GMDN-класифікатор медичних виробів в Публічному модулі аналітики ВІ

15.10.2019 15:00

В Етап «Медичні закупівлі» Публічного модуля аналітики ВІ інтегровано міжнародну номенклатуру медичних виробів (Global Medical Device Nomenclature — GMDN). Основний плюс доданого класифікатора - тепер легше знаходити закупівлі конкретних груп медичних виробів (наприклад, голки, бинти, шприци). Для учасників з’явилася можливість розуміння об'єму ринку, конкурентів, цін, попиту. Організатори можуть знайти учасників, зрозуміти чи важко закупити необхідну групу товару, які ціни ставити на закупівлю. 

GMDN-класифікатор медичних виробів — це міжнародний класифікатор, який використовується для чіткої ідентифікації матеріалів, інструментів, імплантів та обладнання медичного призначення. Він дозволяє лікарям та закупівельникам, учасникам та контролерам дізнатися конкретні групи товарів, які закуповуються або закуповувалися.

Запровадження GMDN-класифікатора медвиробів — це один крок до прозорості медичних закупівель, а також більш зрозумілими.

Для того, щоб переглянути класифікацію по МНН або GMDN необхідно перейти на Етап «Медичні закупівлі» Публічного модуля аналітики ВІ, знайти лист «МНН» та в кожній таблиці ви зможете бачити підпис «МНН/GMDN», де і знайдете інформацію по відповідним класифікаторам. Для того, аби бачити окремо МНН і GMDN варто використати перемикач.

Кожен медичний виріб у системі GMDN має конкретну назву. Нині у системі близько 7,5 тис. виробників з усього світу та понад 1 млн медичних виробів.

GMDN-класифікатор використовується в понад 70 країнах світу, зокрема в усіх країнах Європи та США. Номенклатура GMDN рекомендована до використання Міжнародним форумом регуляторів медичних виробів (International Medical Device Regulators Forum — IMDRF)  і фактично є єдиною платформою ідентифікації медичних виробів та міжнародного галузевого обміну інформацією.

Рамкові угоди в Публічному модулі аналітики ВІ

Перевага Рамкових Угод – кожна зі сторін отримає надійних партнерів для довгострокової співпраці. Додатковою перевагою для постачальників є можливість налагодити співпрацю з держустановами на чітко визначений період та ефективність планування участі в інших закупівлях. Застосування Рамкових Угод надає можливість замовникові забезпечити економію часу та адміністративних ресурсів, закуповуючи товари та послуги на строк до 4 років, при цьому витративши час та ресурси на укладання Рамкових Угод лише один раз

22.11.2019 12:00

Ризики учасника в Публічному модулі аналітики ВІ

Важливо знати про компанію-учасника все. Якщо він переміг у тендері - варто зазирнути виконує постачальник умови договору, або можливо перевірити власного контрагента, раптом він став банкрутом (навіть на комерційному ринку)

15.11.2019 11:30

Як правильно підписатися на тендер та слідкувати за кожним етапом проведення процедури закупівлі

Якщо ви бажаєте підписатися на тендер та отримувати важливі сповіщення на пошту, Telegram або Skype, вам необхідно перейти на сайт DOZORRO.

25.10.2019 12:00

У МІСЬКІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ МЕХАНІЗМ МОНІТОРИНГУ ЗАКУПІВЕЛЬ ЗА ДОПОМОГОЮ "ПАНЕЛІ КЕРІВНИХ ОРГАНІВ" ПУБЛІЧНОГО МОДУЛЯ АНАЛІТИКИ ВІ

В пресцентрі Житомирської міської ради представники виконавчих органів та комунальних підприємств міської ради спільно з експертом громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна» обговорили специфіку здійснення закупівель відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та їх моніторинг за допомогою порталу бізнес-аналітики «Dozorro»

17.10.2019 18:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors