DOZORRO-NEWS

Новомосковська лікарня планує закупити для своїх працівників 40 смартфонів

07.12.2017 08:26

Комунальне некомерційне підприємство "Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" оголосив про проведення допорогової конкурентної процедури закупівлі 40 нових смартфонів. Відповідне оголошення розміщене на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Мова йде про придбання 40 телефонів J 120 Galaxy J1 2016 року випуску. Прилад має бути обладнаний слотами для двох SIM-карт, 1 GB оперативної та 8 GB вбудованої пам’яті, а також 4-х ядерним процесором на 1,2 ГГц. Цікаво, що технічні вимоги до предмета закупівлі медики виклали чомусь російською мовою, явно скопіювавши їх на одному з інтернет-магазинів. 

Очікувана вартість закупівлі – 106 тисяч гривень, або ж 2650 гривень за один смартфон. У мережі Інтернет телефони даної серії можна знайти від 2999 гривень за одиницю.

Початок акціону заплановано на 12 грудня.

 

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері