DOZORRO-NEWS

Нещодавно створена фірма з двома працівниками модернізує прилади на станції Козятин

18.10.2019 09:54

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» провела закупівлю на виконання технічного переоснащення пристроїв електричної централізації сигналізації та стрілочних переводів по станції Козятин. При очікуваній вартості в 30,14 мільйонів гривень договір на суму 30,12 мільйонів планується підписати з ТОВ «Ноер-Сістем груп», повідомляє «Zалізниця без корупції».

Фірма-переможець створена 8 місяців тому. Компанія належить мешканцю окупованого Донецька Євгену Ущеці та киянину Василю Івасенко.

Євген Ущека володіє ТОВ «Віадук Комплекс», яке поставляє залізниці трансформатори. Окрім цього Євген Ущека є співвласником ТОВ «Інтекс Енерджі», яке має численні замовлення від залізничників та київського метрополітену.  

Майже всі ці компанії починали перемагати в тендерах на мільйони гривень вже за кілька місяців після свого створення.

Цього разу нова компанія з орбіти донеччанина Ущеки має не просто поставити товар, а й виконати ремонтні роботи обладнання, пов’язаного з безпекою руху. При цьому переможець торгів, ТОВ «Ноер-Сістем  груп», в складі своєї пропозиції надало довідку про те, що має тільки двох працівників – директора і монтажника.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері