті білд” та “Машстройсервіс” є зв’язок. За даними Youcontrol, власник “Фаворті білд” Володимир Козулін раніше був директором “Машстройсервіс”, яка належить Галині та Ігорю Воробйовим. Останній є зятем екс-віце-мера Харкова Олександра Попова, який займався питаннями спорту, пише "Харківський антикорупційний центр". Дзержинський районний суд Харкова визнав винним колишнього директора "Машстройсервис" Валерія Воробйова у привласненні коштів харківського місцевого бюджету у розмірі 46 тис. грн під час реконструкції шкільних спортмайданчиків і засудив його до двох років умовно і штрафу в 4 тис. грн.

Серед дитячих садків найбільше з бюджету дісталось двом садочкам, які відкрили восени 2017 року. В ясла-садку №394 на Московському проспекті капітальний ремонт обійдеться в 19 млн грн. В дитсадку №73 на вул. Балканській - за 12 млн грн.

Як знайти конкретну закупівлю у місті і залишити відгук на якість робіт, товару чи послуг? Дивіться це відео або прочитайте текстову інструкцію від DOZORRO. 

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері