DOZORRO-NEWS

Італійці за 98 мільйонів займуться поділом «Нафтогаз України»

13.11.2017 16:40

Інвестиційна компанія Rothschild S.p.A. (Італія) яка входить в структуру міжнародної фінансово-холдингової компанії Rothschild & Co підписала з Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» угоду щодо надання інвестиційно-банківських послуг для відділення діяльності з транспортування природного газу (анбандлінг) і залучення кваліфікованого партнера до управління газотранспортною системою України. Вартість послуг, повідомляє «УНІАН» складає 98 мільйонів гривень.

Відповідно до тендерної документації передбачається, що за час дії договору відбудеться передача під окрему юрисдикцію діяльності «Нафтогазу» з транспортування, зберігання і видобутку природного газу. Журналісти наголошують поділ «Нафтогазу» є однією з ключових реформ енергосектору України. Модель цього процесу обговорювалась ще з 2014 року.

Загалом послуги мають бути надані в період до 31 грудня 2020 року.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері