DOZORRO-NEWS

Освітяни Зміївського РДА замовили ремонт шкільного даху за завищеними цінами

12.07.2019 04:08

Провівши допорогову процедуру закупівлі відділ освіти Зміївської РДА уклав угоду з ФОП Молдавський Михайло Олександрович щодо проведення ремонтних робіт вартістю 1,35 млн. грн. Мова йде про капітальний ремонт даху Зідьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Г.І. Ковтуна, повідомляє «Харківський антикорупційний центр».

Видання зауважує, ціни на матеріали вказані в остаточному кошторисі підприємства в рази вищі за ринкові. Так, покрівельний матеріал ПК-35намагаються придбати по 329,55 грн./кв.м при тому що реальна ціна такого матеріалу від 100 грн./кв.м.

Навіть сам підрядник, ФОП Молдавський Михайло Олександрович, у актах виконаних робіт, які були підписані кілька місяців тому, вказав, що купував самі ці матеріали по 250 грн./кв.м. І хоча на ринку ціна за цей час не зросла, у кошторисі піднялася значно.

Тож, мінімальна переплата лише цій позицій складе мінімум 150 тисяч гривень.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері