DOZORRO-NEWS

Бізнес-партнер кропивницького мера продовжує демпінгувати на паливних торгах

14.06.2019 07:50

За результатами проведених відкритих торгів 4 червня Кропивницьке комунальне підприємство “Універсал 2005” підписало з ТОВ «Титан-Кіровоград» договір на поставку палива вартістю 3,369 мільйонів гривень. Відповідно до умов контракту до кінця року підрядник мав поставити 120 тисяч літрів дизпалива за ціною 24,9 грн/л та 125 тисяч літрів бензину А-92 по 25,4 грн/л, повідомляють “БЛОГЕРИ” з посилання на ProZorro.

В один день з підписанням основного договору сторони уклали першу додаткову угоду, якою визначили частку оплати по договору закріплену за місцевим бюджетом та власними коштами підприємства. А вже за 6 днів, 10 червня, на сторінці закупівлі в системі ProZorro з’явилась друга додаткова угода, якою вартість літра палива для комунальників зросла майже на 10%. При цьому, наголошують журналісти, за інформацією сайту-агрегатору vseazs.com за період з 4 по 10 червня вартість палива на заправних станціях Кропивницького не змінювалась.

ТОВ «Титан-Кіровоград» належить підприємцеві Миколі Грицаю, бізнес-партнеру міського голови кропивницького Андрія Райковича. Спільно вище вказані особи володіють ТОВ «БП-ОЙЛ», ТОВ «Гривер», ТОВ «УНК», ТОВ «Апріка» та ТОВ «Титан-плюс». В останнього ТОВ «Титан-Кіровоград», згідно з тендерною документацією, поданою фірмою, орендує заправні станції та ємності для зберігання нафтопродуктів.

Наразі ТОВ «Титан-Кіровоград» фігурує в кримінальній справі відкритій за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, а саме пального.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері