DOZORRO-NEWS

Повірку лічильників у Харкові вчергове розіграли пов'язані фірми

16.04.2019 08:33

Комунальне підприємство "Харківські теплові мережі" за результатами відкритих торгів уклало угоду з ТОВ «Комерційне підприємство «ВОДА» щодо періодичної повірки квартирних засобів обліку гарячої води вартістю 1,8 млн.грн. Про це повідомляє «Харківський антикорупційний центр» з посиланням на ProZorro.

Мов йде про повірку 5522 лічильників гарячої води. Вартість повірки одноквартиного лічильника складе 338,5 грн. з ПДВ, двоквартирного – 521,4 грн.

За даними видання засновником ТОВ «Комерційне підприємство «ВОДА» є Ірина Коновалова, директором – Дмитро Яценко.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Водсервіс-Харків», яке було засноване у вересні 2014 року досить відомим у Харкові адвокатом Олександром Чаричанським. Директором є Олександр Крамар.

Обидві фірми фігурують у одному кримінальному провадженні. В ухвалі йдеться, що ТОВ «Комерційне підприємство «ВОДА» протягом 2016-2018 року ухилялося від сплати податків. У тому числі завдяки договорам з ТОВ «Водсервіс-Харків», яке було їх субпідрядником. Фактично ці торги розіграли фірми, які разом виконують роботу.

Журналісти наголошують, за даними слідства фірми розігрують торги на повірку лічильників у Харкові з 2016 року.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері