DOZORRO-NEWS

«Укрзалізниця» не закуповуватиме рейкові скріплення виробництва «Корпорації КРТ»

16.10.2019 07:34

«Укрзалізниця» припинила закупівлі рейкових скріплень КПП-5 виробництва «Корпорації КРТ». За інформацією голови правління Євгена Кравцова продукція цієї компанії була неякісною та постачалася за завищеними цінами. «Оцінку іншим речам, які ми виявили, і які раніше виявляло Антикорупційне бюро, повинні дати правоохоронці», – зазначив Євген Кравцов в інтерв’ю "Бізнес Цензор".

Скріплення виробництва КРТ, що входить в орбіту братів Дубневичів, наголошують залізничники мають низку недоліків в частині пружних клем та прокладок, через які фактичний ресурс їхньої працездатності становить 50% від задекларованого виробником. Таким чином, Укрзалізниця протягом тривалого часу витрачає величезні кошти на заміну непридатних елементів скріплень та реконструкцію колій у зв’язку з деформацією рейок.

Євген Кравцов також повідомив, що упродовж наступних півтора місяці Укрзалізниця планує змінити необхідні нормативні документи і ДСТУ щодо залізничних скріплень, які колись були прописані під одного виробника. Це дасть можливість залучити до постачання цієї продукції більше коло виробників, в тому числі іноземних.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері