DOZORRO-NEWS

На харчування та офісну техніку для Євробачення НСТУ планує витратити майже 17 млн грн

20.03.2017 15:16

На харчування та офісну техніку для Євробачення НСТУ планує витратити майже 17 млн грн

Мовник-організатор Євробачення-2017 ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" планує провести аукціон для закупки товарів та послуг, що необхідні для організації пісенного конкурсу, ще на майже 17 млн грн. Про це стало відомо із системи публічних закупівель «ProZorro».

17-18 березня ПАТ "НСТУ" оголосило три тендери, в рамках яких очікує провести закупку комплекту пристроїв для друку, комп'ютерне обладнання та послуги щодо забезпечення харчуванням учасників конкурсу.

На пристрої для друку, що, згідно документації, закуповують для прес-центру, зони делегацій, команди із забезпечення голосування, організатори Євробачення-2017 запланували витратити 683, 25 тис грн, на комп'ютерне обладнання - 3,07 млн грн. ПАТ "НСТУ" також замовить послугу щодо виїзного ресторанного обслуговування (кейтерінгу) та інші послуги щодо забезпечення харчуванням під час організації та проведення шоу Пісенного Конкурсу Євробачення 2017 на суму майже 13 млн грн.

Оголошення аукціону у трьох тендерах очікується після 22 березня.© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку