GMDN-класифікатор медичних виробів в Публічному модулі аналітики ВІ

15.10.2019 18:00

В Етап «Медичні закупівлі» Публічного модуля аналітики ВІ інтегровано міжнародну номенклатуру медичних виробів (Global Medical Device Nomenclature — GMDN). Основний плюс доданого класифікатора - тепер легше знаходити закупівлі конкретних груп медичних виробів (наприклад, голки, бинти, шприци). Для учасників з’явилася можливість розуміння об'єму ринку, конкурентів, цін, попиту. Організатори можуть знайти учасників, зрозуміти чи важко закупити необхідну групу товару, які ціни ставити на закупівлю. 

GMDN-класифікатор медичних виробів — це міжнародний класифікатор, який використовується для чіткої ідентифікації матеріалів, інструментів, імплантів та обладнання медичного призначення. Він дозволяє лікарям та закупівельникам, учасникам та контролерам дізнатися конкретні групи товарів, які закуповуються або закуповувалися.

Запровадження GMDN-класифікатора медвиробів — це один крок до прозорості медичних закупівель, а також більш зрозумілими.

Для того, щоб переглянути класифікацію по МНН або GMDN необхідно перейти на Етап «Медичні закупівлі» Публічного модуля аналітики ВІ, знайти лист «МНН» та в кожній таблиці ви зможете бачити підпис «МНН/GMDN», де і знайдете інформацію по відповідним класифікаторам. Для того, аби бачити окремо МНН і GMDN варто використати перемикач.

Кожен медичний виріб у системі GMDN має конкретну назву. Нині у системі близько 7,5 тис. виробників з усього світу та понад 1 млн медичних виробів.

GMDN-класифікатор використовується в понад 70 країнах світу, зокрема в усіх країнах Європи та США. Номенклатура GMDN рекомендована до використання Міжнародним форумом регуляторів медичних виробів (International Medical Device Regulators Forum — IMDRF)  і фактично є єдиною платформою ідентифікації медичних виробів та міжнародного галузевого обміну інформацією.

Чому BI Prozorro корисний для учасників?

Інструкція допоможе учаснику ознайомитися з базовими функціями Публічного модуля аналітики ВІ

05.10.2020 13:03

Навіщо замовникам BI Prozorro?

Інструкція допоможе замовнику ознайомитися з базовими функціями Публічного модуля аналітики ВІ

05.10.2020 12:48

Логотип ВІ та оптимізація роботи Публічного модуля аналітики ВІ

Нарешті Модуль ВІ отримав персональне лого та корпоративний колір. Але окрім цього ми постійно прагнемо швидкодії модуля, тому оптимізуємо роботу з інформацією. Які саме зміни відбулися - читайте в блозі

06.12.2019 13:00

YouControl та ризик-фактори з Публічного модуля аналітики BI

У систему YouControl додалися чотири ризик-фактори із BI ProZorro. Дані про юридичну особу як учасника публічних закупівель доступні для користувачів YouControl

03.12.2019 08:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання