DOZORRO-NEWS

Напередодні 8 березня "Укрзалізниця" замовила "фірмових" пакунків та їх перевезення на понад 600 тисяч гривень

15.03.2019 04:18

Напередодні восьмого березня  Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" прозвітувала про підписання двох угод на придбання паперових пакетів з логотипом “Укрзалізниці” та послуг з перевезення цих пакунків. Загальна вартість договорів склала 634 тисячі гривень.

Окрім кількості, пакетів – 14700 шт та послуг перевезення 21205 послуг, нічого не відомо, адже замовник не оприлюднив договори постачання або змістовну інформацію про умови контрактів, повідомляє «Zалізниця без корупції» з посиланням на сторінку закупівель в системі ProZorro.

Постачальником пакетів з логотипом “Укрзалізниці” стало ТОВ “Вікрус – Принт” з статутним капіталом всього 1 000 грн.  Фірма у минулому році вже поставляла аналогічний товар, тоді вона теж була обрана переможцем без жодної конкуренції.

Що ж до послуг з перевезення пакунків, то цю роботу має виконати ФОП Найденко Костянтин Сергійович. Займатися підприємницькою діяльністю чоловік почав лише місяць тому. То ж до кінця не зрозуміло за яким критерієм було обрано саме цього первізника.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері