DOZORRO-NEWS

В селі поблизу Житомира готові витратити 2,7 мільйона гривень на реконструкцію скверу

27.01.2021 10:37

Станишівська сільська рада має намір укласти з ПП “Будівельно-монтажна фірма “Майстер” угоду щодо реконструкції скверу в селі Піски, що неподалік Житомира, за 2,7 мільйона гривень. Про це з посиланням на ProZorro повідомляє видання «Житомир.Інфо».

За умовами тендерної документації, переможець відкритих торгів має провести підготовчі роботи: звалити дерева, корчувати пні, очищення ділянки від сміття; провести демонтажні та земляні роботи, улаштувати основи тротуарів, посадити дерева та кущі, поставити лавки та урни, провести кабельну лінію електроосвітлення. 

На тендер було подано п’ять пропозицій, три з них за результатами торгів виявилися дешевшими від ціни фірми-переможця. Але тендерний комітет відхилив їх через невідповідність тендерній документації.

У документації ПП “Будівельно-монтажна фірма “Майстер” тендерний комітет також знайшов невідповідності, однак надав можливість упродовж 24 годин виправити помилки: надати нову довідку із правильним зазначенням машин та копії документів, що підтверджують право власності або користування.

У разі підписання контракту закінчити всі роботи підрядник має до кінця серпня 2022-го року. 

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання