DOZORRO-NEWS

Міграційна служба готова заплатити мільйон за видворення за межі країни 116 мігрантів

13.06.2018 09:49

Державна міграційна служба України оголосила про ведення відкритих торгів щодо надання послуг з організації примусового видворення за межі країни незаконних мігрантів. За 116 осіб служба готова викласти до одного мільйона гривень. Відповідна інформація розміщена на порталі публічних закупівель ProZorro.

Згідно техзавданян найбільше осіб біде повернено на територію Грузії – 20, Вірменії – 15 та Азейбарджану – 14. Ще по 10 осіб поїдуть до В’єтнаму, Узбекистану та Бангладеш.

Для надання послуг майбутній підряник має забезпечити переліт незаконного мігранта до країни видворення пасажирським авіаційним транспортом за розкладом. Для цього учасник згідно заявки замовника, яка буде сформована відповідно до рішення суду про видворення незаконного мігранта, повинен забезпечити бронювання авіаквитка(ів) до відповідного місця призначення. Переліт незаконного мігранта до країни видворення здійснюватиметься в «економ класі».

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері