DOZORRO-NEWS

У трагічновідомому дитячому таборі «Вікторія» планують відремонтувати покрівлі двох корпусів

14.05.2019 06:18

Одеський табір «Вікторія», де в пожежі 2017-го року загинуло троє дітей, планують відремонтувати. Мова йде про капітальний ремонт покрівель корпусів №2 та 3 який замовило управління капбудівництва Одеської міської ради. За умовами тендерної документації завершити роботи мають до 30 червня 2020 року. Очікувана вартість закупівлі при цьому складає 7,3 мільйонів гривень, повідомляє Громадське з посиланням на ProZorro.

Водночас директорка Департаменту освіти та науки Одеської міськради Олена Буйневич розповіла телеканалу UA:Одеса, що не знає нічого про 7 мільйонів.

Каже, на ремонт кам'яних будівель виділили 3 мільйони. Гроші підуть на протипожежну сигналізацію, дах одного з кам’яних корпусів, а також ремонтні роботи 2018 року (1,5 млн грн). «Я такого не чула. Можливо, виборчком складав за декілька років, оскільки мільйон було виділено на відновлення протипожежного водогону, це треба рахувати», — прокоментувала Буйневич.

Згідно з розпорядженням міського голови Одеси Геннадія Труханова, на базі «Вікторії» мають оздоровлювати дітей з 8 по 28 серпня.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері