DOZORRO-NEWS

Працюючи з єдиним замовником дружина депутата-опоблоківця наторгувала на майже 3 мільйони гривень

16.05.2019 11:30

Підприємиця з міста Знам’янки Кіроворадської області Надія Могилей за 2018-19 роки отримала понад сотню безконкурентних підрядів на загальну суму 2,96 мільйонів гривень. При цьому ФОП працювала лише з одним замовником – Знам’янським психоневрологічним інтернатом, повідомляє видання «Блогери» з посиданням на модуль аналітики bi.prozorro.

Загалом за вказаний період підприємиця підписала з інтернатом 117 договорів на постачання різноманітних продуктів харчування. При цьому ціни на запропонований Надією Могилей товар не надто відрізнялись від середньоринкових, вказаних у звітах Держстату. На відкриті торги оголошені інтернатом підприємиця не подавалась ні разу.

Надія Могилей є дружиною депутата обласної ради, представника політичної партії «Опозиційний блок» Михайла Могилея. Згідно з декларацією опоблоківця за минулий рік, підприємницька діяльність принесла родині 1,41 мільйонів гривень. До свого переходу в «Опозиційний блок» Михайло Могилей виконував обов’язки керівника Знам’янської районної організації «Партії регіонів». У цей же час працював на «регіоналів» і Володимир Кадацький, який з 2011 року займає посаду керівника Знам’янського психоневрологічного інтернату.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері