DOZORRO-NEWS

Реконструкція скверу "Небесної сотні" у Львові здорожчала на 50%

17.05.2019 03:43

Львівське комунальне підприємство «Зелений Львів» уклало договір з ТОВ «Т.В.Д.» на реконструкцію скверу «Небесної сотні» за 15,59 млн грн. Тут встановлять пам’ятник-меморіал та облаштують громадський простір з вшанування пам’яті героїв «Небесної сотні», повідомляє «Центр громадського моніторингу та досліджень» з посиланням на ProZorro.

Видання зауважує, на ці роботи ЛКП «Зелений Львів» не проводило відкриті торги, а застосувало неконкурентну переговорну процедуру. Як зазначив замовник в обґрунтуванні закупівлі, фірма «Т.В.Д.» вже почала роботи, адже виграла відповідний минулорічний тендер.

Тоді реконструкція скверу коштувала 10,8 млн грн. Однак тепер компанія звернулася до замовника з проханням розірвати договір за згодою сторін. Причинами звернення були «значний рівень інфляції в державі, підвищення цін на будівельні матеріали, перегляд розміру середньої заробітної плати в будівництві». Крім того, під час оновлення скверу виявили роботи, не передбачені проектно-кошторисною документацією.

ЛКП «Зелений Львів» погодилось на розірвання угоди, але вирішило не проводити новий тендер, як того вимагає законодавство про публічні закупівлі, а замовило висновок Судового експертно-розрахункового бюро (ТОВ «Серб»). В документі було сказано, що «заміна на об’єкті існуючого генпідрядника на іншого призведе до зменшення темпів виконання будівельних робіт, зриву термінів введення в експлуатацію об’єкта будівництва та виникнення проблем технічного характеру». При цьому замовник оприлюднив намір про укладення нового договору, вже на суму 15,6 млн грн. В результаті реконструкція скверу подорожчає як мінімум на 4,7 млн грн порівняно з минулорічним договором.

Фірма «Т.В.Д.» зареєстрована 1994 року у Львові компанією ПБК «Сімейний маєток», кінцевими бенефіціарами якої є Віталій Кіндій та Лідія Білас.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері