Новий функціонал на DOZORRO виходить у відкрите бета-тестування

29.05.2018 16:43

Новий функціонал DOZORRO - Профіль виходить у відкрите бета-тестування.

Що це таке? Ми зводимо профіль учасника і замовника на одній сторінці. Саме у цьому профілі ви зможете побачити загальну “велику картинку” свого потенційного контрагента чи об’єкту моніторингу. 

Як це буде працювати? Набір різноманітних метрик з конструктором, який ви налаштовуєте “під себе”. Для вас будуть доступні параметри: найактивніші постачальники, скарги, додаткові угоди та багато іншого.

Ми будемо вам дуже вдячні за пропозиції: Що би ви хотіли ще бачити у профілі? Що змінити, які метрики чи таблиці додати?

Просимо подавати пропозиції через нову форму зворотнього зв’язку на порталі. Сторінка, з якої ви подаєте відгук, фіксується автоматично і вам не треба її вносити вручну. Будемо вдячні за повідомлення про помилки й ваші поради по покращенню. В наших планах протягом найближчих місяців додати до профілю ризик-індикатори, зв’язки з реєстром електронних декларацій, чорним списком АМКУ.

Також, ми готуємо функціонал порівняння замовників/учасників. Ви зможете обрати різні інституції та порівняти їхні показники між собою. Такий собі hotline для закупівель. Та чи не найголовніше - ми готуємо до запуску Індекс DOZORRO! Такий собі рейтинг, але не зовсім. 

Деталі повідомимо згодом.Профіль замовника та учасника на порталі DOZORRO

Профіль - це відображення закупівельної історії замовника та відображення активності учасника.

16.05.2019 14:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері