GMDN-класифікатор медичних виробів в Публічному модулі аналітики ВІ

15.10.2019 15:00

В Етап «Медичні закупівлі» Публічного модуля аналітики ВІ інтегровано міжнародну номенклатуру медичних виробів (Global Medical Device Nomenclature — GMDN). Основний плюс доданого класифікатора - тепер легше знаходити закупівлі конкретних груп медичних виробів (наприклад, голки, бинти, шприци). Для учасників з’явилася можливість розуміння об'єму ринку, конкурентів, цін, попиту. Організатори можуть знайти учасників, зрозуміти чи важко закупити необхідну групу товару, які ціни ставити на закупівлю. 

GMDN-класифікатор медичних виробів — це міжнародний класифікатор, який використовується для чіткої ідентифікації матеріалів, інструментів, імплантів та обладнання медичного призначення. Він дозволяє лікарям та закупівельникам, учасникам та контролерам дізнатися конкретні групи товарів, які закуповуються або закуповувалися.

Запровадження GMDN-класифікатора медвиробів — це один крок до прозорості медичних закупівель, а також більш зрозумілими.

Для того, щоб переглянути класифікацію по МНН або GMDN необхідно перейти на Етап «Медичні закупівлі» Публічного модуля аналітики ВІ, знайти лист «МНН» та в кожній таблиці ви зможете бачити підпис «МНН/GMDN», де і знайдете інформацію по відповідним класифікаторам. Для того, аби бачити окремо МНН і GMDN варто використати перемикач.

Кожен медичний виріб у системі GMDN має конкретну назву. Нині у системі близько 7,5 тис. виробників з усього світу та понад 1 млн медичних виробів.

GMDN-класифікатор використовується в понад 70 країнах світу, зокрема в усіх країнах Європи та США. Номенклатура GMDN рекомендована до використання Міжнародним форумом регуляторів медичних виробів (International Medical Device Regulators Forum — IMDRF)  і фактично є єдиною платформою ідентифікації медичних виробів та міжнародного галузевого обміну інформацією.

Як правильно підписатися на тендер та слідкувати за кожним етапом проведення процедури закупівлі

Якщо ви бажаєте підписатися на тендер та отримувати важливі сповіщення на пошту, Telegram або Skype, вам необхідно перейти на сайт DOZORRO.

25.10.2019 12:00

Конкурентність на Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ

Разом з появою Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ з‘явилася можливість аналізувати конкурентність та її ключові показники. Що цікавого є для керівного органу?

17.10.2019 15:00

Останні події на Панелі керівних органів. Моніторинг ДАСУ та додаткові угоди

Ми продовжуємо знайомити вас з Панеллю керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ. Ми вже розповідали частину про лист Останні події і зараз презентуємо декілька доробок. Окрім вже наявних можливостей оцінки скарг, неуспішних лотів та розірваних договорів, стало доступним аналітика по моніторингами ДАСУ та оцінці додаткових угод. 

19.09.2019 11:00

Панель керівних органів в Публічному модулі аналітики ВІ

Раніше в Модулі цю інформацію потрібно було збирати по різних листах і для кожного замовника окремо. Це потребувало багато часу і ускладнювало аналіз. Зараз ключові показники ефективності, фактори ризику та останні важливі події керівний орган може перевірити в декілька кліків. Додаток буде корисним не тільки керівним органам, але й постачальники і замовники також знайдуть цікаве для себе. 

04.07.2019 12:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері