DOZORRO-NEWS

Люботинська міськрада без торгів віддала дороговартісне замовлення фірмі з «чорного списку» АМКУ

13.06.2019 06:03

Водопровідно-каналізаційне комунальне управління Люботинської міськради уклало угоду з ТОВ «Компанія з водообезпечення «Бурвод» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 1,6 млн. грн. Мова йде про капітальний ремонт артезіанської свердловини № 376 на водозаборі біля 4-го ставка в м. Люботин Харківської області, повідомляють “БЛОГЕРИ” з посиланням на систему публічних закупівель ProZorro.

Угоду уклали без проведення аукціону за допороговою процедурою, при цьому додатки з кошторисом у систему ProZorro замовник не завантажував.

Видання зауважує, АМКУ визнав “Бурвод” винним у змові під час проведення відкритих торгів і включив фірму до «чорного списку». Тепер підприємство три роки не має права брати участь у відкритих торгах. Цікаво, що приватників зловили на змові під час торгів на будівництво нової свердловини саме у Люботині.

Засновником ТОВ «Компанія з водообезпечення «Бурвод» є Тимур Супрун.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері