DOZORRO-NEWS

Харківський медуніверситет з переплатою замовив ремонт одного з корпусів

07.02.2019 09:34

За результатами проведення відкритих торгів Харківський національний медичний університет уклав угоду з ТОВ «Будівельник» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 6,7 млн. грн. Мова йде про реконструкцію учбового комплексу – віварія ХНМУ, повідомляє «Харківський антикорупційний центр» з посиланням на ProZorro.
Пропозицію єдиного конкурента – ТОВ «Промтехбудінвест» було відхилено через відсутність банківської гарантії.

Журналісти зауважують, в наданих кошторисах підрядник суттєво завищив вартість будматеріалів. Так, плити перекриття ПБК 126-12 планують купувати 29670 грн./шт. Для порівняння в мережі Інтернет можна знайти такі плити по 14 тис. грн.. Тобто загальна різниця на цій позиції складає близько 400 тис. грн. Крім того, сітку з арматури 4 ВРІ 50*50 планують купувати по 45195 грн./т. при тому, що подібну сітку можна придбати по 25 тис. грн. з ПДВ. Швелерну сталь № 27 купують по 41450 грн./т., хоча реальна ціна з ПДВ у Харкові 24600 грн./т.

Засновниками ТОВ «Будівельник» значаться підприємці Михайло Харнам, Леонід Надточий, Олексій Чуприн. Це один з постійних підрядників медичного університету.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері