DOZORRO-NEWS

У Львівській області освітяни відмінили торги після знайденого громадськими експертами порушень

15.02.2019 08:27

Відділ освіти Жидачівської районної державної адмінстрації скасував торги на закупівлю м’яса для шкіл та садочків району, очікувана вартість якої становила 482 тис. грн. Це сталося на наступний день після того, як «Центр громадського моніторингу і досліджень» надіслав звернення замовникові, інформує офіційний сайт організації.

Свого часу громадські експерти виявили, що учасники закупівлі ФГ «Василь Місяйло» та підприємниця Галина Кирик не подали всіх документів, яких вимагав замовник. Наприклад, ФГ «Василь Місяйло» не подав жодних довідок для підтвердження своєї кваліфікації згідно з ЗУ «Про публічні закупівлі». Він також надав не всі сторінки медичних книжок працівників. А підприємниця Галина Кирик завантажила довідку про реєстрацію потужностей, видану іншій фірмі.

Відтак «Центр громадського моніторингу і досліджень» написав звернення відділу освіти який вже наступного дня відмінив торги.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері