Створення "псевдо ієрархій"

01.12.2017 23:28

Модуль аналітики Прозорро не покриває всі можливі класифікації організаторів/учасників торгів. Через це, деколи виникає необхідність у власній ієрархії організаторів/учасників для проведення аналізу як на одноразовій так і на багаторазовій основі.

Дана інструкція призначена для того, щоб частково допомогти користувачам модулю аналітики задовільнити дану потребу через створення “псевдо ієрархій”

Створення “псевдо ієрархій” на прикладі закладів освіти

1. Виберіть Замовників, яких би ви хотіли класифікувати. Присвойте кожному замовнику відповідну мітку

2. Зайдіть в модуль аналітики і відберіть скопіюйте коди ЄДРПОУ конкретного типу/класу замовників. В даному випадку “Ліцей/коледж”

3. Вставте ці значення у поле “Код Організатора” і натисніть Ентер. Так будуть відібрані всі обрані вами замовники


4. Створіть закладку із обраними Замовниками. Вибрати в ній можливість накладати відібраних Замовників поверх існуючих вибірок

5. Повторити це для всіх наступних типів/класів

  1. Тепер у Вас є псевдо ієрархія. Ви можете переглядати інформацію по кожному типу Замовнику в два кліки, вибравши відповідну закладку. У відборах будуть змінюватись лише замовники, всі решту полів залишатимуться не змінними.

Приклад

Потрібно переглянути в конструкторі кілька показників по кожній групу Замовників за 3 квартал 2017 року.

Для цього потрібно:

  1. Відібрати необхідні показники і 3 квартал 2017 року

  1. Накласти поверх відбору конкретну групу Замовників.


3. Вибрати наступну групу Замовників

Перенесення готових об'єктів

"Виконавча дисципліна етапу договорів (Організатор)", "Організатор (документи)", "Порушення термінів укладання договору", "Тендери без документації", "Результати торгів (переможець)"

01.12.2017 11:55

Як змінити мову інтерфейсу

Для зміни мови інтерфейсу потрібно зайти у початкове вікно і клікнути на Favorites & Profile. 

09.11.2017 01:12

Як покращити оборонні закупівлі. Версія Transparency International Україна

В травні 2017 року командою Transparency International Україна був підготовлений звіт по закупівелях у сфері оборони. В результаті його обговорення із експертами вдалось виробити ряд рекомендацій, які були надіслані в Міністерство оборони України. Дані рекомендації мають на меті покращення закупівельного процесу та збільшення економії бюджетних коштів і передбачають реалізацію комплексу заходів, зокрема: 

07.06.2017 15:06

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері