DOZORRO-NEWS

Нацполіція закупить спецавтомобілів майже на 50 мільйонів у фірми із сумнівним тендерним минулим

12.10.2017 13:09

За результатами відкритих торгів Національна поліція України уклала з ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» дві угоди про постачання спецавтомобілів на загальну суму 49,72 млн грн. Про це повідомляється в системі «ProZorro», інформують «Наші гроші».

Відповідно до умов договорів  фірма має поставити правоохоронцям 17 транспортних засобів спеціалізованого призначення для перевезення 3-х осіб, взятих під варту (на базі автомобіля Fiat Doblo Maksi XL) на загальну суму 14,44 млн грн. по 849 тис грн. кожен, а також 28 транспортних засобів спеціалізованого призначення для перевезення 9-ти осіб, взятих під варту (на базі автомобіля Ford Transit LWB Van Jambo) на загальну суму 35,28 млн грн. по 1,26 млн грн. кожен.

Конкурентрами ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» на торгах були ТОВ «Валідус спецавто» Андрія Нагорного та «Трестбуд-1», засновником якого є ТОВ «Техмастер» Станіслава Гапка.

Засновниками «Спец-Ком-Сервісу» з Вишневого є директор Сергій Калюш і Михайло Городових. Усього з 2011 року він виграв тендерів на 314,09 млн грн.

Журналісти зауважують - минулоріч прокуратура відкрила провадження проти посадовців Нацгвардії, котрі нібито сприяли перемогам «Спец-Ком-Сервісу» на торгах щодо закупівлі автомобільної техніки. Крім того, військова частина 3078 намагається через суд стягнути з ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» 1,49 млн грн. штрафу.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері