"Національні" ковбасні допороги

29.05.2017 15:12

Проглядаючи закупівлі в ProZorro, ми натрапили на допорогову закупівлю молочних продуктів Державного підприємства "Готельний комплекс "Національний" Управління справами Апарату Верховної Ради України" (Далі - Замовник). Очікувана вартість закупівлі становила 400 тис. грн. Нам стало цікаво: як так може бути, що на 400 тис. грн. даний Замовник проводить допорогові закупівлі, а не відкриті торги?

Ми вирішили проглянути закупівлі Замовника за 2017 рік і наштовхнулися на ще ряд закупівель, які проведені як “допороги” (Нижче наведена інформація про допорогові закупівлі Замовника)

Крім того, було виявлено, що Замовник розділяє предмет закупівлі на менші суми, що нагадує уникнення проведення процедури за Законом. (Інформація наведена нижче)

Також, було виявлено, що Замовник не провів жодних відкритих торгів, річний план та додаток до нього не оприлюднений в системі Prozorro. З огляду на все вищезазначене, ми припустили, що Замовник не вважає себе Замовником та вирішили підготувати до нього листа.

Проте, отримавши Лист від Замовника, ми здивувалися, адже, нам було повідомлено, що закупівлі проводяться відповідно до вимог законодавства.

Отже, все натякає на уникнення проведення процедур закупівель. До відповідних контролюючих органів буде підготовлено відповідні листи.

Як скасування Prozorro покращить сферу публічних закупівель

Прогноз наслідків відмови від електронної системи закупівель від аналітиків DOZORRO.

01.04.2021 10:00

Як хочуть вдосконалити ProZorro: 10 змін

У ніч ухвалення бюджету депутати відхилили закон про вдосконалення державних закупівель. Експерти миттю підготували новий проект. Про що там ідеться?

22.01.2019 10:56

Новий поворот в гібридній кримінальній справі

З моменту коли команда DoZorro заявила про незаконність процедури закупівлі автомобілів Mitsubishi Outlander для поліції та сумнівність договору, пройшло більше восьми місяців. Дехто говорив, що про цю закупівлю вже варто забути і не зупинятися на ній, адже, частину грошей повернуто до бюджету. Проте, ми продовжуємо вимагати об’єктивного розслідування в цій справі та пояснень керівництва Державної аудиторської служби України щодо кардинальної зміни позиції про недійсність укладеного договору на закупівлю даних автомобілів.

04.09.2017 13:17

Еквівалент? Не можна!

Замовник прямо порушив норму Закону та допустив порушення мети Закону та його принципів, серед яких недискримінація учасників.

12.07.2017 20:32

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання