Публічний модуль аналітики BI ProZorro: Історія розвитку

28.01.2019 16:28

Команда Transparency International постійно розвиває Публічний модуль аналітики ВІ ProZorro (https://bi.prozorro.org) на основі технології Qlik Sense, що дозволяє користувачам швидко отримувати інформацію про публічні закупівлі в Україні. Аби ви мали повну інформацію про оновлення модулю, ми публікуємо історію розвитку "Публічного модулю аналітики ВІ ProZorro". Усі версії інструменту, починаючи з січня 2018-го року, описані в хронологічному порядку. 

Всі доступні показники в моделі даних можна знайти, натиснувши на іконку “Selections tool” у верхньому правому куті екрана в bi.prozorro.org:

Всі новини про оновлення в Публічному модулі аналітики BI ProZorro ви можете дізнатись в нашій Facebook-групі “Аналітичні інструменти ProZorro” або з щомісячної розсилки на e-mail.

Будь-які запитання ви можете надсилати у наші групи або на пошту pavliuk@ti-ukraine.org.


Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.2.3

Публікація: 23.10.2020

Зміни в моделі даних bi.prozorro.org і візуалізації:

 • У додатку "Панель керівних органів" додано вкладку "Успішність"
 • Додано новий тип методу закупівлі "Запит цінових пропозицій"
 • Змінена логіка розрахунку показника Дата для переговорних процедур


Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.2.2

Публікація: 17.08.2020

Впроваджений пакет змін в моделі даних:

 • Додано інформацію про зафіксовану "аномально низьку ціну". Всі показники стосовно цього випадку можна відібрати, якщо ввести "АНЦ" в списку показників.
 • Змінено обрахунок показників "Термінальна дата лота" і "Рік термінальної дати лота". Відтепер вони означають "Дата, коли лот востаннє змінював статус (дата створення, відміни, неуспішності, завершення - в залежності від поточного статусу)" і "Рік, коли лот востаннє змінював статус" відповідно.Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.2.1

Публікація: 11.06.2020

Впроваджений пакет змін в моделі даних bi.prozorro.org у зв'язку з із змінами в Законі "Про публічні закупівлі" від 19 квітня 2020:

 • В модель даних Публічного модуля аналітики BI Prozorro додано інформацію про закупівлі за "спрощеною процедурою". Відтепер, показник "Тип методу закупівлі" може приймати значення "Спрощена процедура закупівлі". 
 • В модель даних Публічного модуля аналітики BI Prozorro додано інформацію про "скарги на умови закупівлі". Відтепер, показник "Рівень скарги" може приймати значення "Скарга на умови закупівлі".
 • В модель даних Публічного модуля аналітики BI Prozorro додано інформацію про закупівлі, організовані "центральними закупівельними організаціями". Відтепер, показник "Тип організатора" може приймати значення "Центральна закупівельна організація".
 • В модель даних Публічного модуля аналітики BI Prozorro додано інформацію про джерело фінансування публічних закупівель. Створено показник "Джерело фінансування".
 • В модель даних Публічного модуля аналітики BI Prozorro додано інформацію про нові причини проведення переговорної процедури. Показник "Причини проведення переговорної процедури" відтепер може приймати декілька нових значень.
 • В модель даних Публічного модуля аналітики BI Prozorro додано інформацію про надання замовником 24 години учаснику на виправлення невідповідностей в його пропозиції. Створено ряд нових змінних, наприклад "Чи надійшла учаснику вимога про усунення невідповідностей в пропозиції (24 години)", в назві яких фігурує знак  "(24 години)".


Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.2.0

Публікація: 14.05.2020

Зміни в моделі даних bi.prozorro.org і візуалізації:

У додатку "2. Етап закупівель (2019-2020)" оновлена сторінка "Показники":

1) Доданий швидкий перехід на інші додатки публічного модуля аналітики

2) Доступна деталізація по основним показникам сторінка "Показники" як по географії Організаторів так і по іншим розрізам (Організатор, Другорядний орган, Головний орган, CPV, Тип учасника, Тип Організатора, Діапазони сум)

3) Покращена візуалізація на мобільних пристроях 

У додатку "2. Етап закупівель (2019-2020)" оновлена сторінка "Тендери/Лоти":

Доданий швидкий перехід на інструкцію по створенню закладок із необхідними відборами і по секретах пошуку

Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.1.15

Публікація: 04.02.2020

Зміни в моделі даних bi.prozorro.org і візуалізації:

Зміни у таблиці "Договори" на карточці Учасника (Договори):

1) Додано поля "Поточна сума договору", "Зростання суми договору", "Договір", "Дата публікації договору"

2) Видалено поле "Початкова сума договору"


Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.1.14

Публікація: 03.01.2020

Зміни в моделі даних bi.prozorro.org і візуалізації:

Оскільки частина додатків відображає дані лише за поточний і попередній рік були:

1) змінені назви цих додатків 

2) назви листів у цих додатках

3) період, який відображається у цих додатках


Зміни стосувались наступних додатків:

12. Етап закупівель (2018-2019)-Purchasing stage(2018-2019) змінено на 12. Етап закупівель (2019-2020)-Purchasing stage(2019-2020)

11. Етап планування (оголошення із 2018)-Planning stage(announcement from 2018) змінено на 11. Етап планування (оголошення із 2019)-Planning stage(announcement from 2019)

11.1 Некоректні пункти плану (опубліковані із 2018) змінено на 11.1 Некоректні пункти плану (опубліковані із 2019)


Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.1.13

Публікація: 27.12.2019

Зміни в моделі даних bi.prozorro.org:

 • Додані показники, щодо призначення перевірки Державною аудиторською службою "Є призначена перевірка" і "Дата публікації призначення перевірки"
 • Додані показники, щодо оскаржень рішень Державної аудиторської служби "Є оскарження висновку моніторингу" і "Дата публікації оскарження висновку моніторингу"


Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.1.12

Публікація: 06.12.2019

Зміни в інтерфейсі bi.prozorro.org:

 • Додані елементи чек-бокс на листі Учасники, Організатори, Тендери/лоти. Завдяки ним, можна додавати додаткові колонки у таблиці, на зазначених раніше сторінках
 • Змінено лого і кольорова гама назв Листів у всіх Додатках модулю аналітики
 • Видалена або перейменована частина колонок із листа Організатори


Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.1.11

Публікація: 21.11.2019

Зміни в інтерфейсі bi.prozorro.org:

 • Додані кодифікатори додатків в Публічному модулі аналітики ВІ ProZorro. Відтепер він складається із наступних додатків: "11. Етап планування (оголошення із 2018)", "11.1. Некоректні пункти плану (опубліковані із 2018)", "12. Етап закупівель (2018-2019)", "12.1. Етап закупівель (всі роки)", "20. Панель керівних органів", "30. Медичні закупівлі", "40. Етап закупівель - ESCO";
 • В додатках "12. Етап закупівель (2018-2019)", "12.1. Етап закупівель (всі роки)", на листі "Тендери/Лоти", в головну таблицю справа додані дві колонки: "Номер рамкової угоди" даного лота/тендера і "...", що відповідає за посилання на відповідну рамкову угоду;

Зміни в моделі даних bi.prozorro.org:

 • В показнику "Тип методу закупівлі" з'явилось нове можливе значення: "Закупівля за рамковою угодою"


Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.1.10

Публікація: 14.11.2019

Зміни в інтерфейсі bi.prozorro.org:

 • В додаток "2. Етап закупівель (2018-2019)" були додані показники Ризик учасника: Часті дискваліфікації, Ризик учасника: Часті поразки, Ризик учасника: Часті невиконання зобов'язань, Ризик учасника: Велика кількість підрозділів CPV
 • В додаток "2. Етап закупівель (2018-2019)" у таблицю на сторінку "Учасники" додано Статус юридичної особи, Ризик учасника: Часті дискваліфікації, Ризик учасника: Часті поразки, Ризик учасника: Часті невиконання зобов'язань, Ризик учасника: Велика кількість підрозділів CPV, Сума податкового боргу (на початок місяця)
 • В додаток "2. Етап закупівель (2018-2019)"  на сторінках "Карточка учасника (пропозиції)" і "Карточка учасника (договори)" додана можливість переходу на додаток "2. Етап закупівель (всі роки)"


Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.1.9

Публікація: 30.05.2019 - 08.10.2019

Зміни в інтерфейсі bi.prozorro.org:

 • Створено додаток "Панель керівних органів", що складається із листів: "Загальний огляд", "Останні події", "Лоти";
 • На головні таблиці листа "Загальний огляд" додатку "Понель керівних органів" створені 4 основних показники: "%ЛотівІзРизикомDoZorro" (відсоток лотів, відносно яких були зафіксовані ризики DOZORRO, від загальної кількості лотів), "Середня к-сть учасників" (Середня кількість учасників в тих лотах, в яких СтатусЛота рівен "complete" та "unsuccesful", а також в тих лотах, в яких СтатусЛота рівен "active" та "cancelled" та кількість учасників була більше нуля (лоти відбулись), "% Неуспішних лотів" (Відсоток кількості неуспішних лотів від загальної кількості лотів), "Лотів із порушеннями" (кількість лотів, щодо яких була задоволена скарга) 
 • На листі "Загальний огляд" додатку "Панель керівних органів" додана можливість занурюватись у секцію "Ризикованість" за допомогою кнопки згори таблиці;
 • На листі "Загальний огляд" додатку "Панель керівних органів" додана можливість занурюватись у секцію "Конкурентність" за допомогою кнопки згори таблиці; 
 • Додано можливість переходу з секції "Профіль замовника" сайту dozorro.org на відповідний запис на листі "Картка учасника" додатку "Етап закупівель (поточний)";


Зміни в моделі даних bi.prozorro.org:

 • Додано наступні поля у зв'язку з появою поля "Індекс автомобільних доріг" на Прозорро: "Індекс дороги лота" (якщо в лоті була 1 дорога, то зазначається її індекс; якщо в лоті було >1 дороги, то зазначаються індекси всіх доріг через знак "|"), "Назва дороги лота" (якщо в лоті була 1 дорога, то зазначається її назва; якщо в лоті було >1 дороги, то зазначаються індекси всіх доріг через знак "|");


Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.1.8

Публікація: 06.02.2019 - 29.05.2019

Зміни в інтерфейсі bi.prozorro.org:

 • Додаток "Етап закупівель (2018-2019)", лист "Відбори": додано перемикачі із змінними "Подія оплати", "Тип оплати", "Період оплати (днів)";
 • Додаток "Етап закупівель (2018-2019)", лист "Учасники": в таблиці додано посилання на профіль учасника на сайті YouControl.com.ua;
 • Додаток "Етап закупівель (2018-2019)", листи "Учасники", "Аналіз", "Визначення переможця": відкореговано змінну на спільному для всіх листів об'єкті "7-30-60-90-180-365", тепер на всіх листах цей об'єкт відображає змінну "Днів";

Зміни в моделі даних bi.prozorro.org:

 • Додана змінна "Тип учасника", що може приймати значення: "Мікропідприємництво", "Мале підприємництво", "Середнє підприємництво", "Велике підприємництво";
 • Додані змінні, що відносяться до умов оплати процедур публічних закупівель: "ID умови оплати", "Опис події оплати", "Період оплати (днів)", "Подія оплати", "Розмір оплати %", "Тип днів оплати", "Тип оплати";  


Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.1.7

Публікація: 30.01.2019 - 05.02.2019

В лютому 2019 задля оптимізації роботи "Публічного модуля аналітики BI ProZorro" були проведені значні зміни:

1. Додаток "Етап закупівель" був розділений на дві частини: "Етап закупівель (2018-2019)" та "Етап закупівель (всі роки)";

2. Були проведені корегування наявних листів в обидвох додатках:

- "Етап закупівель (2018-2019)" відтепер складається з наступних листів (18): "Показники", "Тендери/Лоти", "Учасники", "Карточка учасника (пропозиції)", "Карточка учасника (договори)", "Організатори", "Карточка організатора", "Аналіз вимог і скарг", "Типи тендерів", "Аналіз", "Конкуренція в успішно завершених тендерах", "Оголошення торгів", "Визначення переможця", "Неконкурентні тендери", "Географія (Організатори)", "Географія (Учасники)", "GPA аналіз", "Відбори".  

- "Етап закупівель (всі роки)" відтепер складається з наступних листів (13): "Показники", "Лоти", "Учасники", "Карточка учасника (договори)", "Організатори", "Карточка організатора", "Аналіз вимог і скарг", "Типи тендерів", "Аналіз", "Конкуренція в успішно завершених", "Неконкурентні тендери", "Географія (Організатори)", "Географія (Учасники)", "GPA аналіз". 

В додатку "Етап закупівель (всі роки)" були проведені наступні зміни в порівнянні з минулою версією:

 • Лист "Показники": до випадаючого списку додана опція "Етап закупівель (поточний)";
 • Лист "Учасники": зникла можливість обирати за N останніх днів; видалений перехід на профіль учасника в OpenDataBot; видалено поля "е-мейл учасника", "телефон учасника", "представник учасника", "сума виграних пропозицій", "сума дискваліфікованих пропозицій"; замінено "К-сіть переможних пропозицій" на "К-сть договорів"; 
 • Лист "Організатори": видалено "Дата публікації тендера", "Середня кількість днів", "К-сть завершених днів", "К-сть відкритих тендерів", "Сума завершених тендерів"; замінено "К-сть завершених тендерів" на "К-сть договорів";
 • Лист "Типи тендерів": зникла можливість обирати за N останніх днів (на місці даного функціоналу вставлено можливість обирати "Роки); видалено перемикач між датою останньої процедури і датою останнього статусу; у діаграмі "Розподіл" замінено "Сума переможних пропозицій" на "Поточна сума договору" та "Кількість переможців" на "К-сть постачальників";
 • Лист "Карточка учасника (договори)": видалено таблицю "Договори"; замінено "% переможних лотів" на "% лотів із договором";
 • Лист "Карточка організатора": видалено показник "Середня к-сть днів";
 • Лист "Аналіз": зникла можливість обирати за N останніх днів; видалено "Дата публікації тендера";
 • Лист "Конкуренція в успішно завершених": видалено бульбашкову діаграму, на її місце впроваджена діаграма по учасниках;
 • Лист "Неконкурентні тендери", "Географія (організатори)", "Географія (учасники)", "GPA (аналіз)": зникла можливість обирати за N останніх днів;  
 • Лист "GPA (аналіз)": із випадаючого списку показників видалено "Пропозиція переможця (тільки переможець)";
 • Лист "Аналіз вимог і скарг": замість показника "Днів оголошено" відображається "Рік оголошення";
 • Лист "Лоти": додано "Постачальник" в таблицю; видалено перемикач Лоти/Тендери, фільтри "Дата публікації тендера" і "Учасник", забрана частина, що відповідає за "Суму переможних пропозицій" із тексту над таблицею; 


Зміни в моделі даних bi.prozorro.org:

- видалено всі показники, пов'язані із неціновими критеріями, та "ID and description of lot", "TenderDescription", "Lot description_en", "Duration of tender";

- створено змінну "Є нецінові критерії";

- видалено змінні: "Ідентифікатор та опис лота", "Дія учасника", "Рішення замовника", "rejectReasonTender", "Опис причини відхилення скарги", "Причина відхилення скарги", "Причина відхилення скарги тендера", "Опис скарги", "Рішення органу оскарження", "телефон оскаржувача", "email оскаржувача", "адреса оскаржувача", "ім'я оскаржувача";


Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.1.6

Публікація: 01.01.2019 - 29.01.2019

Зміни в інтерфейсі bi.prozorro.org:

 • Лист "Карточка Учасника": Додано поле "Сума податкового боргу (на початку місяця)" в ліву верхню таблицю;

Зміни в моделі даних bi.prozorro.org: 

 • Додано змінну “Сума податкового боргу (на початок місяця)”;

Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.1.5

Публікація: грудень 2018

Зміни в інтерфейсі bi.prozorro.org:

 • Лист “Карточка Учасника”: додано можливість переходу на профіль учасника на ресурсках “DozoRRo”, youcontrol.com.ua, Opendatabot та Clarity Project;  

Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.1.4

Публікація: вересень 2018

Зміни в інтерфейсі bi.prozorro.org:

 • Проведена зміна порядку листів в “Етапі закупівель” у відповідності з середньою відвідуваністю задля зручності користування;
 • Додано перехід на Facebook-групу “Аналітичні інструменти ProZorro”, на YouTube-канал “Аналітичні інструменти ProZorro” і ресурс dozorro.org відповідними іконками у верхній частині модулю; 

Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.1.3

Публікація: серпень 2018

Зміни в інтерфейсі bi.prozorro.org:

 • Видалено застарілий лист "Карточка Учасника";
 • Створено лист "Карточка Учасника (пропозиції)";
 • Створено лист "Карточка Учасника (договори)";
 • Лист Карточка Учасника: додано поля “В чорному списку АМКУ” та “Дата реєстрації юридичної особи”;

Зміни в моделі даних bi.prozorro.org:

 • Додано змінну “Ціна за одиницю”;

 • Додану змінну “Дата реєстрації юридичної особи”;

 • Додано змінну “В чорному списку АМКУ”;

Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.1.2

Публікація: квітень 2018

Зміни в моделі даних bi.prozorro.org:

 • Додана змінна “Джерело фінансування”;  

Публічний модуль аналітики BI ProZorro v.1.1

Публікація: березень 2018

Зміни в інтерфейсі bi.prozorro.org:

 • Створено модуль “Етап планування”;

 • Спрощено можливість швидкого переходу з “Етапу планування” на “Етап закупівель” завдяки кнопці “Перейти до”;

 • Додано можливість завантажувати дані з будь-якого об’єкта bi.prozorro.org на свій комп’ютер в форматах xlsx, csv, pdf;

 • Зроблено перемикач між тендерами і лотами на листі “Тендери/Лоти”;

 • Додано можливість “перетягувати” колонки в модулі. Навчальне відео щодо нового функціоналу за наступним посиланням;

 • На листі “Оголошення торгів” відтепер відображаються лише закупівлі до етапу завершення прийому пропозицій; 

© Transparency International, some rights reserved

Як зробити "грудневі жнива" 2018 останніми

Підсумки дискусії експертів з ДП “Прозорро”, Трансперенсі Інтернешнл Україна та учасників DOZORRO спільноти обговорили

28.12.2018 09:08

Звіт DOZORRO: Медичні закупівлі в ProZorro

У медичних закупівлях на місцевому рівні — значна частина тендерів на суму від 195 до 200 тисяч гривень.

14.11.2018 10:40

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors