12 млн. грн. переплати за рейс в Антарктиду?

10.04.2017 12:44

Ми вже звертали увагу на те, що переговорна процедура закупівлі Національного антарктичого наукового центру Міністерства освіти і науки України (далі - Замовник) на більше ніж 39 млн. гривень є незаконною. Відповідні листи скеровано до правоохоронних органів.

А поки ми чекаємо відповіді від них, хочемо звернути увагу на те, що експедиція таки вирушила до антарктичної станції на іншому судні ніж було передбачено переговорною процедурою закупівлі та самим учасником ТОВ "ІНТЕРПРОМФЛОТ". 

До речі, Замовник аргументував необхідність вибору учасника переговорної закупівлі саме близьким розташуванням його суден до арктичної станції (Витяг з обгрунтування наведено нижче).

Проте, судна переможця не були використані! Тобто, Замовник визначив переможцем закупівлі посередника? Все зводиться до цього. Можливо саме тому відсутні додатки до укладеного договору на ProZorro, які б показали на що витрачається така шалена купа коштів платників податків. Цікаво перевірити ціни та первинні документи того, що було закуплено. З цим запитом ми вже звернулися до Замовника.

Але давайте повернемося до судна, яким вирушила експедиція. Виявляється, це судно компанії, яка намагалася оскаржити переговорну процедуру закупівлю та з яким Замовник відмовився проводити переговорну процедуру закупівлі. А його пропозиція, між іншим, дешевше на 12 млн. грн.!

Отже, все зводиться до того, що за таке посередництво український бюджет може переплатити значну суму коштів....

Звертаємося з проханням до правоохоронних органів терміново втрутитися в зазначену закупівлю та притягнути винних осіб до відповідальності.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку