DOZORRO-NEWS

Гуменецька сільрада планує витратити понад 400 тисяч на подарунки для населення

02.04.2018 09:55

Гуменецька сільська рада, що в Кам'янець-Подільському районі Хмельницької області, провела відриті торги на придбання 3083 рушників та 2695 скатертин. Відповідні дані розміщені в системі «Prozorro», інформує видання «Є».

При очікуваній вартості в 550 тисяч гривень під час проведення аукціону учасники суттєво скинули ціну. Економічно найвигіднішу – 417,5 тисяч гривень, запропонував  ФОП Тамбулатов Олександр Володимирович, пропозиція якого наразі проходить перевірку тендерним комітетом. Крім того участь у торгах взяли столичні ТОВ «ТКС Пром» та «ТК-Домашній Текстиль», а також киянин Іван Нікітін.

Видання поцікавилось призначенням скатертин та рушників, що планують закупити за бюджетний кошт. Виявилось, що це подарунки.

«У нас об'єднана територіальна громада, до складу якої входить 21 село. І ми даружмо людям подарунки на день села», - прокоментувала закупівлю голова тендерного комітету Олена Міщенко.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері