DOZORRO-NEWS

«Львівводоканал» замовив створення геоінформаційної системи інженерних мереж

27.10.2020 08:42

 За результатами відкритих торгів Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» замовило створення геоінформаційної системи інженерних мереж за 14,7 мільйонів гривень. Розробником буде державне підприємство «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства», повідомляє видання «Наші гроші. Львів».

Геоінформаційна система буде єдиною та повною схемою мереж водопостачання, водовідведення та електричних мереж «Львівводоканалу». Вона міститиме дані про колодязі, насосні станції, водопровідні та каналізаційні труби, колектори, каналізаційні насосні станції та систему очистки стічних вод. Тут також буде інформація про повітряні та кабельні лінії електропередач, електричні підстанції та клієнтів «Львівводоканалу».

Завдяки цій системі комунальне підприємство інвентаризує та оновить стан і розташування інженерної інфраструктури. Воно зможе управляти насосними станціями, контролювати тиск та витрати води. «Львівводоканал» також обіцяє мінімізувати кількість відключень для споживачів у випадку аварій. Програма допоможе проводити гідравлічну оцінку під час підключення до мереж нових споживачів або устаткування. А також створювати стратегії та плани, наприклад оцінку втрати води та плани дефіциту води.

Відповідно до техзавдання система інженерних мереж має бути готова до кінця 2022 року.

Єдиним конкурентом переможця на торгах з розробки системи інженерних мереж було ТОВ «Інтерпроект GMBH». Під час аукціону учасники не змінювали своїх перших цінових пропозицій.

Підприємство «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» зареєстроване 1998 року та підпорядковане Міністерству регіонального розвитку України. Інститут очолює Валерій Кравченко.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors