DOZORRO-NEWS

За результами проведення ЕКСО-тендрів в 2018 році було підписано 210 контрактів

11.01.2019 08:30

Протягом 2018 року через систему ProZorro вдалось провести 210 ЕСКО-тендерів, за результатам яких було підписано контрактів на суму 218 млн грн, що у 10 разів більше, ніж у 2016 році. Окрім цього, незважаючи на період новорічно-різдвяних свят, у перший тиждень 2019-го року. вже укладено 9 договорів на суму 14 мільйонів гривень у місті Києві, інформує «Урядовий портал».

За словами Голови Держенергоефективності Сергія Савчука, такий стрімкий розвиток енергосервісу відбувся завдяки удосконаленій законодавчій базі у 2017 році. «Зокрема, ЕСКО-закупівлі почали проходити саме у системі електронних публічних закупівель «ProZorro». Також дали можливість проведення одного тендера на «пул» об’єктів та збільшили максимальний строк договору від 10 до 15 років», – наголосив Савчук.

У 2018 р. запроваджено поглиблене ЕСКО-партнерство, в рамках якого частину енергоефективних заходів виконує замовник енергосервісу, а решту – ЕСКО-інвестор.

На сьогодні оголошено 17 ЕСКО-тендерів щодо об’єктів Міносвіти (КНУ ім. Т. Шевченка, Університету харчових технологій, КПІ ім. Сікорського та Національного авіаційного університету) та 11 тендерів щодо об’єктів Держстату. На черзі – ще 66 тендерів щодо об’єктів Міносвіти та ДСНС. Продовжується співпраця із МВС, Міноборони, Держрезервом та Держводагентством.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері