DOZORRO-NEWS

«Укрзалізниця» домовилась про закупівлю блокнотів за завищеними цінами

12.02.2018 11:51

Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" за результатами переговорної процедури закупило блокнотів з зображенням свого фірмового логотипу на суму 679,8 тисяч гривеньДоговір було підписано з ФОП Мізьова К.О., яка зареєстрована в смт. Коцюбинське, Київської області, повідомляє «Zалізниця без корупції».

Предметом договору стали 5 150 блокнотів формату А5. Враховуючи загальну суму договору не важко підрахувати, що один блокнот коштує 132 грн. При цьому, наголошують журналісти, в самому договорі характеритики блокнотів не вказані.

Блокноти формату А5 з обкладинкою зі шкірзамінника на 320 сторінок (максимальна кількість сторінок) на ринку коштують 9596 грн. в роздріб. Таким чином “Укрзалізниця” переплатила понад 185 тисяч гривень за неконкурентну закупівлю.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері