Чому BI Prozorro корисний для учасників?

05.10.2020 13:03

Публічний модуль аналітики ВІ — аналітичний інструмент, створений командою DOZORRO, який містить дані про всі закупівлі, проведені через систему Prozorro з 2015 року. Інформація подається у вигляді зручних таблиць, аналітичних графіків та діаграм. Інструмент повністю інтегровано з системою Prozorro, що дозволяє аналізувати дані станом на попередню добу.

Як модуль може допомогти бізнесу?

Модуль може швидко дати відповіді на базові питання, що дозволить вам стати успішнішими в закупівлях:

  • Які ніші ринку не зайняті? 

  • Які сфери більш прибуткові?

  • Хто є основними конкурентами компанії?

  • Які у вас є проблеми й слабкі місця, що треба виправити?

За допомогою публічного модуля аналітики ви можете дослідити ринок і зрозуміти його привабливість, обсяг та можливі ризики. А після цього визначити власну тактику для участі в публічних закупівлях.

Ми виділили кілька найпопулярніших питань, які виникають у учасників , і підготували інструкції, які допоможуть вам швидко знайти на них відповіді.

1. Що допоможе оцінити попит на конкретний товар?

Бізнесу важливо орієнтуватися, у яких регіонах найчастіше купують товари його галузі, які замовники це роблять, у яких обсягах. Ця інформація допоможе вирішити, де й коли краще брати участь у публічних закупівлях, і чи затребуваний товар виробника взагалі.

Детальну інструкцію, як оцінити обсяг ринку, шукайте за посиланням

2. Як відібрати закупівлі конкретного товару?

У BI Prozorro зібрані величезні масиви інформації, і правильний пошук необхідних даних — запорука успішної аналітики. Тож якщо перше питання, яке виникає у вас — це “як тут щось знайти?”, не хвилюйтеся. Насправді це не так складно. Використання варіацій пошуку допоможе відібрати максимальну кількість релевантних даних за конкретним товаром та провести будь-яке аналітичне дослідження на їх основі.

Тонкощі пошуків інформації описані в цій інструкції

3. Як визначити ринкову ціну на товар?

Щоб перемагати в закупівлях, бізнес має пропонувати найкращу цінову пропозицію. Тож для успішної кар’єри у цій сфері варто дослідити, які ціни панують на ринку. Завдяки цьому ви зможете визначити, чи вигідно вам пропонувати свій товар державі, наскільки це буде прибутково тощо. 

Дізнатися ціни на ринку можна за допомогою кількох кроків із нашої інструкції

4. Як дізнатися більше про конкуренцію?

Конкуренція — важливий критерій оцінки ринку. Якщо ви часто програєте за ціною і через це втрачаєте можливості — проаналізуйте своїх конкурентів, щоб обрати переможну стратегію. 

Як знайти своїх основних конкурентів, читайте у поясненні
Якщо бажаєте проаналізувати конкуренцію у певній сфері, оберіть цю інструкцію

5. Як покращити свої результати?

Часто підвищити свою успішність можна завдяки аналізу своїх слабких місць. І це також можна зробити за допомогою публічного модуля BI Prozorro. Карточка учасника — саме той інструмент, який дозволить швидко і точно дослідити свій стан на ринку публічних закупівель та можливості зростання. 

Детальніше про те, як проаналізувати себе, у цій інструкції

 

У цьому матеріалі зібрані лише базові питання від учасників. Однак ми також підготували інструкції та відео пояснення і для інших ситуацій. Їх можна знайти у спільному переліку пояснень та на нашому YouTube-каналі. Окрім цього, ви можете надіслати запитання нам на пошту bi@ti-ukraine.org. А також запрошуємо долучитися до групи Аналітичні інструменти Prozorro на Facebook. Тут ми публікуємо новини про оновлення модуля і разом з його користувачами обговорюємо інструменти. Приєднуйтесь!

Навіщо замовникам BI Prozorro?

Інструкція допоможе замовнику ознайомитися з базовими функціями Публічного модуля аналітики ВІ

05.10.2020 12:48

Як розмістити інформацію про публічні закупівлі на своєму сайті?

Інформація про публічні закупівлі на сайті — це відкритість місцевої влади. Така новація має низку переваг. Ми розробили просту інструкцію, яка допоможе відобразити інформацію про публічні закупівлі за допомогою Публічного модуля аналітики ВІ лаконічно, інформативно, а головне — правильно .

19.08.2020 13:00

Аналіз виявлених порушень на Панелі керівних органів Публчного модуля анаілтики ВІ

Функціонал дозволяє керівному органу оцінити порушення, які були виявлені проведення закупівель його підпорядкованими організаціями і вчасно прореагувати на них зі свого боку

02.07.2020 20:00

Рамкові угоди в Публічному модулі аналітики ВІ

Перевага Рамкових Угод – кожна зі сторін отримає надійних партнерів для довгострокової співпраці. Додатковою перевагою для постачальників є можливість налагодити співпрацю з держустановами на чітко визначений період та ефективність планування участі в інших закупівлях. Застосування Рамкових Угод надає можливість замовникові забезпечити економію часу та адміністративних ресурсів, закуповуючи товари та послуги на строк до 4 років, при цьому витративши час та ресурси на укладання Рамкових Угод лише один раз

22.11.2019 14:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання