DOZORRO-NEWS

На Львівщині планують відреставрувати дерев'яну церкву ХVІІІ століття

16.11.2018 08:08

Державний історико-архітектурний заповідник у місті Жовкві планує замовити комплексну реставрацію об'єкту Всесвітньої спадщини церкви Пресвятої Трійці. Відповідну закупівлю,очікуваною вартістю 3,95 мільйонів гривен, замовник оголосив 14 листопада, інформує видання «Варіанти».

До 25 грудня 2019 року майбутній підрядник має провести вогнезахист дерев'яних конструкцiй, розчищення і фарбування металевих поверхонь, змонтувати блискавкозахист, реставрувати і відтворити кам'яну кладку та багато іншого.

Видання нагадує, Церква Пресвятої Трійці у Жовкві – дерев'яна церква, споруджена у 1720 році, і є пам'яткою архітектури та монументального мистецтва галицької школи. У 2013 році ця церква разом з іншими дерев'яними церквами карпатського регіону, була включена у список світової спадщини ЮНЕСКО.

Провести аукціон задля визначення виконавця майбутніх робіт мають 30 листопада 2018 року.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері