DOZORRO-NEWS

У Дніпрі шукають дератизаторів готових попрацювати за 2 мільйони гривень

05.12.2018 10:55

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради оголосив проведення вікритих торгів для пошуку підрядника, що надасть поослуги дератизації та деларвації. Очікувана вартість майбутнього замовлення складає 2 мільйони гривень. Про це повідомляє «Дніпроград» із посиланням на ProZorro.

За згадану суму майбутній переможець торгів має провести подвійну дератизацію (знищення пацюків) на площі 5 922 357 квадратних метрів, а також шість дералвацій (знищення членистоногих) на площі 316 000 квадратних метрів. Точного місця проведення зазначених робіт в документації не вказано. Надати усі послуги підрядник має протягом 2019 року.

Подати свої тендерні пропозиції потенційні учасники мають до вечора 19 грудня. Сам же аукціон заплановано провести вже наступного дня – 20 грудня. 2018 року.  

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері