DOZORRO_СПІЛЬНОТА

Дніпровські комунальники готові витратити понад 3 мільйони гривень на інформаційні табло громадського транспорту

08.02.2019 09:22

Комунальне підприємство "Дніпровський електротранспорт" Дніпровської міської ради оголосило відкриті торги для закупівлі інформаційного обладнання - 480 показників маршрутів, що будуть використані після для капітального ремонту тролейбусів і трамваїв. При цьому очікувана вартість замовлення склала 3,07 мільйонів гривень, повідомляє «Depo.Дніпро» з посиланням на ProZorro.

Закуплені електронні пристрої будуть поміщені в антивандальний корпус, забезпечені світлодіодним матричним екраном і призначені для повідомлення пасажирам номера маршруту, шляху дотримання маршруту  транспортним засобом. Обов’язкова функція – керування яскравістю. Покажчики мають відображати додаткову технічну інформацію. Інформаційний маршрутовказувач буде викготовлений в двох варіантах виконання головний/задній і бортовий (розташований з боку входу в салон транспортного засобу).

Подати свої пропозиції потенційні учасники закупівлі можуть до 20 лютого включно.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері