DOZORRO-NEWS

Дніпровська міська рада шукає підрядника для організації «Університету третього віку»

21.01.2019 08:09

Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради оголосив пошук підрядників для організації і проведення соціального заходу «Університет третього віку». Відповідна закупівля, очікуваною вартістю 3,95 мільйонів гривень, з'явилась в системі ProZorro, інформує «Дніпроград».

Організація культурно-просвітницьких заходів та інформаційного процесу включатиме в себе проведення лекцій на теми «Психологія та гуманітарні науки», «Здоровий спосіб життя, фізична культура», «Правознавство, суспільствознавство та політологія», «Агрономія», «Мистецтвознавство», «Українознавство». Також в тендерній документації зазначається, що до передбачених заходів також входять зустрічі "з цікавими людьми". Усього ж для дніпрян буде проведено 234 лекції орієнтовно для 12 тисяч осіб.

Учасників Університету навчать основам роботи з персональним комп'ютером, роботи зі смартфоном або планшетним комп'ютером, англійської, польської, німецької, рукоділлю. Окрім того, зводять на екскурсії, в театри, музеї, органний зал, філармонію. Проведуть фотоконкурс «Університет третього віку у нашому житті».

Подати свої документи для участі у торгах підприємці можуть до 4 лютого включно.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері