DOZORRO-NEWS

«Укрзалізниця» закупила «детектор брехні» у виробника-одесита

10.10.2019 07:58

Філія “Центр сервісного забезпечення” АТ “Укрзалізниці” відзвітувала про підписання договорів на придбання комп’ютерного поліграфа та крісла до нього. Загальна вартість закупівлі склала 89 тис. грн, повідомляє «Zалізниця без корупції».

Постачальником товару без проведення конкурентних торгів було обрано ФОП Дубровського О.Є. Як зауважує видання,тендерний комітет не оприлюднив ні сам договір ні дані про характеристики товару, тож не зрозуміло який саме поліграф було придбано. 

Цікаво, що 2017 році залізничники вже купували поліграф, тоді він коштував 86 тис. грн. Трохи пізніше було проведено дві закупівлі послуг з навчання фахівця-поліграфолога на 55 тис. грн. та 56 тис. грн.

Постачальник поліграфу та крісла одесит ФОП Дубровський Олексій Євгенович регулярно займається реалізацією подібної продукції в підрозділи поліції та СБУ. Він вказаний виробником поліграфу “Рубікон”. Залежно від комплектації його ціна складає від 3 до 4,5 тис.$.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері