DOZORRO-NEWS

У Києві презетнували критерії для розробки тендерної документації для закупівлі ремонтних та будівельних робіт

13.06.2019 06:02

Для замовників, виконавців будівельних робіт та виробників будматеріалів у столиці відбулася презентація критеріїв для тендерних закупівель, розроблених командою експертів EU Association Lab. Як зазначив у коментарі журналістам «Голосу України» перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, відповідно до «дорожньої карти», схваленої у 2016 році, по виконанню зобов’язань, зазначених в Угоді про асоціацію з ЄС, Україна має впровадити до системи публічних закупівель не лише ціновий, але і багатокритеріальний підхід, керуючись вимогами екологічних, соціальних та інших стандартів.

У ProZorro впевнені, пропонований набір критеріїв допоможе замовнику поліпшити ефективність закупівлі, враховуючи показники якості, економічності, енергоефективності, безпеки, екологічності та доступних інновацій. Першими для запровадження були обрані критерії для розробки тендерної документації на ремонт та будівництво, зокрема, доріг – лідерів по обсягам витрат бюджетних коштів, проте результат їх виконання дуже часто викликає незадоволення користувачів.

«Наразі триває робота із створення електронного конструктора, в якому розроблені критерії будуть використовуватись у якості контенту. На цьому етапі важлива участь усіх зацікавлених сторін у процесі обговорення пропонованого сервісу, а також проведення пілотних конкурсних торгів із застосуванням рекомендованих критеріїв», – прокоментував ініціативу Максим Нефьодов.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors