DOZORRO-NEWS

У Харкові почали підготовку до Новорічних свят

08.10.2019 07:38

Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Харківської міської ради оголосило проведення відкритих торгів для обрання надавача послуг зі святкового оформлення Майдану свободи. Очікувана вартість замовлення складає 4,2 мільйони гривень, інформує «Харківський антикорупційний центр» з посиланням на ProZorro.

Видання зауважує, минулоріч на оформлення цієї ж площі за результатами ряду проведених закупівель було витрачено близько 16 мільйонів гривень. Цього ж року до свят мають встановити центральну міську ялинку та оформити площу міста сучасними світловими декоративними формами та ілюмінацією. Святкове оформлення включає в себе монтаж та обслуговування Новорічної ялинки, фігури Діда Мороза, фігури новорічної символіки, світлової ялинки та світлової фігури “Зірка”.

Провести аукціон та визначити підрядника планують вже 4 грудня.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері